צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > איי האוקיינוס השקט > טיול מפפואה ניו גיני לאיי שלמה - 14 יום - שייט בלתי נשכח אל עולמות אחרים


צילום: Heritage Expeditions

טיול מפפואה ניו גיני לאיי שלמה - 14 יום

טיול מפפואה ניו גיני לאיי שלמה - 14 יום

מסע בלתי נשכח אל עולמות אחרים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

הפלגה בלתי נשכחת לעבר המסתורין של האיים הקסומים ביותר באוקיינוס השקט. מתרבויות הכפריים המקומיים שסביב נהר ה-Sepik בפפואה גינאה החדשה נפליג בלגונות של מי טורקיז לעבר איים נידחים וטבע פראי. נטייל בין איי בריטניה החדשה ואירלנד החדשה, שם נהיה בין מעט המבקרים בחלק מהמפרצים והכפרים, נחצה את ים ביסמרק ונחקור את איי שלמה. נצא להפלגות בסירות זודיאק קטנות, טיולים רגלים בג'ונגלים ובכפרים, נפגוש שבטים מקומיים ונתוודע לטקסים צבעוניים נאתר ציפורים טרופיות יחידות במינן וצמחייה מרתקת.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה למאדאנג, פפואה גינאה החדשה

הטיול מתחיל במאדאנג, עיירת נופש פפואנית מקסימה, לשם נגיע עם ערב ונפגוש את שאר חברי ההפלגה. נסיים את היום בארוחת ערב חגיגית עם צוות הספינה.

יום 2
מאדאנג, פפואה גינאה החדשה

נתחיל את היום בביקור בשמורת הטבע Lababia, ג'ונגל עשיר במגוון מינים אדיר של ציפורים וצמחייה. בצהריים נבקר בשוק המקומי של מאדאנג. בשעת אחה"צ נעלה לספינה Spirit of Enderby ונתמקם בחדרים, ולאחר מכן נצטרף לצוות ההפלגה וקפטן הספינה בגשר הפיקוד, ביציאה אל הים הפתוח.

יום 3
נהר Sepik

בבוקר זה נגיע לאחד האזורים המרתקים ביותר בכל ההפלגה, ונקדיש זמן רב כדי להתרשם מהציפורים ושאר בעלי החיים, כמו גם משבטי המקומיים ששוכנים לגדות הנהר הארוך ביותר בפפואה גינאה החדשה ואחד מחמשת הנהרות הגדולים בעולם מבחינת נפח מים שעובר בו, נהר ה-Sepik.
בשפך הנהר נרד מספינת האם אל סירות זודיאק קטנות ונפליג במעלה הנהר בעקבות ציפורים לכפרים מקומיים.
נפגוש אמנים מקומיים ואת עבודותיהם, שלהן משמעות מסורתית ארוכת שנים, נפגוש ילדים שובבים, דייגים בסירות קנו המגולפות מגזע עץ ועוד .

ימים 4-5
האי מאנוס

האי מאנוס (Manus) התפרסם רבות בין היתר בשל עבודתה של האנתרופולוגית מרגרט מיד. ספרה "מילדות לבגרות בפפואה גינאה החדשה" תורגם לעברית והיה פריט חובה בעברה הרחוק של מערכת החינוך אפילו בישראל! נפגוש את האוכלוסייה ונעמוד על תהליכי השינוי אותם עוברת החברה. האי מנוס הוא אי מבודד מבחינה ביולוגית, נידח ולא מתוייר,  פנינה של ממש ואחד המקומות הקסומים בפפואה. באי מספר רב של מיני ציפורים אנדמיות, שנמצאות אך ורק באי זה.

יום 6
האי מוסה Mussa

אי זה ממוקם רחוק בצפון איי אירלנד החדשה, והשבטים המקומיים שונים בתרבותם משאר התושבים של האיים הסמוכים. נקדיש את היום למפגשים עם המקומיים, ונלמד על התרבות שלהם ועל אורח החיים באי כה מבודד ומרוחק באוקיינוס השקט.

יום 7
קאווינג, אירלנד החדשה

את היום נקדיש לעיירה קאווינג (Kavieng) וסביבתה, בצפון איי אירלנד החדשה. ניתן לראות עדויות רבות לכיבוש היפני הממושך באזור, אבל כיום האזור נחשב ליעד עם פוטנציאל תיירותי רב בזכות הטבע המרשים והעשיר, והסביבה הימית המרהיבה שסביבו. תרבות זו התפרסמה בשל אומנות המאלאגן שמלווה טקסי אבלות , אם יתמזל מזלנו נראה פריטים מגולפים בעזרתם נעמוד על מורכבות הטקס ושילוב טקס הבגרות בתוכו, דור הולך ודור בא ושרשרת הדורות מתארכת לאטה.
נצא לשחייה ושנירקולים סביב הלגונות ושוניות האלמוגים הצבעוניות שבמפרץ. 

יום 8
רבאול, בריטניה החדשה

6 הרי געש יפהפיים בעלי צורת חרוט קלאסי יוצרים את המפרץ הכמעט סגור של רבאול (Rabaul). נבקר במעיינות חמים ומים מבעבעים, ונטפס לתצפית נוף מרהיבה אל עבר הנופים הקסומים של הרי הגעש והמפרצים.
בערב נחזה בריקוד האש, מופע מיוחד של שבט מקומי, העוטים מסיכות ענק צבעוניות עשויות קליפת עץ ובגדים ססגוניים, ריקוד "דוק דוק" מהווה מבחן אומץ ומשתלב כחלק מטקסי בגרות.

יום 9
האי ניסאן

אטול (שונית אלמוגים טבעתית) טרופי הטבול במי טורקיז נדירים, בתעלת Buka Channel. האי ניסאן (Nissan) טובל בזרם אוקייני המזין את האזור ומעשיר את החיים הימיים, הדגה והעופות. רק לאנשים בודדים הייתה הזכות להציץ אל הטבע הימי העשיר באזור הקסום הזה. מעל פני המים אפשר לראות מעט שרידים לקרבות ממלחמת העולם השנייה שהתקיימו באי, אשר לבסוף נכבש מידי היפנים על ידי כוחות בריטיים וניו-זילנדים. בביקורנו באי זה נפגוש שבטים מקומיים ידידותיים, נסייר ביער כדי לגלות מיני ציפורים נדירות, ונשנרקל בין שוניות האלמוגים הצבעוניות.

יום 10
האי בוגנוויל

האי בוגנוויל (Bougainville) על שם חוקר צרפתי שהגיע לאי ב-1768, אי מבודד שהיה במרכזו של מחלוקת אזורית רבת שנים וכיום זוכה לאוטונומיה. מסיבות אלה האי הוא גן עדן בתולי של יער עבות, עושר מינים אדיר, מעל ומתחת למים.

יום 11
האי צ'ויסאול Choiseul

היום נגיע לאיי שלמה, איים הרריים וצוקים שנושקים לים, ועליהם זורמים נהרות של מי גשמים מהפסגות המיוערות אל מי הטורקיז שתחתן. נשייט בסירות הזודיאק הקטנות לאורך יערות של מנגרובים – עצים הגדלים במי הים – לעבר מפלי Sui המרשימים. בדרכנו ננסה לאתר תנינים ואת תחשי הים, יונקים ימיים גדולים ונדירים שהיוו את הבסיס לאגדות על בתולות הים והסירנות המיתולוגיות.

יום 12
איי גורג'יה החדשה, איי שלמה

אלה איים געשיים השוכנים במערב איי שלמה, המרושתים שתי וערב של נהרות ומפרצים. חובבי הציפורים יעריכו במיוחד את הסיור באי קולומבנגארה בו ננסה לאתר ציפורים אנדמיות ונדירות.

יום 13
האי סנטה איזבל

נבקר במספר רב של איים בלתי מיושבים, הידועים בזכות עושר אדיר של ציפורים, מיני זוחלים, עטלפים ושוניות אלמוגים מרהיבות. בשעות אחה"צ נבקר בכפר קיה (Kia) שבו הבתים בנויים היישר מעל מי הלגונה השקופים – מחזה מרהיב. בשעת הערב ניהנה מארוחת ערב חגיגית ואחרונה ע"ג הספינה.

יום 14
הוניארה, בירת איי שלמה

לחופיו הצפוניים של האי גואדלקאנל הידוע ממלחמת העולם השנייה, ליד נהר המטאניקו, הבירה הוניארה נוסדה על ידי הבריטים כבסיס צבאי.
בשעות הבוקר נרד מהספינה ונעבור לשדה התעופה, או למלון בעיר.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040


תנאי תשלום:

כדי שנוכל לבצע הזמנות, נבקשכם לשלם מקדמה במשרדי החברה הגיאוגרפית. את המקדמה אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי, או בהמחאה, בתיאום עם עובד החברה, המטפל בנסיעתכם.
מקדמה תשולם עם ההרשמה, על פי הפירוט הבא:
בהזמנה – מקדמה בסך 30% מהמחיר.
יתרת התשלום תחויב בשלושה תשלומים שווים, בכרטיס אשראי, ארבעה חודשים לפני מועד יציאת הטיול.
התשלום יתבצע בשקלים, לפי שער דולר מכירה העברות והמחאות מכירה ביום התשלום


דמי ביטול ההפלגה:

מרגע אישור ההזמנה ועד 180 יום לפני היציאה: 1000 דולר דמי ביטול
פחות מ-180 יום לפני היציאה: 20% דמי ביטול
פחות מ-120 יום לפני היציאה: 100% דמי ביטול


הערות חשובות:

זהו מסלול מתוכנן בלבד. ייתכנו שינויים בלו"ז ובמסלול ההפלגה עפ"י מצב הים והחלטות הצוות והקפטן בספינה.
המסלול כולל שחייה ושנירקולים כמעט מדי יום – לא במקום סיורים יבשתיים אלא בין לבין. מי שאינו נהנה מטבילה בים יפסח על חלק זה של הטיול. ליווי והדרכה בשחייה ושנירקול יינתנו על ידי צוות ההדרכה.

 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו.
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

מחיר השייט כולל

 • לינה לאורך כל ההפלגה בחדר לפי הסוג שהוזמן – לפי אדם בחדר זוגי.
 • לילה במלון במאדאנג לפי אדם בחדר זוגי.
 • כלכלה מלאה לאורך כל ההפלגה.
 • כל הביקורים בתכנית היומית לאורך כל ההפלגה – למעט אלה הכלולים בחבילות האופציונליות שהספינה עשויה להציע כגון סיורי קייקים ו/או צלילה.
 • הדרכה לכל אורך ההפלגה, בספינה ובביקורים היבשתיים, ע"י מדריכים מקצועיים מצוות הספינה.
 • חומרי הדרכה והכנה ברורים בשפה האנגלית.
 • פינת שתייה חמה נגישה 24 שעות ביממה.
 • כל הטיפול במטען אישי על גבי הספינה.
 • העברה לשדה התעופה ביום הירידה מהספינה, או לנקודות הורדה אחרות לפי התכנית.
 • מסי נמל והיטלי ביטחון.

מחיר השייט אינו כולל

 • ארוחות נוספות שאינן כלולות בתכנית הטיול.
 • ביטוח נסיעות או אחר.
 • טיסות בינ"ל או פנים.
 • תשר לצוות הספינה.
 • תשלום לקרן גילוי מקומית ע"ס 600 דולר לאדם במזומן.
 • ויזה מכל סוג, מסי עזיבה ממשלתיים.
 • הוצאות אישיות.
 • שתייה קלה וחריפה.
 • כל מה שלא כלול תחת הסעיף "מחיר הטיול כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו