צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > אמריקה ואלסקה > טיול לקובה - 11 יום - הפלגה במגה יאכטה 5 כוכבים


צילום: GroupIST

טיול לקובה -11 יום

טיול לקובה -11 יום

הפלגה במגה יאכטה 5 כוכבים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

לגלות את קובה מזוית אחרת

הרעיון לטיול זה נולד לאחרונה, כששעריה של קובה נפתחו לאמריקאים, אשר מצידם, הגיבו בהתלהבות ומילאו את בתי המלון עד אפס מקום. חיפשנו פתרון, ומצאנו מלוכה: ספינה ברמה של *5 הנושאת על סיפונה 72 מטיילים בלבד, אשר באמצעותה ניתן להגיע גם אל האתרים החשובים והמוכרים של האי הקריבי, וגם אל אתרים נוספים, מוכרים פחות (אך לא פחות מרשימים), הנגישים רק בספינה.
להפלגה הוספנו יומיים יבשתיים המוקדשים לסיורים במטעי הטבק, לכפרים שסביב הוואנה ולתעשיית הסיגרים המסורתית אשר בלעדיה קובה אינה קובה.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
ת"א - הוואנה

בהתאם ללוח הטיסות נמריא מת"א, דרך מוסקבה, להוואנה בירת קובה. לאחר הנחיתה העברה למלון. ככל שיותיר לנו הזמן, נתחיל להכיר את הרחוב הקובני.
לינה: הוואנה – Panorama hotel, או דומה.

יום 2
סיגר קובני

אחד מסמליה המובהקים של קובה הינו הסיגר. היום נצא לסיור של יום שלם אל ויניאלס. בדרכנו נעצור בשמורת הטבע לאס טראזס (Las Terrazas), שמורת טבע בה מתגוררת מסביב לאגם קהילה קובנית קטנה המונה כ- 1000 איש בלבד. נסייר בכפר ונכיר את אורח החיים המקומי. נמשיך אל ויניאלס אזור גידול הטבק הקובני, נאכל ארוחת צהריים, ולאחריה נבקר במטע טבק ונלמד על תהליכי הייבוש, המיון והגלגול של הסיגרים המפורסמים. העושות במלאכה לא פחות מעניינות מהסיגרים עצמם… אחה"צ נשוב להוואנה.
לינה: הוואנה – Panorama hotel, או דומה.

יום 3
לחצות את קובה לרוחבה

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא בנסיעה אל עיר הנמל סיינפואגוס (Cienfuegos), המכונה גם פנינת הדרום. בדרכנו נעצור ב"מפרץ החזירים" (Playa Giron), בו נכשלה ב- 1961 פלישת הגולים הקובנים, מגובים ע"י ה- CIA, לקובה, במטרה להפיל את משטרו של פידל קסטרו. נמשיך לסיינפואגוס, העיר היחידה בקובה אשר הוקמה ע"י צרפתים, ואשר הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. ארוחת צהריים בסינפואגוס, ולאחריה נצא לסייר בעיר: נגיע אל מרכז העיר ופארק מארטי, נלמד על ההתפתחות הארכיטקטורה של העיר החל מתחילת המאה ה – 19 ועד זמננו, ונסיים בשוק המקומי.
לפנות ערב ניכנס לנמל ונעלה על היאכטה שלנו – M/V Variety Voyager.
קבלת פנים וארוחת ערב בספינה, בשעה שהספינה תצא בדרכה לעבר טרינידד (Trinidad).
לינה: בספינה.

יום א
טרינידד

הבוקר מפציע ואנו משכימים קום בטרינידד. לאחר ארוחת בוקר בספינה נצא לסיור בעיר. טרינידד אשר שימרה בצורה מרשימה את מבניה הקולוניאליים, הרחובות המרוצפים, הסמטאות והכיכרות, זכתה בזכותם לכינוי "המוזיאון הפתוח של קובה". את הסיור ילווה נציג של 'משרד ההיסטוריה של העיר', ובמהלכו נעצור לאינטראקציות רנדומליות עם תושבי העיר. נבקר במודל מוקטן של העיר, במוזיאון הרומנטי הממוקם בארמון הישן של הרוזן ברונט או במוזיאון "ארמון קנטרו". ארוחת צהריים במסעדה קובנית טיפוסית.  
אחר הצהריים נשוב לספינה.
ארוחת ערב בספינה, במהלכה נצפה באורות העיר ההולכים ומתרחקים מאיתנו, בעוד הספינה עושה את דרכה אל יעדנו הבא – קאיו לארגו (Cayo Largo), אליו נגיע עם שחר.

יום 5
קאיו לארגו

קאיו לארגו הוא אי קטן הממוקם בלב ים, ובתור שכזה, בד"כ אינו מופיע על מפת התיירות של קובה. בסיורנו באי נגיע אל מרכז רפואי מקומי, נלמד על שיטות הרפואה במקום ונשוחח עם הרופאים והאחיות. נמשיך למרכז הרבייה של צבי ים ונלמד על תכנית ההגנה על מינים בסכנת הכחדה. את שארית היום נקדיש לשנירקול שונית האלמוגים.
נשוב לספינה, אשר תצא בדרכה אל האי חובנטוד (Juventud).

יום 6
האי חובנטוד

עוד אחד מהאתרים שטיולי ה"יבשה" פוסחים עליו והאותנטיות טרם נטשה אותו. 
לקראת בוקר נעגון לפני מלון 'קולוני', נרד מהספינה וניסע אל עיר הבירה של האי – נואבה גרונה. נבקר באוניברסיטה המקומית, ובבית הכלא הנטוש פרסידיו מודלו. ייחודו של בית כלא זה בהיותו בנוי בצורת מבנה עגול, אשר במרכזו חצר ובה מגדל תצפית. מבנה זה מאפשר צפייה ומעקב אחרי כל האסירים בו זמנית. בזמן מלה"ע השניה שיכנו במקום אסירים גרמנים ויפנים, אך האורח המפורסם ביותר בבית כלא זה היה פידל קסטרו עצמו, אשר "התארח" במקום בין השנים 1953-1955, לאחר נסיון הפיכה כושל בשליט דאז, בטיסטה.
ארוחת צהריים בעיר הבירה, ולאחריה זמן חופשי בחוף של מלון קולוני.
ארוחת ערב בספינה.

יום 7
יום הפלגה בדרך להוואנה

היום אנו עושים את דרכנו חזרה אל הוואנה, בירת קובה. ננצל את היום למנוחה, לצפייה בסרטים היסטוריים וסרטי טבע ולהרצאות בעברית על ידי המדריך שלנו ובאנגלית על ידי צוות המדריכים של הספינה.
ההפלגה בים הפתוח עשויה גם לזמן לנו מפגש עם עולם הטבע של האוקיינוס – עופות ים המלווים את הספינה, ואולי גם יונקים ימיים כמו דולפינים או אף לווייתנים.
לעת ערב נגיע להוואנה, ונעגון ב – Maestra Port, לחוף החלק העתיק של הוואנה.

יום 8
הוואנה

את היום כולו נקדיש להוואנה, אשר נוסדה בתחילת המאה ה – 16 ע"י הספרדים, והיום היא העיר הגדולה ביותר בקובה, עם אוכלוסייה המונה למעלה משני מיליון איש. הרובע העתיק של העיר בנוי מתערובת של סגנונות – בארוק ומבנים ניאו קלאסיים, רחובות מקורים לצד ניסיונות ראשונים לבניה מודרנית. נסייר רגלית בסמטאות העיר העתיקה הנחשבת לאחת המרשימות בכל יבשת אמריקה. ארוחת הצהריים במסעדה קובנית טיפוסית, והמשך הסיור, כולל ביקור בגלריות של אמנים מקומיים ובשוק צבעוני של עבודות יד. 
ארוחת ערב על חוף הים, והמעוניינים יוכלו לצאת לחגוג במועדון הלילה המפורסם "טרופיקנה". 
לינה: בספינה.

יום 9
נשים, יין ומוסיקה

המשך הסיור בהוואנה: בשעות הבוקר נבקר באוניברסיטה של הוואנה ובביתו של המינגווי. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית, וממנה אל "מוסך מורשה" למכוניות משנות ה- 50, אשר הפכו זה מכבר לסמלה של קובה. כאן נלמד על הדרכים היצירתיות שהמציאו הקובנים לתחזוקה וטיפול במכוניות המפורסמות. נמשיך למופע פולקלור ססגוני וסוער המשלב בין שימוש בתופים, כסאות וכל מה שמרעיש וזז, לבין ריקודים בקצב קובני. 
נשוב לספינה לארוחת ערב חגיגית לסיום המסע. 
לינה: בספינה.

ימים 10-11
חוזרים הביתה

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהספינה וניסע אל שדה התעופה, ממנו נטוס, דרך מוסקבה, חזרה לת"א.
נחיתה בת"א ביום ה-11 בשעות הצהריים.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

תנאי תשלום

 • עם ההרשמה תגבה מקדמהבסך 25% מעלות הטיול.
 • את יתרת הסכום יש לשלם עד 02.11.16


דמי ביטול

 • מרגע ההרשמה ועד 14.10.16: 650 € לאדם 
 • מ-15.10.16 ועד 14.11.16: 50% ממחיר הטיול 
 • מ-15.11.16 ואילך: 100% ממחיר הטיול


ביטוח דמי ביטול בלעדי לגיאוגרפית! 

לחברתנו ביטוח נוסעים ייחודי להפלגות הגיאוגרפיות, אותה ניתן להנפיק עד שנה לפני יום החזרה מההפלגה, ואשר כוללת סעיף המכסה דמי-ביטול עד גובה של $15,000 לאדם, בכפוף לתנאי הביטול של הפוליסה. לפרטים התקשרו: 03-5639040 

הערות חשובות 

 • המחיר הינו למטייל, ע"פ התא המצוין למעלה.
 • לתשומת ליבכם: תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה בהתאם לתנאי מזג האויר.
 • המחירים בכפוף לזמינות מקומות בהפלגה.
 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו.
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

מחיר השייט כולל

 • טיסות בינ"ל במסלול ת"א – אירופה – הוואנה – אירופה – ת"א.
 • 2 לילות במלון בהוואנה, על בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • 7 לילות בספינה Variety Voyager (חמישה כוכבים) בתא עפ"י בחירתכם.
 • כלכלה:       
  • בחלק היבשתי: ארוחות בוקר + ארוחת צהריים אחת.
  • בספינה: פנסיון מלא (3 ארוחות ביום).
 • כל הסיורים בהתאם לתכנית.
 • מדריך ישראלי מומחה ליעד.
 • מדריכים מקומיים דוברים אנגלית כנדרש.
 • מיסי נמל בספינה בסך 390 € לאדם.
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • אשרת כניסה לקובה.

מחיר השייט אינו כולל

 • ביטוח נסיעות.
 • שתייה בארוחות.
 • הוצאות בעלות אופן אישי כגון אינטרנט, טלפונים, כביסה וכד'.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף 'כולל'.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו