צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > טיולים לאנטארקטיקה > הפלגה לאנטארקטיקה במסלול הקלאסי - 11 יום

הפלגה לאנטארקטיקה - 11 יום

הפלגה לאנטארקטיקה - 11 יום

המסלול הקלאסי בחצי האי אנטארקטיקה

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יבשת אנטארקטיקה היא היבשת החמישית בגודלה, המבודדת ביותר, הפראית ביותר, הקרה ביותר, המסעירה ביותר, וכיום היא כמעט המקום היחיד על פני כדור הארץ שיד האדם לא נגעה בו, והטבע שולט בו ללא עוררין. 

מטיילים החולמים להגיע לאנטארקטיקה, מפנטזים על מושבות פינגווינים, ועל קרחוני ענק בצבעי כחול מנצנץ על רקע מרחבים סחופי רוחות. והיא עונה על הציפיות האלה, אבל היא גם הרבה יותר: היא לוויתנים שיקיפו את סירות הזודיאק שלנו ויניפו את זנבם מעלה לפני שיצללו למעמקים, היא כלב הים הנמרי הענק שנראה משתזף על קרחון, היא ציפורי הסקואה שיחוגו ממעל וינסו לחטוף גוזל פינגווין ביש-מזל, היא להקות כלבי ים ואלפי ציפורים, ומערות קרח, ומפלים קפואים ושרשראות הרים מאופק אל אופק, והיא רפרטואר שלם של קולות, ריחות ומראות שייחרטו בראש ובלב ויהפכו את המסע הזה לחוויית חיים. 

הספינה שלנו, Ocean Endeavour, היא ספינה עמידה לקרח הנושאת על סיפונה 199 נוסעים ו- 124 אנשי צוות. בספינה מגוון רחב של תאים וסוויטות, כולם עם חלון ושירותים ומקלחת בתא. 
כל סיורי החוף וכמובן פנסיון מלא כלולים במחיר ההפלגה. בין סיורי החוף נקדיש זמן להרצאות וסרטי טבע.
המחיר אינו כולל את הטיסות ושירותי הקרקע לפני ואחרי ההפלגה, אותם ניתן להזמין דרך משרדנו.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
נחיתה בבואנוס איירס, ארגנטינה

בהתאם ללוח הטיסות נחיתה בבואנוס איירס,  עיר הבירה של ארגנטינה והעיר הגדולה בה. לאחר הנחיתה נסיעה עצמאית למלון. 
לינה: בואנוס איירס.

יום 2
בואנוס איירס - אושוואיה - עליה לספינה

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה לאושואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם, ונקודת ההתחלה של המסע שלנו. אושואיה צמחה בזכות היותה המרכז האדמיניסטרטיבי לכל ההפלגות לאנטארקטיקה. מעיירה זנוחה בקצה העולם המונה אלפי אנשים בלבד, היא הפכה לעיר המונה כ- 70,000 תושבים. ברחובה הראשי נמצא בתי קפה וחנויות (בעיקר של ציוד לטיולים), הנמל שוקק במהלך כל שעות היממה ויש בה אווירה נעימה של עיר תיירותית פעילה. 
בשעות אחר-הצהריים נעלה לספינה. לאחר קבלת התאים והתארגנות קלה, נתכנס להסבר על ההפלגה והנהלים בספינה. לפנות ערב נפליג דרך תעלת ביגל, כשבדרך ילוו אותנו נוף הרי האנדים המרשים של פטגוניה, מושבות של פינגווין מגלן, קורמורן סלעים וכלבי ים.

ימים 3-4
מיצרי דרייק

בוקר ראשון בספינה, אנו מתעוררים בלב האוקיינוס, בדרכנו לחצי האי האנטארקטי. ממעל ילוו אותנו שחפיות, יסעורים או אלבטרוסים, וצוות הספינה יסתובב על הסיפונים ובגשר, בחיפוש אחר לווייתנים ודולפינים הנראים כאן לעיתים קרובות. במהלך היום נשמע הרצאות רקע בנושאי גיאולוגיה, טבע והיסטוריה של אנטארקטיקה. אם תנאי מזג האוויר והים יהיו נוחים, בשעות הערב של היום הרביעי אנו צפויים להגיע לאיי שטלנד הדרומיים הסמוכים לאנטארקטיקה.

ימים 5-8
איי שטלנד וחצי האי אנטארקטיקה

את הימים הבאים נקדיש לירידות לחוף אל מושבות הפינגווינים העצומות ותחנות המחקר, ולהפלגות בסירות הזודיאק בין קרחוני ענק צפים שהרוח והמים יצרו בהם פסלים מרהיבים, לחומות קרח אדירות המתנשאות על היבשת עצמה, בין לווייתנים השוחים לצידי הספינה ופינגווינים הקופצים אל וממדפי הקרח, קבוצות כלבי ים, דובי ים ופילי ים. נשוט לצד מפלי מים זעירים, חורים ומעברים נסתרים, כשכל סיור וכל הפלגה מביאים איתם מראות נפלאים וריחות חדשים. למרות שהתכנית הסופית תיקבע ע"י  תנאי מזג האויר, מצב הים ומיקום בעלי החיים, צוות המדריכים של הספינה ידאג לכך שכל ירידה לחוף תהיה מרתקת, וכל רגע יהיה מרשים מקודמו.
לינה בספינה.

ימים 9-10
הפרידה מאנטארקטיקה

ניפרד מאנטארקטיקה ונתחיל במסע חזרה צפונה, אל אושואיה. את הזמן נבלה בהרצאות אינפורמטיביות ומפגשי סיכום של ההפלגה שלנו. הגעה לאושואיה צפויה ביום 11 לפנות בוקר.

יום 11
אושוואיה - בואנוס איירס - הביתה

בשעות הבוקר נרד מהספינה, ניסע לביקור קצר בשמורת 'ארץ האש' (Tierra del Fuego), ולאחר מכן ניסע לשדה התעופה או למרכז העיר. בהתאם ללוח-הטיסות, טיסה לבואנוס איירס, וממנה, דרך אירופה, חזרה לת"א.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

תנאי תשלום 

עם ההרשמה תיגבה מקדמה בסך 20% מהמחיר המקורי.
את יתרת הסכום יש לשלם עד 121 ימים לפני היציאה (17.9.18). 

דמי ביטול 

מרגע ההרשמה ועד 180 ימים לפני היציאה: $1,250 לאדם. 
120-179 ימים לפני היציאה: 20% ממחיר ההפלגה. 
119 ימים או פחות לפני היציאה: 100% ממחיר ההפלגה.


הערות חשובות למחיר

 • טיסות-שכר מבואנוס איירס לאושואיה וחזרה מאורגנות ע"י הספינה ואין אפשרות להזמין אותן באופן עצמאי.
  עלות הטיסות: 950 $ לאדם. למטיילי החברה הגיאוגרפית: 500 $ לאדם.
 • מחירי ההנחה הינם בלעדיים לחברה הגיאוגרפית, וחלים על תאים אשר שוריינו עבורנו מראש. המעוניינים בתא שאינו נכלל בהסדר ההנחה, מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לבדוק את הנושא נקודתית. בכל מקרה, המחיר לא יהיה נמוך מ- 8995 $ לאדם, לא כולל טיסות.

 

הערות נוספות

 • שימו לב: כבכל טיול טבע, המסלול המופיע לעיל הינו בגדר הצהרת כוונות. המסלול בפועל ייקבע מדי ערב לקראת היום הבא,  ע"י מנהל המסע וקברניט הספינה, על-פי תנאי מזג האוויר והים, ומיקומם של בעלי-החיים, מתוך כוונה להראות למטיילים כמה שיותר, מבלי לסכן את בריאותם בכל צורה שהיא.
 • המחירים הינם לאדם, משתנים עפ"י רמת התא, וכפופים לזמינות מקומות בהפלגה.
 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו. 
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

מחיר השייט כולל

 • לילה ראשון במלון בבואנוס איירס, על-בסיס לינה וארוחת בוקר.
 • העברה קבוצתית מהמלון לשדה התעופה ביום 2.
 • 9  לילות בספינה Ocean Endeavour , עמידה לקרח, בתא ע"פ בחירתכם.
 • כל סיורי החוף, מודרכים באנגלית ע"י צוות ההדרכה של הספינה.
 • מדריך ישראלי מומחה ליעד (מותנה במינימום 10 מטיילים ישראליים). 
 • פנסיון מלא במהלך ההפלגה.
 • יין ובירה בארוחת הערב.
 • קפה / תה 24 שעות ביממה.
 • מגפי גומי בהשאלה במהלך ההפלגה.
 • מעיל דו שכבתי אטום למים במתנה. 
 • סיור בשמורת ארץ האש ביום האחרון.
 • העברה לשדה התעופה באושואיה ביום האחרון.

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות בינ"ל מת"א לבואנוס איירס וחזרה.
 • טיסות פנים בואנוס איירס – אושואיה – בואנוס איירס (חובה לרכוש דרך הספינה, למטיילי החברה הג"ג במחיר $500 לאדם במקום $950).
 • מכנסי סערה – חובה.
 • פעילויות אופציונליות (קיאקים, קמפינג, טיפוס הרים, סאפ), מותנה בהרשמה מראש ובזמינות מקום, לפרטים ומחירים פנו אלינו.
 • טיפים לנותני השירותים בספינה.
 • הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים במסגרת הפנסיון המלא.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף 'כולל'.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

ריף הוק – מה זה, איך משתמשים בזה ומהיכן משיגים כזה?

מאת: ירדן גור

לא כולם מכירים את ה"ריף הוק" (Reef hook), גם אם הם צוללים מנוסים שכבר ראו עולם. לא מדובר בפריט חובה שבלעדיו לא ניתן לצלול, אך בהחלט באביזר צלילה שהופך את צלילות הזרם לחוויה אחרת לגמרי, ועוזר להאריך את זמן השהות באזורים דינמיים, ללא השקעת מאמץ נוסף מצדכם.

לכתבה המלאה

עידן המחשב: 5 סיבות טובות להשתמש במחשב צלילה

מאת: ירדן גור

טבלאות הצלילה הספורטיבית היו בעבר כלי מרכזי בתכנון הצלילה. היום יש אביזר צלילה שהפך את חיינו לקלים יותר, חכמים יותר, ובעיקר – לבטוחים יותר – מחשב הצלילה. בכתבה, כמה סיבות טובות להתחיל להסתובב עם מחשב.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה בסוקורו, מקסיקו

מאת: אילנה נאורי

ברוכים הבאים לארץ הטאקו, הסומבררו והכרישים! סוקורו, אי וולקני הממוקם כ-600 ק"מ מערבית לחופי מקסיקו, הוא אחד מיעדי הצלילה המרתקים ביותר, בזכות עושר הדגה, הנופים מעל ומתחת למים, מיני הכרישים – שמציפים את האזור בכמויות, וכמובן – בזכות המנטות האוקייניות גדולות הכנף, שפוקדות את האי בנקודות קבועות, ומגלות עניין רב בצוללים.

לכתבה המלאה

צ'ק ליסט אריזה לספארי צלילה וטיול נלווה

מאת: ירדן גור

יוצאים לספארי צלילה? הכנו במיוחד עבורכם צ'ק ליסט של הדברים שכדאי לכם לארוז לקראת היציאה לטיול מסוג זה. מהנסיון שלנו, חשוב לאזן בין מה שצריך, למה שרוצים ולמה שאומר המשקל של חברת התעופה…. אז כדי שלא תשכחו שום דבר חשוב, היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו