צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > Silver Discoverer

Silver Discoverer

Silver Discoverer

ספינת משלחת יוקרתית

ספינת המשלחת Silver Discoverer מתאימה בדיוק להרפתקנים שביניכם, אשר מוזמנים לעלות על סיפון הספינה המלוטש ולהפליג אל הארכיפלג המרוחק של האוקיינוס ההודי או האוקיינוס שקט. Silver Discoverer היא הפלטפורמה המושלמת לסוג כזה של הפלגה, עם סיפון רחב ממנו ניתן לצפות בלהקות של דולפינים או לווייתנים, צי של 12 סירות זודיאק לירידה לחוף למחקר מעמיק ועוד. 
הספינה מציעה מבחר סוויטות פרטיות ברמות שונות לבחירתכם, עם חלונות הפונים לים.

תאי הספינה

Explorer Suite

מידות: 17.3 מ"ר. כולל שני חלונות עגולים, פינת ישיבה, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, ארון עם כספת, טלוויזיה, רדיו עם תחנת עגינה לאייפוד.

View Suite

מידות: 16.8 מ"ר. כולל חלון מרובע גדול לנוף מדהים, פינת ישיבה, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, , מייבש שיער, ארון עם כספת, טלוויזיה, רדיו עם תחנת עגינה לאייפוד.

Vista Suite

מידות: 25 מ"ר. כולל 2 חלונות גדולים הצופים לנוף מדהים, פינת ישיבה, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת,  מייבש שיער, ארון עם כספת, טלוויזיה, רדיו עם תחנת עגינה לאייפוד.

Verdana Suite

מתאים לשלושה נוסעים. מידות: 26 מ"ר, כולל מרפסת פרטית בגודל 3.2 מ"ר. החדר כולל מרפסת עץ עם דלתות זכוכית גדולות, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, ארון עם כספת, טלוויזיה, רדיו עם תחנת עגינה לאייפוד.

Medallion Suite

מידות: 38 מ"ר, כולל מרפסת פרטית בגודל 2.5 מ"ר. החדר כולל מרפסת עץ עם דלתות זכוכית גדולות, סלון עם פינת ישיבה, שתי מיטות יחיד או מיטה אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, ארון עם כספת, טלוויזיה , רדיו עם תחנת עגינה לאייפוד.


נמצאו 0 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו