צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > Variety Voyager

הספינה Variety Voyager

הספינה Variety Voyager

מגה יאכטה

יאכטה סופר מודרנית, אלגנטית וחדישה, עם גימור מלוטש להפליא. ביאכטה סיפון שיזוף רחב, בו ניתן לשבת וליהנות מהנופים השלווים ומהפעילות הסואנת בנמלים בהם עוגנים.
הספינה מציעה מבחר תאים ברמות שונות לבחירתכם. כל התאים ממוזגים ובכולם Wi-Fi.

תאי הספינה

קטגוריה C

מידות: 12-13.5 מ"ר. ממוקמים בסיפון התחתון ,שני חלונות עגולים, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, טלוויזיה, Wi-Fi.

קטגוריה B

מידות: 16-20 מ"ר. חלק מהתאים ממוקמים בסיפון התחתון וחלק בסיפון האמצעי, שני חלונות עגולים גדולים (סיפון תחתון) או שני חלונות רגילים קטנים (סיפון מרכזי), שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, טלוויזיה, Wi-Fi.

קטגוריה A

מידות: 14-18 מ"ר. ממוקמים בסיפון האמצעי, 2 חלונות גדולים, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, טלוויזיה, Wi-Fi.

קטגוריה P

מידות: 20  מ"ר. ממוקמים בסיפון העליון, 2 חלונות גדולים, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, חלקם מותאמים לשלושה נוסעים, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, טלוויזיה, Wi-Fi.

Owner's Suite

מידות: 30  מ"ר. ממוקם בסיפון העליון, 4 חלונות גדולים, שתי מיטות יחיד או מיטה זוגית, ניתן להתאים לשלושה נוסעים, פינת ישיבה עם ספה, שולחן, חדר אמבטיה משיש עם מקלחת, מייבש שיער, מקרר קטן, כספת, טלוויזיה, Wi-Fi/


נמצאו 0 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו