צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > Caledonian Sky

הספינה Caledonian Sky

הספינה Caledonian Sky

ספינת משלחת עמידה לקרח

Caledonian Sky היא  ספינה הידועה באווירה הנינוחה השוררת בה, והיא דומה יותר למלון כפרי מאשר לספינה גדולה. בניגוד לספינות הגדולות, הספינה כוללת 50 סוויטות פרטיות מרווחות אשר לכולן נוף לים. בכל הסוויטות יש אזור ישיבה, טלויזיה, שרותים ומקלחת צמודים. הסוויטות מאובזרות ומתוכננות היטב ברמות שונות לבחירתכם.

תאי הספינה

Category 1

גודל: 22.7 מ"ר, כולל: 3 חלונות עגולים עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון Castel.

Category 2

גודל: 21.5 מ"ר, כולל: חלון גדול עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון Caledonian .

Category 3

גודל: 20 מ"ר, כולל: חלון גדול וחלון עגול עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון Promenade.

Category 4

גודל: 20 מ"ר, כולל: דלת מזכוכית הנפתחת אל הסיפון עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון Promenade.

Category 5

גודל: 22.5 מ"ר, כולל: דלת מזכוכית הנפתחת אל הסיפון עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון Promenade.

Category 6

גודל: 22.5 מ"ר, כולל: דלת מזכוכית הנפתחת אל הסיפון עם נוף לים, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, איזור ישיבה, שרותים ומקלחת פרטיים. ממוקם בסיפון הגשר.


נמצאו 0 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו