צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > אודות > מהי הפלגה גיאוגרפית?

מהי הפלגה גיאוגרפית?

מהי הפלגה גיאוגרפית?

כל מה שצריך לדעת על טיולי שייט גיאוגרפי

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עולם ההפלגות הגיאוגרפיות המוצג באתר זה הוא עולם מופלא. על סיפונן של ספינות ייחודיות אנו יכולים לצאת אל נופי הפרא הרחוקים והמסקרנים ביותר בעולם. רק כך אפשר לפגוש דובי קוטב לבנים בצפון, שבטים נידחים באיי האוקיינוס ההודי או את הפינגווינים המלכותיים באנטארקטיקה. רק כך אפשר להכיר את מעמקי הפיורדים ואת חופי האמזונס והמקונג, רק כך נוכל לדלג בין איי גלפגוס למפגשים מרתקים עם צבי ענק ועופות נדירים. זהו עולם שלם שמעטים המטיילים המגיעים אליו. ההפלגה מעניקה חוויה ייחודית של שקט ונוחות אל מול מראות טבע נדירים.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מה הייחוד של טיול שייט גיאוגרפי?

בשייט גיאוגרפי אנחנו יוצאים לטיול ולא לקרוז. שייט גאוגרפי מאפשר לנוסעים להפליג בתנאי נוחות למקומות רחוקים, מרתקים, חלומיים. הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שהאנייה היא לא המטרה אלא האמצעי. אנחנו מוותרים על סממני פאר כמו קזינו או חנויות ונותנים תכנים אמתיים ונכונים. הספינות קטנות יחסית ומאפשרות הגעה נוחה למפרצים, לחופי איים ולאורך נהרות. על הסיפון נוצרת אינטימיות נהדרת של חבורה שהתכנסה למטרה דומה. ההדרכה באיכות הכי גבוהה  וכוללת הרבה ירידות לחוף (בסירות  זודיאק). אנחנו הרי רוצים לראות הכל מקרוב.  

מהם היעדים אליהם כדאי לשוט?

ההפלגות מאפשרות לנו להגיע ליעדים רחוקים, איים אקזוטיים ואתרים נידחים. יש כאן הרפתקאות חלומיות בתנאים נהדרים. אנטארקטיקה בדרום וחוג הקוטב הצפוני הם שני הקצוות ותמיד ייחשבו בין היעדים הכי מרתקים לשייט כזה. אפשר להפליג לקמצ'טקה, לטוס במסוק ולנחות בתוך תוכו של לוע הר געש מעשן, או לשוט בהפלגה מרתקת לפפואה ניו גיני. אפשר להפליג לאיסלנד, כשהאוניה מאפשרת גישה לחופים הכי יפים ויש את גרינלנד ושפיצברגן או שיט נהרות לאורך האמזונס או המקונג. אוהבי טבע ובעלי חיים חולמים להגיע לגלפגוס והפלגה גיאוגרפית היא הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

מי הקהל שמשתתף בהפלגות?

הנוסעים שיוצאים איתנו להפלגות גיאוגרפיות הם אנשים שיכולים להשתחרר קצת ממחויבות, יש להם את האמצעים ואת הזמן ובעיקר הם רוצים לראות את מה שמיוחד בעולם. הם מכירים כבר את בירות אירופה ורוצים לראות דברים אחרים, שונים, מעניינים. הטיולים מיועדים לקהל סקרן עם רמת עניין גבוהה ביותר.

מה עושים במהלך ההפלגה?

מטיילים בשיט גיאוגרפי פעילים כל הזמן. יש הדרכה של אנשי מקצוע על הסיפון, יש הרצאות, סרטי טבע רלוונטיים, הדרכות והמון סיורי חוף. בהפלגה כזאת יש ניצול מרבי של הזמן, כי האונייה מתקדמת ליעד הבא כאשר הנוסעים ישנים. אם יש אירוע מעניין, מפגש עם להקת לווייתנים למשל, האוניה תעצור.

מחירים והזמנות

מחיר ההפלגה נקבע על פי משך הטיול, הספינה שבוחרים וסוג התא בספינה. באופן הכללי ביותר אפשר לומר שיום שייט גיאוגרפי איכותי עולה כ- 800-1200 דולר למטייל. יש הפלגות שנמשכות שבוע ויש כאלה שנמשכות שבועיים או שלושה. אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר בתחום ורק איתן יש אפשרות לשלב בין הגעה ליעדים המרתקים ביותר, עם ההדרכה הכי טובה לבין נוחות מקסימלית. חשוב מאוד להזכיר שבעולם מזמינים מקומות להפלגות כאלה חודשים רבים מראש, לפעמים אפילו שנה מראש וזה הרגל שגם אנחנו, הישראלים, חייבים לסגל כדי לזכות במקומות בהפלגות הטובות.

לפרטים נוספים על הפלגות גיאוגרפיות התקשרו 03-5639040, או מלאו את הטופס משמאל ואנו נחזור אליכם.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו