צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום


צילום: אמיר גור

ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום

ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום

הקסם של איי גלפגוס

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

לוגו צלילה גיאוגרפיתטיול ייחודי לאוצר נדיר של טבע והיסטוריה בלב האוקיינוס השקט. נטייל בין האיים המכושפים, בין ציפורי סולה כחולת רגל סקרניות, איגואניות ימיות, צבי ענק, פלמינגו ועוד. אבל את הקסם של גלפגוס נמצא מתחת למים: להקות של כרישים, אריות ים שובבים שבאים לשחק, להקות ענק של דגים, וגם סוסוני ים, מחבטנים, לובסטרים ודג יאסר ערפאת! איי גלפגוס זה אולי המקום הכי מדהים בעולם. חודש אוגוסט זה ממש שיא העונה בגלפגוס, הסיכוי לפגוש לכרישי לווייתן גדול מאוד, ועוד המון בעלי חיים. בנוסף גם טיול יבשתי נלווה (כ-3 ימים) באיי גלפגוס לאחר ההפלגה, לאיים קסומים של טבע ונופים מרהיבים.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
תל אביב - אקוודור

נטוס בטיסת איבריה דרך מדריד, אל העיר גואיאקיל לחופי האוקיינוס השקט. נעבור למלון נעים ושקט בקרבת שדה התעופה למנוחה לפני הטיסה לאיים. 
לינה בגואיאקיל.

יום 2
גואיאקיל - גלפגוס - הפלגה

טיסה לגלפגוס: הגעה לאי סאן קריסטובל, העברה לספינה ויציאה לים בסביבות השעה 14:00. 
הפלגה לאיסלה לובוס – Isla lobos (אי אריות הים) לצ'ק-דייב בין אריות ים איגואנות ימיות וצבי ים. ארוחת ערב בספינה והפלגה ליעד הבא. 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 3
צלילות באיים המרכזיים

צלילת בוקר באיים המרכזיים בין להקות ענק של דגים, מחבטנים, כרישי שונית ועוד. אחרי ארוחת הצהריים ביקור יבשתי באי סימור הצפוני, "אי הציפורים", אחד האיים הנפלאים והמרתקים באיי גלפגוס ואי שהוא חובה לכל מבקר באיים. 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 4
צלילות באי דארווין

לאחר הפלגה ארוכה (בלילה) לאיים הצפוניים דרווין וולף, נבלה 4 צלילות באי דרווין הנפלא, בין להקות של ענק של כרישי פטיש, כרישי גלפגוס, דולפינים, עטלפי ים וכמובן נחפש כרישי לווייתן. 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 5
צלילות באי דארווין

יום נוסף באי דרווין, נבקר בקשת דרווין המפורסמת, קשת אדירה שחצבו הרוח והגלים בלב האוקיינוס, ונצלול עוד 4 צלילות באתרים המדהימים של האי דרווין. 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 6
צלילות באי וולף

היום נבצע כ-4 צלילות באי וולף הקטנטן, המזדקר לגובה של 253 מטרים מעל פני הים. נצפה בציפורים אנדמיות (ייחודיות לגלפגוס) רבות על צוקי האי, אריות ים שרובצים על הסלעים ומתחת למים נחפש פטישנים, כרישי גלפגוס, אריות ים, עטלפי ים ובעיקר כרישי לווייתן מהגדולים בעולם! 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 7
צלילות באי איזבלה

לאחר הפלגה ארוכה (בלילה) חזרה דרומה לאיים המרכזיים, נבלה את היום באי איזבלה הענקי, בצלילות מסוג אחר. המים באזור זה קרירים יותר ועל כן מאכלסים בעלי חיים שונים, כגון פינגווינים, דובי ים, סיכוי גבוה למנטות ועוד. האטרקציה הנדירה שאותה נקווה לפגוש כאן זה דג המולה מולה, דג השמש, שהוא דג הגרם הגדול ביותר בעולם! 
לינה בספינה Galapagos Master.

יום 8
צלילה באיים המרכזיים

היום נצלול 2 צלילות אחרונות באחד מהאתרים המפורסמים באיים המרכזיים – Cousin's rock, בו ניתן לצפות גם בבעלי חיים קטנים ואטרקטיביים כמו סוסוני ים, לצד אריות ים וכרישים. נמשיך אל האי המרכזי סנטה קרוז, בו נטייל באזור ה-Highlands למפגש קרוב עם צבי גלפגוס הענקיים, וכן נטייל בעיירה פוורטו איורה ובמרכז צ'רלס דרווין. לאחר סיום הצלילות עם הספינה Galapagos Master, במקום להפליג בלילה אל האי סאן קריסטובל, נרד מהספינה ונעבור למלון בעיירה פוורטו איורה לתחילת הטיול היבשתי. 
לינה במלון Galapagos Suites או Mainao (שווה ערך).

יום 9
הפלגה לאי סנטה פה

היום נצא להפלגה בספינה הנוחה Alta Mar אל האי סנטה פה, בו נטייל ביער של קקטוסים, נשחה בלגונה טורקיז מרהיבה, נצפה בנץ גלפגוס, טורף העל של האיים ונפגוש את האיגואנה הלבנה – שחיה אך ורק באי זה. 
לינה במלון Galapagos Suites או Mainao.

יום 10
הפלגה לאי פלזמה הדרומי

היום נצא להפלגה לאי המקסים פלזה הדרומי (Plaza Sur), בו נפגוש מקרוב שפע של ציפורים, אריות ים, איגואנות יבשתיות, יער של קקטוסים, פריחה אדומה ועוד שפע בעלי חיים. בין השאר נראה את ה-Tropicbird הנדירה מקננת, ונשנרקל בלגונה רדודה שבה עופות ימיים מגיעים לחפש מזון. בדרך חזרה לפוורטו איורה נעצור ב"לוס גמלוס", שני מכתשים גדולים שנוצרו עקב קריסת תאי מגמה ויצרו תופעה מרשימה בלב יער האסקלזיה, צמחייה ייחודית אף היא לאיים. 
לינה במלון Galapagos Suites או Mainao 
*ייתכן שבמקום אחד משני האיים האלה נבקר באי ברטולומי, שווה ערך באיכותו, עם נופים מהיפים שיש באיים, בעלי כנף רבים ושנירקול מופלא.

ימים 11-12
העברה לשדה התעופה וטיסות ארצה גואיאקיל - מדריד - תל אביב

היום נסיים את הטיול בגלפגוס ונעבור לשדה התעופה, לטיסה לגואיאקיל ולהמשך הטיסות חזרה ארצה. 
נחיתה בת"א ביום ה-13 לפנות בוקר.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

תנאי תשלום 

 • תשלום ראשון בגובה 50% מעלות הטיול עם אישור התכנית והעברת טפסי ההרשמה – אפשרי עד 3 תשלומים ללא ריבית. 
 • תשלום שני בגובה 50% מעלות הטיול עד כ-90 ימי עבודה לפני מועד יציאת הטיול, – אפשרי עד 3 תשלומים ללא ריבית. 


דמי ביטול 

 • עד 120 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך 900 $. 
 • מ-120 ועד 60 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו. 
 • פחות מ-60 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול. 

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד. 
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים. 
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס). 
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג. 

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

הערות

מסלול זה הוא מסלול כללי בלבד וייתכנו שינויים על פי עדכוני הספינה, מזג האוויר ועוד.

 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו.
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

המחיר כולל

 • טיסות בינ"ל ופנימיות: כמפורט בתכנית.
 • תחבורה: העברות לספינה וממנה בגלפגוס.
 • כלכלה מלאה בהפלגה.
 • מדריך ישראלי מצוות החברה הגאוגרפית – אמיר גור.
 • מדריכים דוברי אנגלית בהפלגה ובסיורים.
 • הפלגת צלילה ע"ב מיכל ומשקולות, מינימום כ-17 צלילות.
 • מפגש קבוצה בארץ לפני הטיול (או יותר לפי בחירה).
 • מפגש קבוצה בארץ לפני הטיול.
 • שני ימי טיולים יבשתיים מרתקים באיי גלפגוס לאחר ההפלגה.
 • שלושה לילות במלון בעיירה פוורטו איורה, לילה במלון בעיר גואיאקיל.

המחיר אינו כולל

 • טיפים לצוות מקומי בספינה ובהדרכות היבשתיות.
 • מסי גלפגוס, תא לחץ, פארקים ועוד: כ-$150 (לתשלום בספינה).
 • חבילת נייטרוקס, לא חובה אך מומלץ מאוד: $100 (לתשלום בספינה).
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • ארוחות שאינן במסגרת ההפלגה.
 • השכרת ציוד צלילה כולל מחשב, למעט מיכל ומשקולות.
 • שתייה אלכוהולית וקלה, למעט מים ושתייה חמה.
 • כל מה שלא כלול תחת הסעיף "המחיר כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם

מאת: אמיר גור

בכל מקום שבו יש ים, יש אתרי צלילה. ריכזנו כאן רשימה של אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם. אלה הם לאו דווקא האתרים הטובים ביותר, אבל הם בהחלט אתרים שכדאי להכיר, ואם יזדמן לכם להיות באזור, המידע הזה יוכל להיות שימושי מאוד ולהפוך מפנטזיה למציאות…

לכתבה המלאה

ספארי צלילה עם כרישים - 10 טיפים לכרישאי המתחיל

מאת: אמיר גור

הידעתם שיותר צוללנים נפגעים מהתחשמלות של טוסטר חשמלי מאשר מתקיפת כריש? ועם זאת, אסור לזלזל בכרישים כאשר אתם פוגשים אותם בצלילות. אנחנו מאמינים שצלילה עם כרישים היא דבר נפלא, ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים, שכדאי לכם לשנן לפני שתצאו לפגוש אותם בשטח.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת על ספארי צלילה בגלפגוס

מאת: אמיר גור

אם צללתם כבר בכמה מקומות בעולם, אם אתם לא בהכרח מחפשים "גן עדן" פסטורלי ורגוע' אלא אקשן מטורף ואקסטרים של טבע ובעלי חיים, אם אתם אוהבים כרישים ואם עוד לא הייתם בגלפגוס (או אם הייתם ולא צללתם) – הכתבה הזו היא בשבילכם!

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת על ספארי צלילה במלדיביים

מאת: אמיר גור

אחרי שצללתם באילת ובים התיכון, ואולי גם בטיול שלכם במקסיקו– כנראה שהאיים המלדיביים הם היעד הבא שלכם. זהו גן עדן אמיתי, מעל ומתחת למים, עם עושר אדיר של אלמוגים, דגים, כרישים ומנטות. כאן תגלו כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת טיול הצלילה שלכם במלדיביים.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו