צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > National Geographic Orion

הפלגות בספינה National Geographic Orion

הפלגות בספינה National Geographic Orion

ספינת משלחת עמידה לקרח

National Geographic Orion תוכננה במיוחד למטרה של הסעת חוקרים ונוסעים למקומות הרחוקים והפראיים ביותר של כדור הארץ. הספינה תוכננה לנוחות ולבטיחות מרבית, ומצוידת בטכנולוגיה העדכנית ביותר, המאפשרת לה לתמרן גם בקרבת החוף.  הספינה מצוידת ב-14 סירות זודיאק, אשר מבטיחות ירידה קלה ונוחה לאזורי החוף וקרבתם. 

National Geographic Orion מציעה מגוון מרחבים ציבוריים בעלי נוף פנורמי באווירה ידידותית, עם זמן איכות להרחבת האופקים. 
הספינה כוללת 53 חדרים פרטיים, מרווחים, מאובזרים ומתוכננים היטב ברמות שונות לבחירתכם.

תאי הספינה

קטגוריה 1

גודל התא 16 מ"ר, ממוקם בסיפון האמצעי. כולל חלון אובאלי, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, כספת ומייבש שיער.

קטגוריה 2

גודל התא 17 מ"ר, ממוקם בסיפון האמצעי. כולל חלון אובאלי, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, כספת ומייבש שיער.

קטגוריה 3

גודל התא 20 מ"ר, ממוקם סיפון העליון. כולל חלון גדול, פינת ישיבה נוחה עם ספה, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, כספת ומייבש שיער.

קטגוריה 4

גודל התא 21 מ"ר, ממוקם בסיפון הגשר. כולל חלון גדול, פינת ישיבה נוחה ונפרדת עם ספה, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, כספת ומייבש שיער.

קטגוריה 5

גודל התא 21 מ"ר, ממוקם בסיפון הגשר. כולל דלתות הזזה מזכוכית הנפתחות למרפסת פרטית. פינת ישיבה נוחה ונפרדת עם ספה, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, כספת ומייבש שיער.

קטגוריה 6

גודל התא 32 מ"ר, ממוקם בסיפון הגשר. כולל דלתות הזזה מזכוכית הנפתחות למרפסת פרטית. פינת ישיבה נוחה ונפרדת עם ספה, 2 מיטות יחיד או מיטה זוגית, טלוויזיה, שירותים ומקלחת צמודים, אמבטיה עם חלון לנוף, כספת ומייבש שיער.


נמצאו 0 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו