צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > Sea Spirit

הספינה Sea Spirit

הספינה Sea Spirit

ספינת משלחת יוקרתית

כמו להקות הציפורים, גם Sea Spirit נודדת ועוקבת אחרי השמש – מפליגה צפונה בקיץ ודרומה בחורף, תמיד מוכנה לתגליות ספונטניות: לוויתנים, משפחה של דובי קוטב או הר קפוא. לספינה יכולת תמרון גבוהה והיא מסוגלת לנווט בפיורדים הצרים ביותר של מזרח גרינלנד ולהיכנס למפרצים הצרים של שפיצברגן. על הסיפון תוכלו ליהנות מאווירה ידידותית, נעימה ומסבירת פנים, עם מדיניות גשר פתוחה וגישה חופשית לקפטן הספינה ולקציניה. הצוות כולו מאוחד סביב מטרה אחת עיקרית והיא ליצור עבורכם חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת – הרפתקה של פעם בחיים! צוות הספינה מאמין בשמירה על הסביבה הטבעית ועל הטבע, למען הדורות הבאים.

תאי הספינה

Triple Classic

גודל כ-23 מ"ר, מתאים לשלושה נוסעים. כולל שתי מיטות יחיד וספה נפתחת, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Main Deck Suite

גודל כ-22 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Classic Suite

גודל כ-22 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Superior Suite

גודל כ-21 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Deluxe Suite

גודל כ-24 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, ארון, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Premium Suite

גודל כ-30 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

Owner's Suite

גודל כ-40 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל אזור ישיבה מרווח עם מערכת סטריאו וטלוויזיית פלזמה, מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, ספה, חדר רחצה צמוד המאובזר באמבטיה, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.ההפלגות הקרובות עם Sea Spirit


נמצאו 3 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו