צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > אמריקה ואלסקה > טיול לאלסקה וקנדה - 15 יום - הפלגה באלסקה וקולומביה הבריטית


צילום: פרופ' רוני אוסלנדר

טיול שייט לאלסקה וקנדה - 15 יום

טיול שייט לאלסקה וקנדה - 15 יום

הפלגה באלסקה וקולומביה הבריטית

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הפלגה באלסקה ובמערב קנדה מבית National Geographicהפלגות בעולם עם ה National Geographic

הפלגה במעבר הפנימי של דרום-מזרח אלסקה ובקולומביה הבריטית בצפון קנדה, בנוף של קרחונים הגולשים למפרצים ולאורך חופים פראיים, המכוסים ביערות גשם. בהפלגה זו נגלה נקודות נוף ייחודיות ואת עולם החי השופע של האזור, הכולל מגוון יונקים ימיים ועופות ים. הספינות בהן נשוט הן מהספינות הבודדות הרשאיות לעגון באיי היידה גוואי (Haida Gwaii), מה שיאפשר לנו להכיר מקרוב את העושר הטבעי והתרבותי של האיים.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

ימים 1-2
סיאטל (ארצות הברית) – איי המפרץ, קולומביה הבריטית

נגיע לסיאטל (Seattle) אחר-הצהריים ונעלה על הספינה שלנו. למחרת נערוך תצפיות מהספינה כדי לאתר לוויתנים קטלנים (אורקה) ונשוט סביב איים מכוסים יערות.

יום 3
אלרט ביי ומצר ג'ונסטון

נעצור בכפר אלרט ביי (Alert Bay) ונבקר את המרכז התרבותי U’Mista כדי לצפות במופע מסורתי של אנשי ה- Kwakwaka’wakw וללמוד על תרבותם. נעבור במצר ג'ונסטון (Johnstone) שהוא מהאזורים הטובים בעולם לצפייה בלוויתנים קטלנים.

ימים 4-5
המעבר הפנימי של קולומביה הבריטית

נמשיך בהפלגה צפונה לאורך החופים הבתוליים בחיפוש אחר לווייתנים, דולפינים, דובים וחיות אחרות. נעצור כדי לראות מקרוב את המפרצים הרבים בקיאקים וברגל.

ימים 8-6
איי היידה גוואי

בימים אלה נגלה את בעלי החיים ואת האתרים התרבותיים של הארכיפלג היידה גוואי (Haida Gwaii). נבקר במרכז המורשת של תרבות ההיידה בליווי מתורגמן מקומי, כדי להכיר את ההיסטוריה המרתקת של עם זה ולהבין את המשמעות מאחורי אמנותם. נצטרף למופע ריקודים וסעודה מסורתית בעיירה מקומית ונפגוש את בני הקהילה ואמנים מקומיים. נבקר בשמורת הפארק הלאומי Gwaii Haanas הנהדרת, נתבונן בעמודי הטוטם של אתר S’Gang Gwaay, ובאמצעות שייט בקיאקים ובסירות ממונעת נפגוש בעולם החי העשיר של האיים, כולל הדובים השחורים הגדולים בעולם.

ימים 9-11
המעבר הפנימי של אלסקה

נבלה שלושה ימים במפגשים עם נופים עוצרי נשימה ועם בעלי חיים לאורך חופי אלסקה. נשוט בפיורד מיסטי (Misty Fjord) ובפרדריק סאונד (Frederick Sound) ונצטרף לחוקרים על הסיפון כדי לאתר לווייתנים גדולי-סנפיר, לוויתנים קטלנים ואריות ים. נרד אל החוף לביקור בכפר הדייגים המקסים פיטרסברג (Petersburg), הידוע גם כ"נורבגיה הקטנה של אלסקה", ולטיולים רגליים ברחבי היער. נשוט לצד צוקים שעוצבו על-ידי קרחונים לאורך זרוע טרייסי (Tracy Arm) ונצפה מקרוב בקרחונים.

יום 12
הפארק הלאומי גליישר ביי

באישור מיוחד של רשויות הפארק, נבלה את כל היום בין הקרחונים העצומים והטבע הפראי של הפארק הלאומי גליישר ביי (Glacier Bay National Park). נשמע כיצד כמויות עצומות של קרח מתמוטטות לתוך הים בקול רועם, ונחפש אריות ים, תוכי ים (Puffins) ועיזי הרים. מתורגמן טלינגיט (Tlingit) יצטרף אלינו כדי לחלוק איתנו ידע ואגדות של האזור.

ימים 13-14
האיים, המפרצים והפיורדים של דרום-מזרח אלסקה

נבלה יומיים סביב האיים האיניאניים (Inian Islands), בהם נוכל למצוא שפע של אריות-ים. נטייל באיים סמוכים ברגל או בקיאקים ונחפש לווייתנים במיצר הקרח (Icy Strait); אם יתאפשר, נוריד למים את ההידרופון (מיקרופון תת-ימי) של הספינה כדי להאזין לתקשורת בין הלווייתנים. בערב האחרון נתכנס לארוחת פרידה.

יום 15
סיטקה – סיאטל

נרד מהספינה בסיטקה (Sitka) ונבקר בקתדרלת סנט מייקל האורתודוקסית הרוסית, עדות מרשימה למורשת הרוסית של אלסקה. במרכז לשיקום עופות דורסים נוכל לפגוש מינים כמו עיטים, נצים, בזים וינשופים. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לסיאטל, מכאן נמשיך בטיסות בינלאומיות.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

תנאי תשלום 

 • עם ההרשמה תיגבה מקדמה בלתי חוזרת של $750 לאדם.
 • את יתרת הסכום יש לשלם עד 90 ימי עבודה לפני היציאה. 


דמי ביטול

 • מרגע ההרשמה ועד 121 ימי עבודה לפני היציאה: $375 לאדם. 
 • 120  – 91 ימי עבודה לפני היציאה: דמי ביטול בסך $750 לאדם. 
 • 90 ועד 46 ימי עבודה לפני היציאה: דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה. 
 • 45 ימי עבודה לפני היציאה או פחות: דמי ביטול בסך 100% ממחיר ההפלגה.


ביטוח דמי ביטול בלעדי לגיאוגרפית! 

לחברתנו ביטוח נוסעים ייחודי להפלגות הגיאוגרפיות, אותו ניתן להנפיק עד שנה לפני יום החזרה מהטיול, ואשר כולל סעיף המכסה דמי-ביטול עד גובה של $15,000 לאדם, בכפוף לתנאי הביטול של הפוליסה. לפרטים התקשרו: 03-5639040. 

הערות חשובות

 • המחיר הינו למטייל, ע"פ התא המצוין למעלה. 
 • לתשומת ליבכם: תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה, מדי יום לקראת היום הבא, בהתאם לתנאי מזג האויר ומיקום בעלי-החיים. 
 • המחירים בכפוף לזמינות מקומות בהפלגה.

מחיר השייט כולל

 • 14 לילות  על הספינה, כמפורט במסלול הטיול.
 • כל הארוחות על סיפון הספינה (החל מיום 1 בערב ועד יום  15 בבוקר).
 • כל סיורי החוף והפעילויות, כולל הפלגות בסירות קטנות, זודיאקים, קיאקים, כמפורט במסלול הטיול.
 • תכנית הרצאות מרתקת אשר יועברו על-ידי חוקרי טבע וצוות המשלחת המנוסה.

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות בינלאומיות.
 • העברות מהספינה ואליה.
 • ארוחות שאינן מתקיימות על סיפון הספינה.
 • הוצאות דרכון.
 • ביטוח מטען וביטוח רפואי (חובה).
 • הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, בר משקאות, טלפון, אינטרנט וכו'.
 • תשר לצוות הספינה.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו