צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > אפריקה ואיי האוקיינוס ההודי > טיול לאיים המלדיביים - 9 ימים - ים וטבע באיים המלדיביים


צילום: אמיר גור

האיים המלדיביים - 9 ימים

האיים המלדיביים - 9 ימים

ים וטבע באיים המלדיביים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חופים לבנים, שמיים כחולים, מי טורקיז צלולים. הפלגה בין האיים המלדיביים עוברת בלגונות מבודדות, שוניות אלמוגים צבעוניות, שפע דגה, כפרי דייגים עמוסי צמחייה, וגם מפגש עם כמה מענקי האוקיינוסים: כרישי לווייתן ומנטות.
הצטרפו לטיול ייחודי בדגש טבע וים באיי גן עדן, בהם הים שקט ורגוע, והמים חמימים ושוקקים חיים.
את הטיול ידריכו פרופסור משה אגמי – מדריך טיולים ותיק, בוטנאי וזואולוג, שניהל כ-13 שנה את הגנים הבוטניים של אוני' ת"א, וד"ר שבי רוטמן – מדריכת צלילה ושנירקול וביולוגית ימית מנוסה, מנהלת אוסף הדגים במוזיאון הטבע באונ' תל אביב. במהלך הטיול ישולבו מספר רב של הדרכות והרצאות העשרה מרתקות מפי משה אגמי ושבי רוטמן, בתחומי המומחיות שלהם.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה מישראל למלדיביים

המראה מנתב"ג בשעת אחה"צ, נחיתה לקונקשן והמראה למלדיביים בטיסת לילה.

יום 2
הגעה למלדיביים ועלייה לספינה

נחיתה במאלה, בירת המלדיביים, בשעות הבוקר והעברה לספינה  Adoraהמצוינת, שתהיה ביתנו לשבוע הקרוב. נצא לים ובהזדמנות ראשונה נעגון בלגונה שקטה ומבודדת, על מנת למדוד את ציוד השנירקול ולהתנסות בפעם הראשונה בטבילה במימי האיים המלדיביים, ומפגש קרוב עם עולם עשיר וצבעוני של דגי האוקיינוס ההודי.

ימים 3-7
הפלגה אל שוניות האטולים הדרומיים

את חמשת הימים הבאים נבלה בהפלגה נינוחה מה"אטול" (Atoll – קבוצת איי אלמוגים) של הבירה מאלה אל האטולים הדרומיים, ובהזדמנויות רבות בדרך נעגון על מנת לבקר באיים ובשוניות חול, ולשנרקל במפרצים ובשוניות האלמוגים המרהיבות. בכפרי דייגים נפגוש מקומיים, נראה את אומנות בניית סירות ה"דוהני" המסורתיות, ונתוודע לצמחייה הייחודית לאיים. פעמיים ביום נצא לשחייה ושנירקול מודרך, כולל אזורים שבהם הסיכוי למפגשים עוצרי נשימה עם צבי ים, כרישי שונית ומנטות הוא גבוה במיוחד. על גבי ה-Adora, ספינת הבית שלנו, נבלה בין הפעילויות ובמהלך ההפלגה מאי לאי, בה נוכל ליהנות מ-3 ארוחות מלאות, מגוונות ומזינות (ועוד חטיפים ופינוקים בין הארוחות), סיפון שמש רחב ידיים, סלון מאובזר ומפנק וכמובן מגוון הרצאות על בעלי החיים (צבי ים, דגי השונית, שונית האלמוגים, מנטות ועוד), הצמחייה המאפיינת, היסטוריה של האיים המלדיביים ועל האוקיינוס ההודי והגיאולוגיה של האיים.

יום 8
שנירקול בוקר אחרון וביקור בעיר מאלה - בירת המלדיביים

לאחר שנירקול פרידה ממימי האיים המלדיביים נפליג חזרה לנמל בקרבת הבירה מאלה. בערב האחרון שלנו נצא לסייר במאלה הבירה, נכיר את שוק הירקות והתבלינים, בית הקברות העתיק שעשוי משברי אלמוגים ונשמע על ההיסטוריה העתיקה, והחדשה של הרפובליקה הזעירה שבלב האוקיינוס. אחרי הסיור בבירה נשוב לספינה לארוחת ערב ולילה אחרון במלדיביים.

יום 9
ירידה מהספינה וחזרה ארצה

אחרי ארוחת הבוקר ניפרד לשלום מצוות הספינה ומה-Adora, ונגיע לשדה התעופה לטיסה ארצה, נחיתה בישראל ביום ה- 10 בשעות הבוקר.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

 • מחיר לאדם, כולל טיסות בקו המוצע: 3,995$ לאדם
 • תוספת לחדר Ocean View Suite:   
  $375 לאדם
 • המחיר תלוי בזמינות הטיסות ויכול להשתנות בהתאם למועד הכרטוס

 

תנאי תשלום:

50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-90 יום לפני מועד היציאה לטיול, כל תשלום באשראי אפשר ב-3 תשלומים שווים.

דמי ביטול:

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך 850 $ למטייל.
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • פחות מ-45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.
 • בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד.
 • ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים.
 • הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס).
 • הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג.

מחיר השייט כולל

 • העברות
 • טיסות בקו המוצע
 • לינה בספינה 7 לילות בחדר ברמת Standard לאדם בחדר זוגי 
  או ברמה אחרת לפי מה שהוזמן
 • מסים מקומיים
 • בימי ההפלגה כלכלה מלאה
 • הדרכה בעברית (פרופ' אגמי וד"ר שבי רוטמן) ובאנגלית על ידי צוות הספינה
 • ירידות או סיורים בחוף ככל הניתן

מחיר השייט אינו כולל

 • השכרת ציוד שנירקול
 • ביטוח רפואי ומטען
 • טיפים לצוות (מומלץ כ-80-100 דולר לאדם)
 • הוצאות אישיות
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו