צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספינות > Volga Dream

הספינה Volga Dream

הספינה Volga Dream

ספינת נהר

Volga Dream היא ספינת נהר אלגנטית המעוצבת בסגנון קלאסי, ומציעה חוויית שיוט אינטימית ושירות אישי.
הספינה כוללת 50 חדרים וסוויטות ברמות שונות לבחירתכם, המאובזרים בחדר אמבטיה פרטי, מיזוג, טלפון, טלוויזיה ומיני בר.
חדר האוכל של הספינה מציע את מיטב המטבח הרוסי המסורתי ומטבחים בינלאומיים אחרים, ומגיש ארוחות בוקר, צהרים וערב. בשעות אחר הצהרים תוכלו ליהנות מכוס תה בטרקלין, ובשעות הערב תוכו ליהנות מנגינתו של הפסנתרן. 

הספינה מציעה מגוון פעילויות שינעימו לכם את שעות הפנאי, כמו למשל שיעורי בישול, שיעורים בשפה הרוסית, הקרנת סרטים דוקומנטריים, ערב טעימות וודקה ועוד, לחוויה שלמה של פעם בחיים.

תאי הספינה

Standart Cabin

חדר זוגי בגודל 9.4 מ"ר בקומה 1 (Cabin Deck), עם 2 מיטות יחיד. כולל חלון אשנב עגול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Superior Stateroom

חדר זוגי בגודל 10.6 מ"ר בקומה 2 (Main Deck) עם 2 מיטות יחיד. כולל חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Deluxe Stateroom

חדר זוגי בגודל 11.3 מ"ר בקומה 3 (Promenade) או 4 (Sun Deck) עם מיטה זוגית. כולל חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Deluxe Stateroom 2 Single Beds

חדר זוגי בגודל 11.7 מ"ר בקומה 4 (Sun Deck) עם 2 מיטות יחיד. כולל חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Junior Suite

חדר זוגי בגודל 14.7 מ"ר בקומה 3 (Promenade) או 4 (Sun Deck) עם מיטה זוגית. כולל חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Deluxe Junior Suite

חדר זוגי בגודל 15.8 מ"ר בקומה 4 (Sun Deck) עם מיטה זוגית. כולל חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Owner's Suite

חדר זוגי בגודל 24.2 מ"ר בקומה 3 (Promenade) עם מיטה זוגית. כולל מרפסת פרטית, חלון מרובע גדול, חדר רחצה פרטי עם מקלחת, ארון מרווח, מזגן, טלפון, טלוויזיה בלווין, 2 כורסאות, ספה, כספת אלקטרונית, מיני-בר, רדיו ומייבש שיער.

Single Standart

חדר יחיד בגודל 6.4 מ"ר בקומה 3 (Promenade) עם מיטת יחיד. כולל חלון מרובע גדול.

Single Deluxe

חדר יחיד בגודל 7.5 מ"ר בקומה 4 (Sun Deck) עם מיטת יחיד. כולל חלון מרובע גדול.


נמצאו 0 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו