צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > טיולים לאנטארקטיקה > טיול לאנטארקטיקה - 12 יום - הפלגה לשומרי מסורת


צילום: פרופ' משה אגמי

טיול לאנטארקטיקה - 12 יום

טיול לאנטארקטיקה - 12 יום

הפלגה לשומרי מסורת

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יבשת אנטארקטיקה היא היבשת החמישית בגודלה, המבודדת ביותר, הפראית ביותר, הקרה ביותר, המסעירה ביותר, וכיום היא כמעט המקום היחיד על פני כדור הארץ שיד האדם לא נגעה בו, והטבע שולט בו ללא עוררין. 
טיול באנטארקטיקה הוא חוויה ייחודית שלא דומה לשום דבר אחר – בסירות זודיאק תשוטו לצד קרחוני ענק בצבעי כחול וטורקיז, היישר אל תוך מושבות הפינגווינים, תשוטטו ביניהם, תראו אותם בונים את קיניהם ומגדלים את הגוזלים הקטנים. לעיתים יקיפו לווייתנים את סירות הזודיאק שלכם, ויניפו את זנבם מעלה לפני שיצללו למעמקים. מדי פעם תחלפו על פני קרחון שעליו משתזף כלב ים נמרי, ומעל כל מושבת פינגווינים תראו ציפורי סקואה חגות ומנסות לחטוף גוזל פינגווין ביש-מזל. תפליגו בין להקות כלבי ים, ותחת אלפי ציפורים, ולצד מערות קרח, ומפלים קפואים ושרשראות הרים שנמתחות מאופק אל אופק, ובתוך שקט שאין שני לו. 

הספינה Sea Spirit מדורגת ברמה של 5 כוכבים, כל תאיה הם סוויטות והיא נושאת על סיפונה 114 נוסעים בלבד. 
כל סיורי החוף וכמובן פנסיון מלא כלולים במחיר ההפלגה. בין סיורי החוף נקדיש זמן להרצאות וסרטי טבע. 
המחיר אינו כולל את הטיסות ושירותי הקרקע לפני ואחרי ההפלגה. 

התאמת ההפלגה לקהל שומרי מסורת

הטיול מתקיים בשיתוף עם חברת שי בר-אילן.

 • סיורים וירידות לחוף: מרבית ההפלגות הקלאסיות לאנטארקטיקה מחייבות הפלגה של יומיים במיצרי דרייק, המפרידים בין אמריקה הדרומית לאנטארקטיקה. הפלגה זו נבחרה כיוון שגם בהלוך וגם בחזור יומיים אלה חלים בשישי-שבת, מה שמאפשר למטיילים להצטרף לכל סיורי החוף בספינה.
 • אוכל כשר: ההפלגה מבוססת על פנסיון מלא בספינה. באישור הספינה דאגנו לאוכל כשר שיוכן ע"י צוות הספינה עפ"י הנחיות שלנו, ובפיקוח של איש צוות שלנו. 
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
נחיתה באושואיה, ארגנטינה

בהתאם ללוח הטיסות נחיתה באושואיה, העיר הדרומית ביותר בעולם ונקודת ההתחלה של המסע שלנו. אושואיה צמחה בזכות היותה המרכז האדמיניסטרטיבי לכל ההפלגות לאנטארקטיקה. מעיירה זנוחה בקצה העולם המונה אלפי אנשים בלבד, היא הפכה לעיר המונה כ- 70,000 תושבים. ברחובה הראשי נמצא בתי קפה וחנויות (בעיקר של ציוד לטיולים). הנמל שוקק במהלך כל שעות היממה ויש בה אווירה נעימה של עיר תיירותית פעילה. לאחר הנחיתה העברה למלון. 
לינה: אושואיה.

יום 2
עליה לספינה

את שעות הבוקר נבלה באושואיה, ואחר הצהריים נעלה לספינה. לאחר קבלת התאים והתארגנות קלה, נתכנס להסבר על ההפלגה והנהלים בספינה. לפנות ערב נפליג דרך תעלת ביגל, כשבדרך ילוו אותנו נוף הרי האנדים המרשים של פטגוניה, מושבות של פינגווין מגלן, קורמורן סלעים וכלבי ים.

ימים 3-4 (שישי-שבת)
מיצרי דרייק

בבוקר נתעורר ונמצא את עצמנו בלב האוקיינוס, בדרכנו לחצי האי האנטארקטי. מעלינו נוכל לראות שחפיות, יסעורים או אלבטרוסים מלווים את הספינה, וצוות הספינה יסתובב על הסיפונים ובגשר, בחיפוש אחר לווייתנים ודולפינים שגם הם נראים בסביבה לעיתים קרובות. במהלך היום נשמע הרצאות רקע בנושאי גיאולוגיה, טבע והיסטוריה של אנטארקטיקה. אם תנאי מזג האוויר והים יהיו נוחים, בשעות הערב של היום הרביעי אנו צפויים להגיע לאיי שטלנד הדרומיים, הסמוכים לאנטארקטיקה.

ימים 5-9
איי שטלנד וחצי האי אנטארקטיקה

ימים אלה מוקדשים לסיורים ולגיחות אל יבשת אנטארקטיקה והאיים הסמוכים ליבשת. חלק מזמננו נבלה על הסיפונים ובגשר הפיקוד בתצפיות אל חומות הקרח האדירות שמצידי האוניה. נתמרן בין הרי קרח צפים שגודלם לעיתים כמה ק"מ רבועים ובין הרי היבשת שגם הם, בחלקם הגדול, מכוסי קרח. באזור זה יש מעל 200 אתרי נחיתה ומנהל המסע, יחד עם קברניט הספינה, יבחרו עבורנו את הטובים ביותר בהתאם לתנאי הים ומיקום בעלי החיים. המים והרוחות חצבו ויצרו צורות בקרח העוברות כל דמיון. נצא בסירות הזודיאק ונשוט במנהרות קרח, בין מפלי מים זעירים, חורים ומעברים נסתרים. נטייל במושבות של פינגווינים מסוג ג'נטו (לבן אוזן), צ'ינסטראפ (רצועת הסנטר) ואדלי, נשוט בין זנבות לוויתנים, קבוצות כלבי ים, דובי ים ופילי ים, וביניהם כאלה נדירים שמעט זכו לפגשם, כמו כלב הים הנמרי ועוד. נעשה מאמץ לבקר באחת מתחנות המחקר הממוקמות כאן, ונשמע על החיים במקום.

ימים 10-11 (שישי-שבת)
מיצרי דרייק

ניפרד מאנטארקטיקה ונתחיל במסע חזרה צפונה, אל אושואיה. את הזמן נבלה בהרצאות אינפורמטיביות ומפגשי סיכום של ההפלגה שלנו. הגעה לאושואיה צפויה ביום 12 לפנות בוקר.

יום 12
הגעה לאושואיה

בשעות הבוקר נרד מהספינה. בהתאם ללוח-הטיסות העברה למרכז העיר או לשדה התעופה.

תאריכי יציאה ומחירים

יציאהחזרהימיםטווח מחירספינההערות
26/12/1806/01/1912$13,195 - $15,995Sea Spirit

בהדרכת בלהה רשף

פירוט תאים ומחירים >

סגירה

ימים: 12

טווח מחיר: $13,195 - $15,995

הערות:

בהדרכת בלהה רשף

הפלגה בספינה Sea Spirit


Triple Classic

גודל כ-23 מ"ר, מתאים לשלושה נוסעים. כולל שתי מיטות יחיד וספה נפתחת, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: מלא

Main Deck Suite

גודל כ-22 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: $13,195

Classic Suite

גודל כ-22 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: $14,095

Superior Suite

גודל כ-21 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון (אינו נפתח), כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: $14,295

Deluxe Suite

גודל כ-24 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, ארון, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: $15,995

Premium Suite

גודל כ-30 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, חדר רחצה צמוד, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: מלא

Owner's Suite

גודל כ-40 מ"ר, מתאים לשני נוסעים. כולל אזור ישיבה מרווח עם מערכת סטריאו וטלוויזיית פלזמה, מרפסת פרטית, שתי מיטות או מיטה זוגית קינג סייז, ספה, חדר רחצה צמוד המאובזר באמבטיה, חלון, כספת, מקרר, גישה לטלפון, טלוויזיה, מייבש שיער.

מחיר לאדם: מלא

Sea Spirit

ספינת משלחת יוקרתית

מס' נוסעים: 116

אורך: 90.6 מ'

מהירות: 14.5 קשר

עוד על הספינה >

תנאי הרשמה ותשלום
עם ההרשמה תיגבה מקדמה בסך 20% ממחיר הטיול.
את יתרת הסכום יש לשלם עד 91 ימים לפני היציאה.

תנאי ביטול

 • מרגע ההרשמה ועד 121 ימים לפני היציאה: $750 לאדם
 • 91-120 ימים לפני היציאה: 20% דמי ביטול
 • 90 ימים או פחות לפני היציאה: 100% דמי ביטול


ביטוח דמי ביטול בלעדי לגיאוגרפית! 

חברת "מגדל" יצרה עבור החברה הגיאוגרפית פוליסת ביטוח נוסעים ייחודית, הכוללת, בנוסף לפרמטרים הרגילים בפוליסות נסיעות, גם סעיף המכסה דמי ביטול עד גובה של $15,000 לאדם, בכפוף לתנאי הביטול של הפוליסה. לפרטים פנו אלינו: 03-5639040.

הערות חשובות 

 • כבכל טיול טבע, המסלול המופיע לעיל הינו בגדר הצהרת כוונות. המסלול בפועל ייקבע מדי ערב לקראת היום הבא,  ע"י מנהל המסע וקברניט הספינה, על-פי תנאי מזג האוויר והים, ומיקומם של בעלי-החיים, מתוך כוונה להראות למטיילים כמה שיותר, מבלי לסכן את בריאותם בכל צורה שהיא. 
 • הצטרפות המדריך הישראלי מותנית במינימום 10 מטיילים. 
 • המחיר הינו למטייל, ע"פ התא המצוין למעלה. 
 • המחיר אינו כולל טיסות.
 • במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

מחיר השייט כולל

 • לילה ראשון באושואיה במלון 5 כוכבים, כולל ארוחת בוקר.
 • העברה פרטית משדה התעופה למלון ביום 1.
 • העברה קבוצתית מהמלון לספינה ביום 2.
 • 10  לילות בספינה (חמישה כוכבים Sea Spirit, עמידה לקרח), בתא ע"פ בחירתכם.
 • כל סיורי החוף, מודרכים באנגלית ע"י צוות ההדרכה של הספינה.
 • מדריך ישראלי מומחה ליעד (מותנה במינימום 10 נרשמים).
 • פנסיון מלא במהלך ההפלגה.
 • קפה / תה 24 שעות ביממה.
 • מגפי גומי בהשאלה במהלך ההפלגה.
 • מעיל דו שכבתי אטום למים במתנה. 
 • העברה קבוצתית לשדה התעופה או למרכז אושואיה ביום האחרון.

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות ושירותי קרקע לפני ואחרי ההפלגה (למעט לילה ראשון באושואיה).
 • שייט בקיאקים – $750 לאדם (אופציונלי, מותנה בהרשמה מראש ובזמינות מקומות).
 • קמפינג ללילה אחד באנטארקטיקה – $250 לאדם (אופציונלי, מותנה בהרשמה מראש ובזמינות מקומות).
 • טיפים לנותני השירותים בספינה.
 • הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים במסגרת הפנסיון המלא.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף 'כולל'.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו