צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > טיולים לאנטארקטיקה > הפלגה לאנטארקטיקה בספינה ברמה של *5, כולל טיסות מעל מיצרי דרייק

הפלגה לאנטארקטיקה - 9 ימים

הפלגה לאנטארקטיקה - 9 ימים

בספינה ברמה של *5, כולל טיסות מעל מיצרי דרייק

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

לפני שלושים מיליון שנה נפרדה אנטארקטיקה מיבשת אמריקה, התייצבה סביב הקוטב הדרומי והפכה ליבשת החמישית בגדולה, המבודדת ביותר, הפראית ביותר, הקרה ביותר והמרשימה ביותר, המקום היחיד על פני כדור הארץ שיד אדם (כמעט) לא נגעה בו! בעשור האחרון מדי שנה מבקרים בה כמה אלפי מטיילים מהעולם כולו. ולמרות זאת, מטיילים רבים אשר היו רוצים להגיע לאנטארקטיקה, נמנעים מכך בשל המוניטין המפוקפק שיצא למיצרי דרייק ומימיו הגועשים, המפרידים בין אמריקה הדרומית ליבשת אנטארקטיקה.
בהפלגה זו ניפגש בעיירה פונטה ארנס בצ'ילה, ונטוס לאנטארקטיקה. באנטארקטיקה נעלה על הספינה שלנו, ונצא להפלגה שהיא חוויית חיים בין קרחונים מפוסלים, מושבות פינגווינים גדולות, להקות כלבי ים ולווייתנים המרימים את זנבם אל-על בטרם יצללו למעמקים.
לתשומת ליבכם, התכנית המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות, ובסופו של דבר מצב הקרח ומיקומם של בעלי-החיים הם שיקבעו את התכנית הסופית של ההפלגה ואת אזורי הביקור.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
הגעה לסנטיאגו דה צ'ילה

בהתאם ללוח-הטיסות , נחיתה בסנטיאגו דה צ'ילה, בלב העמק המרכזי של צ'ילה. סטניאגו דה צ'ילה היא בירת המדינה וכן מרכזה הכלכלי והתרבותי.  לאחר הנחיתה נסיעה עצמאית למלון.

לינה: סנטיאגו דה צ'ילה.

יום 2
מסנטיאגו דה צ'ילה לפונטה ארנס

טיסת בוקר לפונטה ארנס (נסיעה עצמאית לשדה התעופה). לאחר הנחיתה העברה למלון. לקראת ערב יתקיים במלון תדרוך מקדים לפלגה, במהלכו יחולקו המגפיים והמעיל.
ארוחת ערב במלון.
לינה: פונטה ארנס.

יום 3
טיסה לאנטארקטיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה בת כשעתיים וחצי אל האי קינג ג'ורג' באנטארקטיקה. מרחביה המרשימים של יבשת זו, ונופיה הדרמטיים, יתגלו לעיננו לקראת הנחיתה. נעלה על סירות הזודיאק באמצעותן נגיע אל הספינה.
לינה בספינה.

ימים 4-7
אנטארקטיקה

ימים אלו יוקדשו לירידות לחוף אל מושבות הפינגווינים העצומות ותחנות המחקר, ולהפלגות בסירות הזודיאק בין קרחוני ענק צפים שהרוח והמים יצרו בהם פסלים מרהיבים, לחומות קרח אדירות המתנשאות על היבשת עצמה, בין לוויתנים השוחים לצידי הספינה ופינגווינים הקופצים אל וממדפי הקרח, קבוצות כלבי ים, דובי ים ופילי ים. נשוט לצד מפלי מים זעירים, חורים ומעברים נסתרים, כשכל סיור וכל הפלגה מביאים איתם מראות נפלאים וריחות חדשים. למרות שהתכנית הסופית תיקבע ע"י  תנאי מזג האויר, מצב הים ומיקום בעלי החיים, צוות המדריכים של הספינה ידאג לכך שכל ירידה לחוף תהיה מרתקת, וכל רגע יהיה מרשים מקודמו.
לינה בספינה.

יום 8
טיסה לפונטה ארנאס

הבוקר אנו נפרדים מאנטארקטיקה וטסים חזרה לפונטה ארנאס. לאחר הנחיתה העברה למלון.
לינה: פונטה ארנאס.

יום 9
טיסה פונטה ארנאס - סנטיאגו דה צ'ילה

העברה לשדה התעופה וטיסה לסנטיאגו דה צ'ילה (טיסה זו כלולה במחיר), ממנה נטוס חזרה הביתה.

תאריכי יציאה ומחירים

יציאהחזרהימיםטווח מחירספינההערות
15/12/1723/12/179$8,600 - $13,295Island Sky

בהדרכת מוטי סבאג

פירוט תאים ומחירים >

סגירה

ימים: 9

טווח מחיר: $8,600 - $13,295

הערות:

בהדרכת מוטי סבאג

הפלגה בספינה Island Sky


Standard Suite

ממוקמים בסיפון מגלן. מידות: 21 מ"ר. חלונות עגולים, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $14,495 $8,600

Superior Suite

ממוקמים בסיפון קולומבוס. מידות: 22 מ"ר. חלון רגיל, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $15,095 $9,150

Premium Suite

ממוקמים בסיפון מרקו פולו. מידות: 21 מ"ר. חלון רגיל, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $15,495 $9,350

Corner Suite

ממוקמים בסיפון מרקו פולו. מידות: 22 מ"ר. חלון רגיל, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $16,495 $9,850

Deluxe Balcony

ממוקמים בסיפון אריקסון. מידות: 21 מ"ר. מרפסת, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $17,495 $10,495

Owner’s Balcony

ממוקמים בסיפון Explorer. מידות: 22 מ"ר. מרפסת גדולה, מיטה זוגית  או שתי מיטות יחיד, אזור ישיבה נפרד, מקלחת, מקרר קטן, טלוויזיה.

מחיר מבצע: $20,495 $13,295

Island Sky

ספינת משלחת עמידה לקרח

מס' נוסעים: 108

אורך: 91 מ'

מהירות:

עוד על הספינה >
 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו. 
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.
 • הפלגה באנטארקטיקה היא הפלגה בתנאי מזג-אוויר קיצוניים, ובמקרה של מזג אויר קשה, הטיסות מעל מיצרי דרייק עלולות להתבטל. במקרה של מזג אויר סוער או תנאי ראות גרועים, תנסה חברת Quark Expeditions לדחות את הטיסה עד להתבהרות מזג האוויר, לכל היותר עד יום 4 של הטיול בשעה 14:00. אם בשעה 14:00 של יום 4 יעריכו כי מאוחר יותר מזג האוויר יתבהר, תהיה החברה רשאית להאריך את מועד ההכרעה לגבי קיום הטיול. לעומת זאת, אם ביום 4 של הטיול בשעה 14:00 עדיין לא תהיה תחזית אופטימית לגבי ההמראה, תבוטל ההפלגה כולה וחברת Quark תשיב למטיילים את כספם. זה המקום לציין כי מקרים של ביטול הפלגה הינם נדירים ביותר, ולמעשה ב- 16 השנים בהם אנו מוכרים את ההפלגות האלה אנו מכירים הפלגה אחת בלבד שהתבטלה.  
 • תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה, מדי יום לקראת היום הבא, בהתאם לתנאי מזג האוויר ומיקום בעלי-החיים.
 • המחירים הינם לאדם, משתנים עפ"י רמת התא, וכפופים לזמינות מקומות בהפלגה.
 • הטיסות מת"א לפונטה ארנאס וחזרה טרם הוזמנו, ויוזמנו לכל מטייל בנפרד במועד הזמנת ההפלגה בהתאם ללוח-הטיסות הזמינות. עקב כך, ייתכן וניאלץ להוסיף לילות בבתי מלון לפני ו/או אחרי ההפלגה. עלות לילות אלה תחול על המטיילים בהתאם. 
 • הרשמה, תנאי תשלום ודמי ביטול:
  עם ההרשמה תגבה מקדמה בלתי חוזרת בסך 20% ממחיר ההפלגה המקורי. את יתרת הסכום יש לשלם עד 120 ימים לפני היציאה 
  דמי ביטול:
  מרגע ההרשמה ועד 180 ימים לפני היציאה – 1250 $ לאדם
  120-179 ימים לפני היציאה – 20% ממחיר ההפלגה המקורי
  119 ימים לפני היציאה או פחות 100% דמי ביטול

מחיר השייט כולל

 • טיסות שכר מסנטיאגו דה צ'ילה לפונטה ארנס וחזרה.
 • העברות משדה התעופה בפונטה ארנס למלון וחזרה.
 • לילה ראשון במלון בסנטיאגו דה צ'ילה, על-בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • 2 לילות במלון בפונטה ארנס (לפני ואחרי ההפלגה), על-בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • העברות מהמלון בפונטה ארנס לשדה התעופה לטיסה לאנטארקטיקה וחזרה.
 • הפלגה בספינה בתא על-פי בחירתכם.
 • פנסיון מלא במהלך ההפלגה, כולל בירה ויין הבית בארוחות.
 • ארוחת ערב במלון בפונטה ארנס בלילה הראשון.
 • כל סיורי החוף.
 • צוות מדריכים דוברי אנגלית ומומחים ליעד מטעם הספינה.
 • מדריך ישראלי מומחה ליעד: מוטי סבאג.
 • מעיל דו-שכבתי אטום למים ורוח במתנה.
 • הרצאות רקע באנגלית בערבים ובמהלך ההפלגות בים.
 • פינת קפה/תה פתוחה לרשות המטיילים 24 שעות ביממה.
 • טיפים לנותני השירותים בהפלגה.
 • יומן מסע מצולם בסוף ההפלגה.

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות בינ"ל לסנטיאגו דה צ'ילה.
 • שירותי קרקע לפני ואחרי ההפלגה (למעט לילות ראשון ואחרון בפונטה ארנס).
 • פעילויות אופציונליות כמו שייט בקיאקים או לינת לילה בקמפינג על החוף (בתוספת תשלום, מותנה בזמינות מקומות, בהזמנה ותשלום מראש).
 • ביטוח נסיעות ומטען.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף "כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

סיישל: הפלגה אל נופי גן העדן

מאת: אמיר גור

המראה סוריאליסטי כמעט: חול לבן בוהק עד מסנוור, ים טורקיז ממנו מזדקרים סלעי גרניט שחורים ויערות ירוקי-עד מכסים את ההרים המשתפלים אל החוף. זוהי תמונת הנוף החלומית, הבראשיתית, שמתממשת אל מול עינינו הפעורות כשמפליגים לראשונה בין איי סיישל.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו