צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > אירופה והים הבלטי > הפלגה קסומה מאמסטרדם לבזל - 8 ימים - נופים, תרבות ומוסיקה בעמק הריין

נופים, תרבות ומוסיקה בעמק הריין - 8 ימים

נופים, תרבות ומוסיקה בעמק הריין - 8 ימים

הפלגה קסומה מאמסטרדם לבזל

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בשיתוף עםreut_logo_kishrey_tarbu_180418

מאמסטרדם לבזל, על סיפונה של MS Treasures, ספינה ברמת 5 כוכבים שכולה שלנו: נפליג בין טירות ימי-ביניימיות לעיירות ציוריות, נטייל בסמטאות ההיסטוריה המרתקת של האזור, בין לב יהדות 'אשכנז' של ימי הביניים לאתרי הקרבות של שתי מלחמות העולם, נבקר בערים ועיירות עם מורשת תרבותית, ארכיטקטונית, אמנותית וגסטרונומית, נאזין להרצאות, ונהנה ממופעים מוזיקליים מגוונים. יש לכם משהו יותר טוב לעשות בנובמבר?

בפאנל המרצים והאמנים שלנו להפלגה זו תמצאו את אורן נהרי, שלמה גרוניך עם מיטב להיטיו מכל הזמנים, זמרי האופרה יותם כהן ואירה ברטמן, תומר הדדי – מלחין, פסנתרן, מעבד, מנצח ומנהל מוזיקלי, דני רובס ואילאיל תמיר במופע סיום חגיגי.

בהדרכת ד"ר אביהו בר אייל, ד"ר גבי זוהר ונורית גוטהלף.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
תל אביב - אמסטרדם - עליה לספינה

בשעות הבוקר המוקדמות ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסת אל-על לאמסטרדם (המראה 06:15 / נחיתה 10:25). לאחר הנחיתה נצא לארוחת צהריים ולאחריה נעלה לספינה אשר תשמש לנו כבית במהלך 8 הימים הבאים.

יום 2
ארנהיים

נפקח את עינינו בנמלה של העיר ניימכן (Nijmegen), הנחשבת לעיר העתיקה ביותר בהולנד, למרות שנהרסה כמעט לחלוטין במלה"ע השניה, ונבנתה מחדש אחריה. כיוון שכך, היא קצת פחות מעניינת ואנו נפסח על הביקור בה, וניסע ישירות לביקור בארנהיים הסמוכה. בארנהיים התחולל אחד הקרבות הקשים בין הבריטים לגרמנים במלה"ע השניה: הבריטים הנחיתו כאן כוחות במטרה להשתלט על הגשר על הריין, אך הגרמנים הצליחו להדוף אותם ולעכב בכך את חציית הריין בחצי שנה. נבקר בעיר, בגשר המדובר ובאחד מהמוזיאונים המוקדשים לקרבות.

יום 3
קלן

שוב הספינה עושה את דרכה בלילה, ואנו מתעוררים בנמלה של העיר קלן, העיר הגדולה ביותר על גדות הריין והרביעית בגודלה בגרמניה. העיר קלן נוסדה בשנת 38 לפנה"ס ולאורך כל השנים היתה עיר חשובה. במאה ה- 13 התחילו לבנות כאן את הקתדרלה הגותית שהפכה לסימלה של העיר, ואשר בנייתה נמשכה 600 שנים (לא ברציפות). באתר האינטרנט של ארגון אונסק"ו נכתב על הקתדרלה: "עבודה יוצאת דופן של גאונות יצירתית אנושית". נבקר בקתדרלה, באתר החפירות בו נמצאו שרידים יהודיים מימי הביניים ועוד.

יום 4
שייט ב"ריין התיכון" ("הריין הרומנטי") - רידסהיים - מיינץ

בשעות הבוקר הספינה מפליגה במקטע הנהר המכונה "הריין הרומנטי" – זהו מקטע הנהר היפה ביותר. בצהריים נגיע לרידסהיים, ממנה נצא לביקור במיינץ, המוכרת בכתובים גם כ'מגנצא', אחת הערים החשובות של יהדות אשכנז. למרות שהעיר משובצת מוזאונים וקתדרלות לרוב, האתר המפורסם ביותר בה הוא מוזיאון הדפוס של גוטנברג, הכולל ציוד הדפסה, ואת תנ"ך גוטנברג, מהדורת הדפוס הראשונה של הברית הישנה והברית החדשה, המסמלת את ראשיתה של מהפכת הדפוס. עוד נבקר בקתדרלת סט. מרטין המרשימה, ובכנסיית סט. סטפן, כנסייה גותית עם ויטראז'ים של מארק שאגאל.

יום 5
וורמס ושפייר

את היום נקדיש לביקור בעיירות וורמס ושפייר, אשר יחד עם מיינץ בה ביקרנו אתמול, מרכיבות את קהילות שו"ם, שלוש הקהילות היהודיות הגדולות בעמק הריין בימי הביניים.  נבקר בבית המדרש של רש"י בוורמס, בבית הקברות הנחשב לבית הקברות היהודי העתיק באירופה, ובקתדרלה הרומנסקית של העיר. נשוב לשפייר ונבקר בבית הכנסת היהודי ובמקווה.

יום 6
בדרך היין אל ריקוויהר וקולמר

כשנפקח את עיננו בבוקר, הספינה תעגון בסטרסבורג, העיר הגדולה בחבל אלזס הצרפתי ואחת מבירות האיחוד האירופי. היום אנו חולפים על פניה, ויוצאים בדרך היין המפורסמת אל העיירה ריקוויהר: רחובותיה המרוצפים אבן ובתיה העתיקים שנשתמרו להפליא הפכו אותה לאתר שאסור לחלוף על פניו מבלי לעצור בטיול באזור זה. נסייר בעיירה, נבקר ביקב מקומי ונמשיך לקולמר. אחת הערים היפות בצרפת. נבקר במוזיאון אונטרלינדן המפורסם, נסייר בסמטאותיה של העיר ונותיר זמן חופשי ליהנות מהקסם הצרפתי הנשפך ברחובות העיר. לפנות ערב נשוב לספינה.
* ארוחת צהריים ביום זה אינה כלולה.

יום 7
סטרסבורג - בזל

את שעות הבוקר נקדיש לעיר סטרסבורג: נראה את 'הרובע האירופי', בו מרוכזים מוסדות האיחוד האירופי, נטייל ב"צרפת הקטנה", על בתיה המצועצעים לאורך גדות הנהר איל והסכרים שבו, ונבקר בקתדרלה המרשימה של העיר, הבנויה אבן אדומה ומשופעת באלמנטים פיסוליים ובויטראז'ים יפים.  בשעות הצהריים נשוב לספינה לארוחת צהריים, והספינה תצא בדרכה הארוכה אל בזל.

יום 8
בזל - ציריך - תל אביב

כל דבר טוב מגיע אל סופו, ואנו כבר כמעט שם… ניפרד מהספינה לאחר ארוחת הבוקר, ונצא לסיור בעיר בזל: נשוטט בעיר העתיקה בעקבות הרצל, נראה את מלון שלושת המלכים בו נהג להתאכסן, את בית העיריה ה'מצועצע' של העיר ואת בנין הקזינו, בו נערכו הקונגרסים הציוניים הראשונים, כולל זה שבו "ייסד" הרצל את מדינת היהודים. נמשיך לציריך לארוחת צהריים וסיור קצר, ולאחר מכן נשים פעמינו לשדה התעופה, ממנו נטוס חזרה ארצה (המראה 21:15 / נחיתה 02:10).

תאריכי יציאה ומחירים

יציאהחזרהימיםטווח מחירספינההערות
31/10/1907/11/198€4,750 - €5,685MS Treasures

בהדרכת ד"ר אביהו בר אייל, ד"ר גבי זוהר ונורית גוטהלף

פירוט תאים ומחירים >

סגירה

ימים: 8

טווח מחיר: €4,750 - €5,685

הערות:

בהדרכת ד"ר אביהו בר אייל, ד"ר גבי זוהר ונורית גוטהלף

הפלגה בספינה MS Treasures


תא זוגי

14 מ"ר, 2 חלונות צרים צמודים לתקרה, קומה 1 או 3, טלוויזיה, מיני בר, מייבש שיער, מזגן

מחיר לאדם: €4,750

מיני סוויטה

17 מ"ר, קומות 1-3, טלוויזיה, מיני בר, מייבש שיער. בקומות 2-3 יש מרפסת צרפתית, בקומה 1 חלון רגיל

מחיר לאדם: €4,985

סוויטה

21 מ"ר, קומה 2, טלוויזיה, מיני בר, מייבש שיער, מזגן, מרפסת צרפתית

מחיר לאדם: €5,350

מסטר סוויטה

28 מ"ר, קומה 3, טלוויזיה, מיני בר, מייבש שיער, מזגן, מרפסת צרפתית

מחיר לאדם: €5,685

MS Treasures

ספינת נהר

מס' נוסעים: 104

אורך: 110 מ'

מהירות:

עוד על הספינה >

תנאי תשלום

 • עם ההרשמה תגבה מקדמה בסך 850 € לאדם
 • את יתרת הסכום יש לשלם עד יום ה', 01.08.19


דמי ביטול

 • מרגע ההרשמה ועד 01.08.19: 15% דמי ביטול 
 • מ-02.08.19 ועד 02.09.19: 45% דמי ביטול 
 • מ- 03.09.19 ועד 30.09.19: 75% דמי ביטול
 • מ- 01.10.19 ואילך: 100% דמי ביטול

מחיר השייט כולל

 • טיסות אל-על במסלול ת"א – אמסטרדם // ציריך – ת"א במחלקת תיירים.
 • מיסי נמל והיטלי דלק.
 • 7 לילות בספינה MS Treasures (חמישה כוכבים) בתא עפ"י בחירתכם.
 • כלכלה: פנסיון מלא, למעט ארוחת צהריים ביום 5.11.19.
 • שתייה בארוחות הצהריים והערב כולל משקאות קלים, בירה, יין הבית, קפה ותה.
 • מדריכים דוברי-עברית מומחים ליעד.
 • כל סיורי החוף בהתאם לתכנית.
 • תכנית הרצאות ומופעים מוזיקליים עשירה ומגוונת.
 • טיפים לנותני השירותים  בחו"ל.

מחיר השייט אינו כולל

 • ארוחת צהריים בקולמר/ריקוויהר בתאריך 5.11.19.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • הושבה בטיסות (בתוספת תשלום בהתאם למדיניות חברת אל-על ובכפוף לזמינות בטיסה).
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף "כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו