צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > איי האוקיינוס השקט

טיולים לאיי האוקיינוס השקט

טיולים לאיי האוקיינוס השקט

טיולי שייט באזור הפסיפיק עם החברה הגיאוגרפית

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איי האוקיינוס השקט – איים מן החלומות

זה אחד החלומות הכי מתוקים בעולם – איים אקזוטיים בלב האוקיינוס, ים כחול, שוניות אלמוגים מרהיבות, תרבות ייחודית, בעלי חיים נדירים, עצים ענקיים ותחושה של גילוי עולמות. כולנו חלמנו על מסע לאיי האוקיינוס השקט, לפולינזיה, מיקרונזיה ומלנזיה – והנה ההזדמנות הטובה ביותר – שייט בספינה בין האיים, שמאפשר לחוות במלואו את העושר האדיר שלהם. רק פעם בחיים.

איי האוקיינוס השקט נחלקים לשלוש קבוצות: מלנזיה, פולינזיה ומיקרונזיה. מיקרונזיה, "האיים הקטנים", הוא האזור הצפוני יחסית, ובו מדינות כפלאו, פדרציית האיים של מיקרונזיה, איי מרשל ועוד. אזור מלנזיה, "האיים השחורים", על שום צבע העור הכהה יחסית של תושביהם, כולל מדינות מרתקות כפפואה-גינאה החדשה, איי שלמה, איי ונואטו, איי פיג'י ועוד. פולינזיה, "האיים המרובים", על שום פיזורם במרחבי האוקיינוס, הוא משולש המשתרע על חלק גדול מהאוקיינוס השקט. קדקודיו באי הפסחא, הוואי וניו-זילנד, ובתחומו מדינות כפולינזיה הצרפתית, איי החברה, איי קוק, טונגה ועוד.

מספר מסלולי השייט בהם אפשר לנוע בין איי האוקיינוס השקט הוא אינסופי: הפלגה מפפואה-גינאה החדשה, דרך פסיפס איים ושבטים לאיי שלמה, הכוללת ביקור בהרי געש ובאתרים היסטוריים במלנזיה; הפלגה מאיי שלמה אל איי ונואטו, במהלכה חווים מגוון עשיר של תרבויות, שפות ומנהגים; הפלגה בעקבות מסעה המפורסם של ה"באונטי" (מן הספר והסרט "המרד על הבאונטי"), הכוללת את אי הפסחא, פולינזיה הצרפתית, איי המרקיז וכמובן האי פיטקיירן (פולינזיה) ועוד.

אנו מציגים בפניכם מספר מסלולים נבחרים, בכל אחד מהם תיחשפו לתערובת צבעונית של תרבויות ומנהגים, טקסים וריקודים, נופים וצמחייה, ציפורים, שוניות אלמוגים ואנשים. לפרטים על טיולי שייט נוספים באוקיינוס השקט התקשרו: 03-5639040


נמצאו 11 הפלגות מתאימות

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו