צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > אמריקה ואלסקה > טיול לפרו - 15 יום - שייט נהרות בעקבות אוצרותיה של פרו

טיול לפרו - 15 יום

טיול לפרו - 15 יום

שייט נהרות בעקבות אוצרותיה של פרו

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

טיול עומק במעבה הג'ונגל האמזוני של פרו ואל מאצ'ו-פיצ'ו, העיר המרשימה של ממלכת האינקה 
טיול בלתי-שגרתי זה לפרו מיועד בראש ובראשונה לחובבי טבע. נבלה 6 ימים מלאים על ספינת נהר במעבה הג'ונגל האמזוני בצפון פרו, נפגוש את תושבי הג'ונגל – ציפורים, קופים מסוגים שונים, איגואנות, לוטרות נהר, תחש נהרות, דגי פיראנה, תנינים, ואולי אפילו יגואר… וגם – את אנשי השבטים אשר חיים על גדת הנהר האדיר בעולם. 
חלקו השני של הטיול יוקדש, איך לא, למאצ'ו פיצ'ו, עירם של בני תרבות האינקה. עיר זו, השוכנת במרומי הרי האנדים, פרצה לתודעה הבינ"ל בתחילת המאה ה- 20, והפכה, בצדק, לאתר ההיסטורי-ארכיאולוגי החשוב והמרשים ביותר ביבשת אמריקה, ולאחד הסמלים הבולטים של פרו. עוד נטייל בעמק הקדוש והעיר קוסקו, אחת הערים היפות בפרו.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
תל אביב - אירופה - לימה

בהתאם ללוח הטיסות נחיתה בלימה, בירת פרו, הממוקמת לחופו של האוקיינוס השקט ומשתרעת על פני העמקים בהם זורמים שלושה נהרות. כיום מתגוררת בלימה כשליש מאוכלוסיית המדינה.  עם ההגעה, העברה למלון. 
לינה: לימה.

יום 2
לימה - איקיטוס - יציאה לשייט

קימה מוקדמת וטיסה לאיקיטוס, הממוקמת בצפון פרו, בלב יער הגשם על גדות נהר האמזונס. איקיטוס, בירת מחוז לורטו, ממוקמת בגובה 106 מטרים מעל פני הים, והיא העיר הגדולה ביותר בעולם המנותקת מכבישים ודרכים יבשתיות, והגישה אליה אפשרית רק דרך שדה התעופה והנמל המקומיים. אוכלוסייתה מונה 400,000 תושבים. העיר נוסדה ב- 1747, ומבנים היסטוריים רבים בה נשתמרו בצורה יפה. נסייר בעיר איקיטוס, כולל מרכז ההצלה של פרת-הים, היא תחש הנהרות, יונק גדול החיי במימי האמזונס. לקראת אחר-הצהריים נעלה על ספינת הנהר "אמטיסט", נתמקם בתאים שלנו ולאחר התארגנות קצרה ניפגש שוב לקבלת פנים וארוחת-ערב. 
לינה: בספינה.

ימים 3-4
שמורת הטבע פקאיה-סמיריה

היום הספינה שלנו תיכנס אל תוך שמורת הטבע פקאיה-סמיריה, אחד משטחי הג'ונגל הגדולים בדרום אמריקה, המתפרס על שטח של מעל 20,000 קמ"ר. השמורה מוצפת כל השנה במים עשירים בחומרים מזינים ומוכרת בקרב המקומיים כ"יער הראי", בזכות ההשתקפויות הנוצרות במימיה. בהמשך היום נשוט לאורך נהר ה-Ucayali בסירות קטנות בחיפוש אחר תוכים מסוגים שונים, ואולי גם קופי סאקי נזיר או קופי טמרין. נצא לטיולים רגליים להכיר את החי והצומח הייחודיים למקום, נשוט ונגלה אזורים חדשים במעלה הנהר, נפגוש בבעלי חיים כמו לוטרת הנהר הענקית , ותחש האמזונס, ונזכה לראות את צמח המים הענק: שושנת מי-ויקטוריה, אשר גודל העלים שלה יכול להגיע לקוטר של 3 מטר. 
נשתדל לצאת בשעות הבוקר ואחה"צ מכיוון שאלו הן השעות הנעימות גם לנו וגם לבעלי החיים ובשעות אלו הטבע בשיאו. בשעות הצהריים החמות נחזור אל הספינה, נהנה  ממגוון הרצאות מרתקות שצוות הספינה והמדריך שלנו יעביר לנו, בנושאים הקשורים להיסטוריה והתרבות של האזור, והחי והצומח של האמזונס. 
עוד נלמד על שמאניזם באורח החיים המקומי והטקסים המקובלים. נפגוש שמאן מקומי נלמד ממנו על הטקס של טיהור הנפש באמצעות צמחי מרפא. 
לינה: בספינה.

ימים 5-6
שמורת הטבע פקאיה-סמיריה

יומיים אלה יוקדשו להעמקה ביובלי נהרות צרים, וחיפוש אחר דולפינים ורודים, איגואנות ודגי פיראנה, מנגרובים ונופרי ענק. נראה מגוון מדהים של מיני ציפורים, קופי סנאי, עצלנים ותמסחים. המעוניינים, אף יוכלו לרחוץ במי הנהר… נפגוש שבטים מקומיים, נלמד את אורחות חייהם, ובאחד הימים אף נתארח בבית משפחה לארוחה ביתית. לאחר ארוחות הערב נצא לסיורי לילה, ובאמצעות פנסים נצפה בקיימנים (התנין הדרום אמריקאי), צפרדעים, עטלפים, ואולי אפילו יגואר!
לינה: בספינה.

יום 7
העיירה נאוטה

הבוקר נעשה את דרכינו חזרה בשייט לכיוון איקיטוס. בדרכנו נעצור בעיירה Nauta, הממוקמת על מפגש הנהרות מרניון (Marañon) ואוקיאלי (Ucayali). עיירה ייחודית זו תאפשר לנו מפגש עם המקומיים, חלקם בני שבטים שיצאו העירה, וחלקם סוחרים שהביאו את מרכולתם למכירה. נסייר בין בתי העץ של העיירה, ובשוק הקטן שבמרכזה. 
ארוחת ערב חגיגית לסיום השייט בספינה. 
לינה: בספינה.

יום 8
השיבה ללימה

הבוקר נגיע לאיקיטוס, ניפרד מהספינה ונמריא חזרה ללימה. לאחר הנחיתה העברה למלון, ותחילת הסיור בעיר. 
לינה: לימה.

יום 9
לימה - קוסקו

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה לקוסקו, אחת מערי האנדים היפות ביותר אם לא היפה מכולן: כיכרות מרשימות, כנסיות גדולות ממדים, מקדשים עתיקים, סמטאות מעוגלות ושילוב נדיר של בניה קולוניאלית ספרדית ושרידים של מבני האינקה.את שעות אחה"צ נקדיש להיכרות ראשונית עם העיר והסתגלות לגובה – קוסקו ממוקמת בגובה 3400 מ' מעל פני הים. 
לינה: קוסקו.

יום 10
קוסקו

את היום כולו נקדיש לקוסקו, בירתם החשובה של בני האינקה. כאן בעמק שבלב האנדים החלו בני האינקה את דרכם על במת ההיסטוריה והפכו לאחת התרבויות החשובות ביותר ביבשת. שרידי העבר המפואר ניכרים בכל פינה בעיר כשהם מעורבבים בארכיטקטורה הקולוניאלית הטיפוסית, פרי שלטונם ארוך השנים של הספרדים בחלק זה של העולם. לא בכדי הכריז ארגון אונסק"ו על העיר כ"אתר מורשת עולמי" – שכיות החמדה ההיסטוריות והארכיטקטוניות מצויות כאן למכביר. נכיר, בין השאר, את מקדש השמש ואת הקתדרלה האינדיאנית. בהמשך היום נצא לביקור באתרי העתיקות המיוחדים שסובבים את העיר: בסקסאיוומאן – החולש על העיר, טמבו מאצ'אי ובפוקרה.
לינה: קוסקו

יום 11
העמק הקדוש

הבוקר נגיע אל הכפרים שבעמק הקדוש. נצא לביקור בכפר מאראס בו נראה את טרסות המלח המספקות מלח לאזור כולו, נמשיך אל אתר הניסויים החקלאים של האינקה בכפר מוראי. נקנח בביקור בכפר מיסמינאי שם נראה את אורח חייהם של המקומיים.  בסוף היום ניסע אל המלון שבעמק הקדוש. 
לינה: העמק הקדוש.

יום 12
אויינטאיטמבו - אגואס קליינטס - למרגלות המאצ'ו פיצ'ו

הבוקר נצא לביקור בכפר עתיק בשם אויינטאיטמבו, כפר קטן ומבודד שהיה מרכז אדמיניסטרטיבי אינקאי ושמר על צביונו המסורתי כבתקופה הפרה-קולומביאנית.נבקר במקדש השמש האינקאי, המשקיף על הכפר ועל העמק. אחר הצהריים, נצא ברכבת לאגואס קליינטס, עיירה השוכנת למרגלות המאצ'ו-פיצ'ו. 
לינה: אגואס קליינטס.

יום 13
מאצ'ו פיצ'ו, העיר האבודה

היום אנו מגיעים אל אחד האתרים הארכיאולוגים היפים ביותר ביבשת אמריקה, ומהמרשימים בעולם כולו. נסיעה בת חצי שעה בכביש המתפתל על מורדות ההרים התלולים ובתוך יער עבות, תביא אותנו אל האתר הממוקם בראש ההר, בתוך נוף עוצר נשימה של הרים נישאים, יערות עשירים ונהרות. במשך מספר שעות נסייר בין המבנים העתיקים, המקדשים, בתי המגורים, הממגורות והכיכרות. אין אח ורע למאצ'ו פיצ'ו. אחה"צ נרד חזרה לאגואס קליינטס ונשוב ברכבת לקוסקו. 
לינה: קוסקו.

יום 14
קוסקו - לימה

בשעות הבוקר נטוס חזרה ללימה, ואת שארית היום נקדיש לעיר הבירה של פרו. נטייל במרכז הקולוניאלי העתיק של העיר ובכיכר דה ארמס המרכזית, בכיכר סן מרטין ובמנזר סאן פרנסיסקו. נמשיך משם אל מוזיאון לארקו הריירה המעניין. 
לינה: לימה.

יום 15
השיבה הביתה

בהתאם ללוח-הטיסות המראה מלימה לאירופה, ובטיסת המשך לת"א.

 

הערה חשובה: העיר קוסקו שוכנת בלב הרי האנדים בגובה 3400 מ'. באחריות המטיילים להיוועץ ברופא לעניין שהות בגובה. הטיול באזור קוסקו יתנהל בקצב המאפשר הסתגלות לגובה.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

תנאי תשלום: 

 • עם ההרשמה תיגבה מקדמה בסך $750 לנוסע. 
 • את יתרת הסכום יש לשלם עד 60 יום לפני היציאה. 


דמי ביטול: 

 • מרגע ההרשמה ועד 23.4.2017: 250 $ למטייל
 • מ- 23.4.2017 ועד 4.6.2017: 750 $ למטייל
 • מ- 5.6.2017 ועד 4.7.2017: 1550 $ לאדם
 • מ- 5.7.2017 ואילך: דמי ביטול מלאים


ביטוח דמי ביטול בלעדי לגיאוגרפית! 

לחברתנו ביטוח נוסעים ייחודי להפלגות הגיאוגרפיות, אותו ניתן להנפיק עד שנה לפני יום החזרה מהטיול, ואשר כולל סעיף המכסה דמי-ביטול עד גובה של $15,000 לאדם, בכפוף לתנאי הביטול של הפוליסה. לפרטים התקשרו: 03-5639040.

הערות חשובות

 • המחיר הינו למטייל, ע"פ התא המצוין למעלה. 
 • לתשומת ליבכם: תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה, מדי יום לקראת היום הבא, בהתאם לתנאי מזג האויר ומיקום בעלי-החיים.
 • המחירים בכפוף לזמינות מקומות בהפלגה.

מחיר השייט כולל

 • טיסות בינ"ל במסלול ת"א – אירופה – לימה  – אירופה – ת"א.
 • טיסות פנימיות במסלול לימה – איקיטוס – לימה – קוסקו – לימה.
 • מיסי נמל בטיסות ובהפלגה.
 • 7 לילות בבית מלון ברמה של *4 או הטוב שבנמצא.
 • 6 לילות בספינת הנהר Amatista.
 • כלכלה:       
  • בחלק היבשתי ארוחות בוקר לאורך כל הטיול + ארוחת ערב אחת.
  • בספינה פנסיון מלא.
 • מדריך ישראלי מומחה ליעד – נעם סגן כהן.
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש, כולל 2 מדריכי טבע מומחים לג'ונגל בספינה.
 • כל סיורי החוף כמפורט בתכנית.

מחיר השייט אינו כולל

 • ביטוח נסיעות ומטען.
 • ארוחות צהריים וערב, למעט בספינה ולמעט ארוחת ערב באגואס קליינטס.
 • שתייה בארוחות, למעט מים בספינה.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף 'כולל'.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

סיישל: הפלגה אל נופי גן העדן

מאת: אמיר גור

המראה סוריאליסטי כמעט: חול לבן בוהק עד מסנוור, ים טורקיז ממנו מזדקרים סלעי גרניט שחורים ויערות ירוקי-עד מכסים את ההרים המשתפלים אל החוף. זוהי תמונת הנוף החלומית, הבראשיתית, שמתממשת אל מול עינינו הפעורות כשמפליגים לראשונה בין איי סיישל.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו