צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > טיולים לאנטארקטיקה > טיול לאנטארקטיקה ופטגוניה - 14 יום - בספינה ברמת *5, כולל טיסות לאנטארקטיקה מעל מיצרי דרייק וטיול בפטגוניה


צילום: מולה יפה

טיול לאנטארקטיקה ופטגוניה - 14 יום

טיול לאנטארקטיקה ופטגוניה - 14 יום

בספינה ברמת *5, כולל טיסות מעל מיצרי דרייק וטיול בפטגוניה

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנטארקטיקה, אשר הסעירה במשך שנים רבות את דמיונם של מטיילים והרפתקנים, הפכה בעשורים האחרונים ליעד אפשרי לטיול, ומדי שנה כמה אלפי מטיילים מרחבי העולם מבקרים ביבשת דרומית, קפואה ועוצמתית זו. בהפלגה זו נחצה את מיצרי דרייק בטיסה אל האי קינג ג'ורג', בו נעלה על הספינה שלנו – Island Sky, ספינה ברמה של *5 שכל תאיה סוויטות. במהלך הימים הבאים נשוט בין קרחונים אשר פוסלו בידי הטבע כביד אמן, בין מושבות פינגווינים גדולות, בין להקות כלבי ים ולווייתנים המרימים את זנבם אל- על בטרם יצללו למעמקים.
לאחר ההפלגה, נמשיך לטיול בשלוש שמורות טבע נפלאות בפטגוניה – האי מגדלנה, עם כ- 70,000 זוגות פינגווינים מסוג מגלן, ושמורות ברנרדו או'היגינס וטורס דל פיינה: נופי פרא של מצוקים ומגדלי גרניט, מפלים שוצפים, קרחונים מרשימים וחיי בר עשירים של בעלי חיים וכנף ייחודיים לאזור כגואנקו, ננדו, ארמדילו, קונדור, ואם יהיה לנו מזל, אולי גם פומה.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
ת"א - מדריד - סנטיאגו דה צ'ילה

 

בשעות אחר הצהריים נטוס למדריד, ממנה נמשיך לסנטיאגו דה צ'ילה, בירתה של צ'ילה והעיר הגדולה בה.

יום 2
סנטיאגו דה צ'ילה

לאחר הנחיתה ניסע למלון. בדרכנו נתחיל להכיר את העיר: סנטיאגו שוכנת בלב העמק המרכזי של צ'ילה, כשליש מאוכלוסיית המדינה מתגוררת בה והיא מהווה את המרכז הכלכלי והתרבותי של המדינה. נסייר בין האתרים השונים במרכז העיר, ונעלה לתצפית מגבעת סן קריסטובל. הגעה למלון בשעות הצהריים, קבלת החדרים ומנוחה קלה. אחר הצהריים, אם עוד יהיה לנו כח, נצא בלוויית המדריך לסיור רגלי באזור המלון. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

3
סנטיאגו דה צ'ילה - פונטה ארנאס

בהתאם ללוח-הטיסות העברה לשדה התעופה וטיסה לעיר פונטה ארנאס בדרום חבל פטגוניה. לאחר הנחיתה העברה למלון. בשעות אחר- הצהריים יתקיים במלון תדרוך לקראת ההפלגה, כולל קבלת המגפיים והמעיל. אם יאפשר לנו הזמן, נצא לסיור רגלי בלוויית המדריך במרכז העיר ובכיכר מוניוס גאמרו עם האנדרטה המרשימה של מגלן .
ארוחת ערב ולינה: פונטה ארנאס.

יום 4
מפונטה ארנאס בטיסה לאנטארקטיקה

בשעות הבוקר נצא בטיסה בת כשעתיים וחצי אל האי קינג ג'ורג' באנטארקטיקה. נופיה הדרמטיים של יבשת אנטארקטיקה, ומרחביה הבלתי נגועים, יקבלו את פנינו עם הנחיתה. נעלה על סירות הזודיאק באמצעותן נגיע אל הספינה. שעות אחר- הצהריים יוקדשו להתארגנות בתאים, תדריך בטחון והיכרות עם הספינה .
לינה בספינה.

ימים 5-8
אנטארקטיקה

את הימים הבאים נקדיש לסיורים באנטארקטיקה והאיים הסמוכים לה, בין קרחוני ענק צפים שהרוח והמים יצרו בהם פסלים מרהיבים, לחומות קרח אדירות המתנשאות על היבשת עצמה, בין לווייתנים הצוללים לצידי הספינה ופינגווינים הקופצים אל וממדפי הקרח, קבוצות כלבי ים, דובי ים ופילי ים, ביניהם כאלה נדירים שמעט זכו לפגשם, כמו כלב הים הנמרי, ועוד. נשוט בסירות הזודיאק במנהרות קרח, לצד מפלי מים זעירים, חורים ומעברים נסתרים. כל הפלגה בסירת זודיאק, וכל ירידה לחוף, מביאות איתן מראות נפלאים וריחות חדשים. למרות שהתכנית הסופית תיקבע ע"י  תנאי מזג האוויר, מצב הים ומיקום בעלי החיים, צוות המדריכים של הספינה ידאג לכך שכל ירידה לחוף תהיה מרתקת, וכל רגע יהיה מרשים מקודמו.
לינה וארוחות בספינה.

יום 9
חזרה לפונטה ארנאס

נשוב בהפלגה אל האי קינג ג'ורג', ממנו נטוס חזרה לפונטה ארנאס. לאחר הנחיתה העברה למלון.
לינה: פונטה ארנאס.

יום 10
פונטה ארנאס - מושבת הפינגווינים במגדלנה - פוארטו נאטאלס - טורס דל פיינה

הבוקר נצא אל האי מגדלנה לביקור במושבת הפינגווינים הענקית: כ- 70,000 זוגות של פינגווינים מגלן, מראה עוצמתי ומרשים, גם למי שכבר היה באנטארקטיקה… נמשיך לכיוון שמורת טורס דל פיינה: דרכנו עוברת לאורך מיצריי דרייק ולצד חוות הבקר הכבשים והסוסים המפורסמות של דרום פטגוניה. נחלוף על פני העיירה פוארטו נאטאלס, בירת התרמילאים והתיירות של פטגוניה, ונגיע למערת מילודון המרשימה, בה נתגלו שרידי בעלי- החיים שחיו כאן כבר לפני כ- 12000 שנים. משם נמשיך בדרך נופית ובשעות הערב המאוחרות נגיע לשמורה הנחשבת לאחת היפות בעולם.
ארוחת ערב ולינה: טורס דל פיינה

יום 11
טורס דל פיינה

את היום כולו נקדיש לשמורת טורס דל פיינה. נסייר בין אגמים כחולים-ירוקים, נכיר את בעלי החיים המקומיים, כמו הגונאקו (ממשפחת הגמלים) והנאנדו (עוף הדומה ליען ), נטייל רגלית אל המפל הגדול ומפל הפיינה, ונגיע עד לגונה אזול לתצפית על מגדלי הפיינה. ארוחת צהריים בשטח. נמשיך לקרחון גריי ולגונת גריי, לתצפיות נוף והיכרות עם הגאולוגיה והצמחייה המקומית. ארוחת ערב ולינה: טורס דל פיינה

יום 12
טורס דל פיינה - הפארק הלאומי ברנרדו או'היגינס - פוארטו נאטאלס

נצא מהפיינה בשייט בסירות זודיאק (מצויידים בסרבלים למקרה של רוחות וקור) בנהר הסראנו לעבר שדות הקרח והקרחונים הבתוליים של פטגוניה הצ'יליאנית. נגיע אל הפארק הלאומי ברנרדו או'היגינס, אליו ניתן להגיע רק בשייט. נטייל רגלית עד לתצפית על קרחון סראנו בין פסגות ההרים ולגונת הקרחונים. נאכל צהריים בחווה מקומית, ונמשיך בשייט בספינה בנהר ובפיורד "התקווה האחרונה" עד העיירה פוארטו נאטאלס.
לינה: פוארטו נאטאלס

יום 13
פוארטו נאטאלס - פונטה ארנאס - סנטיאגו דה צ'ילה

השכמה מול נוף יפהפה כשברבורים ועופות מים ממש מול בית המלון. לאחר ארוחת בוקר נשוב הנסיעה של כ-3 שעות לפונטה ארנאס, ממנה נטוס חזרה לסנטיאגו דה צ'ילה. לאחר הנחיתה העברה למלון .
לינה: סנטיאגו דה צ'ילה

יום 14
סנטיאגו דה צ'ילה - מדריד - ת"א

 לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה למדריד, ממנה נמשיך בטיסה לת"א. נחיתה בת"א ביום ה- 15.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד: משתנה בהתאם לסוג התא בספינה ונע בין 6653 $ ל- 13928 $. לפרטים פנו אלינו.

 • תוספת לאדם בחדר ליחיד בחלק היבשתי בלבד: 750 $ למטייל.

 • ניתן להצטרף להפלגה בלבד, לפרטים פנו אלינו.

 • הפלגה באנטארקטיקה היא הפלגה בתנאי מזג-אוויר קיצוניים, ובמקרה של מזג אויר קשה, הטיסות מעל מיצרי דרייק עלולות להתבטל. במקרה של מזג אויר סוער או תנאי ראות גרועים, תנסה חברת Quark Expeditions לדחות את הטיסה עד להתבהרות מזג האוויר, לכל היותר עד יום 4 של הטיול בשעה 14:00. אם בשעה 14:00 של יום 4 יעריכו כי מאוחר יותר מזג האוויר יתבהר, תהיה החברה רשאית להאריך את מועד ההכרעה לגבי קיום הטיול. לעומת זאת, אם ביום 4 של הטיול בשעה 14:00 עדיין לא תהיה תחזית אופטימית לגבי ההמראה, תבוטל ההפלגה כולה וחברת Quark תשיב למטיילים את כספם. זה המקום לציין כי מקרים של ביטול הפלגה הינם נדירים ביותר, ולמעשה ב- 16 השנים בהם אנו מוכרים את ההפלגות האלה אנו מכירים הפלגה אחת בלבד שהתבטלה.  
 • תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה, מדי יום לקראת היום הבא, בהתאם לתנאי מזג האוויר ומיקום בעלי-החיים.
 • הרשמה, תנאי תשלום ודמי ביטול:
  עם ההרשמה תגבה מקדמה בלתי חוזרת בסך 20% ממחיר ההפלגה המקורי. את יתרת הסכום יש לשלם עד 120 ימים לפני היציאה..
  דמי ביטול:
  מרגע ההרשמה ועד 180 ימים לפני היציאה – 1250 $ לאדם
  120-179 ימים לפני היציאה – 20% ממחיר ההפלגה המקורי
  119 ימים לפני היציאה או פחות – 100% דמי ביטול

 • ביטוח נסיעות:
  היות ואנו מודעים לכך שההתחייבות בהפלגות מסוג זה היא גבוהה ונדרשת זמן רב מראש, דאגנו לביטוח שיענה ככל האפשר על הצרכים האלה, ויש לנו 2 אפשרויות שיכולות להתאים:
  1. ביטוח נסיעות: חברת 'מגדל' יצרה עבורנו ביטוח נסיעות ייחודי הניתן להנפקה עד שנה לפני יום החזרה מטיול, ומכסה עד 15000 $ לאדם בתנאי שהביטול הוא מסיבה רפואית בלתי צפויה. התשלום בפועל הוא רק על הימים שלא נמצאים בארץ, אך הכיסוי לעניין דמי הביטול מופעל מרגע הנפקת הפוליסה.
  2. ביטוח דמי ביטול: ביטוח זה מאפשר לבטל את הנסיעה מכל סיבה שהיא עד 12 שעות לפני היציאה. במקרה זה יוחזרו 80% מדמי הביטול. יש להנפיק את הביטוח הזה תוך 7 ימים מיום ההרשמה לטיול. לתשומת ליבכם, ביטוח זה אינו מחליף את ביטוח הנסיעות, הוא מתווסף לו.

 • המחירים המופיעים באתר הינם מחירי מחירון של חברות השייט השונות. מעת לעת מפרסמות החברות מבצעים או מחירים בלעדיים למטיילי החברה הגיאוגרפית. לפרטים פנו אלינו. 
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

מחיר השייט כולל

 • טיסות בינ"ל במסלול ת"א – מדריד – סנטיאגו דה צ'ילה – מדריד – ת"א.
 • טיסת שכר מסנטיאגו דה צ'ילה לפונטה ארנאס.
 • טיסה סדירה מפונטה ארנאס לסנטיאגו דה צ'ילה.
 • טיסות שכר מפונטה ארנאס לאנטארקטיקה וחזרה.
 • לינה: בהפלגה: 5 לילות בספינה Island Sky בתא על-פי בחירתכם.
 • בחלק היבשתי: 7 לילות בבתי מלון בהתאם לתכנית.
 • העברות וסיורים בהתאם לתכנית.
 • כל סיורי החוף בהפלגה.
 • כלכלה: במהלך ההפלגה – פנסיון מלא כולל בירה ויין הבית בארוחות + פינת קפה/תה 24 שעות ביממה.
 • בחלק היבשתי – ארוחות בוקר + 4 ארוחות ערב + 2  ארוחת צהריים .
 • מדריך דובר עברית מומחה ליעד: מוטי סבאג.
 • צוות מדריכים דוברי אנגלית ומומחים ליעד בספינה, מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בחלק היבשתי.
 • מעיל דו-שכבתי אטום למים ורוח במתנה.
 • הרצאות רקע באנגלית בערבים ובמהלך ההפלגות בים.
 • טיפים לנותני השירותים.
 • יומן מסע מצולם בסוף ההפלגה.

מחיר השייט אינו כולל

 • פעילויות אופציונליות כמו שייט בקיאקים או לינת לילה בקמפינג על החוף באנטארקטיקה (בתוספת תשלום, מותנה בזמינות מקומות, בהזמנה ותשלום מראש).
 • ביטוח נסיעות ומטען (ניתן להנפיק דרך משרדנו, ראו פרטים מצורפים). 
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף "כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו