צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > מגוון יעדי שייט גיאוגרפי > המזרח הרחוק הרוסי > טיול לקמצ'טקה – 14 יום – הפלגה לאורך חופי סיביר הרחוקים

טיול לקמצ'טקה - 14 יום

טיול לקמצ'טקה - 14 יום

הפלגה לאורך חופי קמצ'טקה וסיביר הרחוקים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיול שייט לקמצ'טקה, ארץ של אש וקרח, ארץ של דובים, עולם שמטיילים מעטים ביקרו בו. נפליג אל חופי סיביר המרוחקים, איים מבודדים בצפון האוקיינוס השקט, הקצה הרחוק של אסיה ומעבר לה, אל המזרח הרחוק של רוסיה.

מיקומו הגיאוגרפי של חצי האי קמצ'טקה – מעבר להרי אורל ומרחבי סיביר, ביחד עם תנאי השטח והאקלים הקשים, וסיפורי האימה מימי השלטון הקומוניסטי, הפכו את האזור למסתורי ועלום, אולם דווקא תנאים אלה הם שהופכים אותו כיום ליעד מסעיר לטיול: מרחבים העצומים שטרם נכנעו לקדמה, נופים פראיים ועוצמתיים, מגוון אדיר של צמחים ובעלי חיים נדירים, פעילות גיאותרמית מתמדת הכוללת הרי געש פעילים וגייזרים ועוד.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
עליה לאוניה

בשעות אחר הצהריים נעלה לספינה Spirit of Enderby, שתהיה ביתנו בשבועיים הקרובים, ונתמקם בחדרים. לקראת הערב נצא לים, דרך מפרץ אוואצ'ה המקסים, אחד הנמלים הטבעיים הטובים בעולם. 
לינה: בספינה Spirit of Enderby

יום 2
נהר ז'ופנובה

נרד מהספינה אל סירות זודיאק, ונשוט בהן בנהר ז'ופנובה (Zhupanova) הבתולי, המוקף צמחייה ייחודית ועולם חי מגוון ועשיר. דגי הסלמון שבנהר מושכים אליו את הדובים החומים וטורפים נוספים. בנהר נראה גם מינים שונים של ציפורים. במעלה הנהר, בתוך יערות השדר, אם יתמזל מזלנו, נזכה לראות את העוף הדורס המרהיב – עיטם סטלר – כשהוא מקנן. 
לינה בספינה.

ימים 3-4
איי קומנדר

את היומיים הבאים נקדיש לאיי קומנדר (Commander Islands), מקום מנוחתו האחרון של קומנדר ויטוס ברינג, אשר גילה אותם לראשונה וספינתו התנפצה על חופיהם. בעבר שימשו איים אלה כמושבה לציידי כלבי ים וסוחרי פרוות. נבקר בקברו של ברינג ובמוזיאון הקטן בכפר היחיד שנשאר באיים. נמשיך ונבקר במפרצים המרוחקים החבויים בין הרים ומישורים וולקניים, בהם מקננים למעלה ממיליון עופות ימיים, ביניהם ציפורי טרף שונות, קורמורנים, אלבטרוסים, וגם כלבי ים ואריות ים. 
לינה בספינה.

יום 5
האי קרגינסקי

היום נרד במישור טונדרה שעל האי הבודד קרגינסקי (Karaginskiy Island), המכונה לעתים גם "אי הציפורים". שפע של מיני ציפורים נצפים תדיר באי הזה, ונשתדל לראות כמה שיותר מהם ולקבל הסברים מרתקים מהצפרים בהפלגה. 
לינה בספינה.

יום 6
האי וורחוטורובה

על האי הצר והקטן וורחוטורובה (Verkhoturova) נמצאת מושבת ציפורים עצומה ומרשימה בגודלה: שחפים, תוכוני ים (Puffins) ועופות דורסים, המקננים בין הצוקים או חגים מעליהם. בהמשך היום נפליג בסירות הזודיאק (ואולי אף ננחת בחוף) בחצי האי גובנה (Govena). דובים חומים נצפים כאן במספרים מרשימים ואנו נחפש אותם ונקווה לפגוש כמה שיותר. 
לינה בספינה.

ימים 7-10
קוריאק והחופים של צ'וקוטקה

במהלך הימים האלה של ההפלגה נבקר באזורים לא מוכרים של החופים המזרחיים של רוסיה. תוואי השטח כולל פיורדים מיוערים, שבהם נקווה לפגוש דובים חומים, שועלים, כבשי הרים ומרמיטות (מכרסמים הקרובים לסנאי). בחלק מהלגונות והמפרצים הרדודים נפגוש ערב רב של עופות ימיים וציפורי שיר, זהו גן עדן אמיתי לחובבי צפרות. נצא להליכות במישורי טונדרה, בין שיחים של אוכמניות לפלגי נחלים, וניהנה מארץ בתולית ומקסימה.
לינה בספינה.

ימים 11-12
המושבה מייניפילגינו

המושבה מייניפילגינו (Meinypil’gyno), באורך 60 ק"מ בים ברינג, מאוכלסת במינים שונים של ציפורים. הלגונה המאורכת, התחומה בלשון היבשה הארוכה, היא מקום הקינון החשוב ביותר בעולם של הציפור הנדירה Spoon-billed Sandpiper. בליווי הצפרים מתחנת המחקר המקומית נקווה לצפות בחלק מהקנים, ונצפה בציפורים רבות אחרות כגון אווזים קיסריים, עגורים ועוד. בהפלגות לאורך החוף נפגוש בכלבי ים ובלווייתנים, שחפים רבים וטבע יפהפה. 
לינה בספינה.

יום 13
כף נברין ולגונת קיינגיפילגין

קו החוף באזור כף נברין (Cape Navarin) ולגונת קיינגיפילגין (Keyngypilgyn Lagoon) עשיר ביונקים ימיים, ובעל החיים שנחפש במיוחד הוא הניבתן (Walrus) הענקי, אשר פרטים רבים ממנו מתקבצים באזור זה. גם לווייתנים אפורים נצפים באזור זה לעתים קרובות ואף במספרים גדולים. נפליג עם סירות הזודיאק לאזורים בהם אנו מקווים לפגוש בקבוצות של ניבתנים, נעקוב אחר הלווייתנים ונצפה בערב רב של ציפורים ועופות ימיים. 
לינה בספינה.

יום 14
הגעה לנמל אנאדיר

נעשה את דרכנו לעבר נמל אנאדיר. בדרכנו ננסה לראות את לווייתני הלבנתן הלבן (Beluga whale), הנצפים לעתים קרובות משייטים באזור. נגיע לנמל אנאדיר, הקצה הצפוני ביותר של מסלול ההפלגה, וניפרד לשלום מהספינה, עם העברה למלון באנאדיר או לשדה התעופה.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

במקרה של אי התאמה בין המחיר המפורסם באתר זה למחיר המפורסם באתר החברה המבצעת, יש להתייחס למחיר באתר החברה המבצעת.

תנאי תשלום: 

 • עם ההרשמה תיגבה מקדמה בסך 25% מעלות הטיול.
 • את יתרת הסכום יש לשלם עד 120 יום לפני היציאה. 


דמי ביטול: 

 • מרגע ההרשמה ועד 121 ימים לפני היציאה: 25% מעלות הטיול.
 • 120 יום או פחות לפני היציאה: 100% דמי ביטול.


ביטוח דמי ביטול בלעדי לגיאוגרפית! 
לחברתנו ביטוח נוסעים ייחודי להפלגות הגיאוגרפיות, אותו ניתן להנפיק עד שנה לפני יום החזרה מהטיול, ואשר כולל סעיף המכסה דמי-ביטול עד גובה של $15,000 לאדם, בכפוף לתנאי הביטול של הפוליסה. לפרטים התקשרו: 03-5639040.

הערות חשובות:

 • המחיר הינו למטייל, ע"פ התא המצוין למעלה.
 • לתשומת ליבכם: תכנית ההפלגה המובאת כאן היא בגדר הצהרת כוונות. התכנית בפועל תיקבע ע"י קברניט הספינה ומנהל ההפלגה, מדי יום לקראת היום הבא, בהתאם לתנאי מזג האויר ומיקום בעלי-החיים.
 • המחירים בכפוף לזמינות מקומות בהפלגה.
 • מכיוון שמחירי טיסות הפנים ברוסיה עשויים להשתנות בהתאם לתנודות מחירי הדלק, גם לאחר הכרטוס ייתכן שינוי המחיר וחיוב נוסף בגין טיסות הפנים, או שינויים לא צפויים בטיסות. 
 • תוספת אפשרית: תכנית סיורים אופציונלית בקייק: $1,050

מחיר השייט כולל

 • תא בהתאם לבחירתכם על הספינה Spirit of Enderby. 
 • כלכלה: פנסיון מלא על הספינה.
 • הדרכה של צוות מדריכי הספינה.
 • כל סיורי החוף.
 • הרצאות על הספינה במהלך ההפלגה.

מחיר השייט אינו כולל

 • טיסות כלשהן.
 • שירותי קרקע במוסקבה.
 • ביטוח בריאות ומטען.
 • מיסי נחיתה בסך $500 (תשלום דולרי במזומן בספינה).
 • טיפים לנותני השירותים.
 • הוצאות אישיות: טלפונים, שתיה בארוחות.
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף 'כולל'.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

7 סיבות טובות להגשמת חלום השייט הגיאוגרפי

מאת: מולה יפה ואמיר גור

תמיד חלמתם להגיע למקומות אקזוטיים, לאיים בהם הטבע פראי ובתולי, לחופים מפורצים שרק הדובים הלבנים או הלווייתנים מכירים? הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע אליהם היא בטיולי שייט גיאוגרפי. אם טרם הכרתם שייט מסוג כזה, הנה שבע סיבות טובות לנסות – ולהתמכר.

לכתבה המלאה

סוף טוב הכל דוב – המקומות הטובים בעולם לצפייה בדובי קוטב

מאת: אמיר גור

כל חובב טבע באשר הוא, יהיה נכון לטוס לקצה העולם, ולהפליג משם עוד צפונה, כדי לפגוש את הדוב הלבן – הטורף היבשתי הגדול ביותר בעולם והפרזנטור הבלתי מעורער של כל קמפיין סביבתי. גם אתם חולמים על מפגש עם דוב קוטב? היכנסו לכתבה וגלו מה הם המקומות הטובים ביותר לפגוש בהם בטבע.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה

מאת: אמיר גור

שייט לאנטארקטיקה זו חוויית חיים מופלאה, כזו שכל מטייל חולם עליה. אבל כמו בכל יעד, כדאי לדעת למה לצפות בהפלגה כזו. הכנו לכם על קצה המזלג 10 דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לטיול שייט באנטארקטיקה.

לכתבה המלאה

10 חוויות מרגשות מטיול בקמצ'טקה

מאת: אמיר גור

קמצ'טקה היא ארץ של אש וקרח, דובים, הרי געש, פיורדים, לווייתנים, שפע ציפורים, מפרצים נהדרים, פריחה, קרחונים, אוכמניות ותוכיי ים. למטיילים המעטים שפוקדים את חופי קמצ'טקה והאיים הסמוכים, צפויות שפע של חוויות מרגשות. אמיר גור, שיצא לטיול שייט בקמצ'טקה, אסף בשבילנו 10 חוויות מיוחדות מהטיול.

לכתבה המלאה

מסעותיי באי ווראנגל

מאת: מולה יפה

האי ווראנגל שבאוקיינוס הארקטי הינו איזור מרוחק ומרתק, בו ניתן לפגוש פנים אל פנים ניבתנים, דובי קוטב, לוויתנים אפורים ועוד. יצאנו למסע מרתק של שייט גיאוגרפי אל האי ווראנגל, בין הקרחונים הגדולים והכפרים המסורתיים.

לכתבה המלאה

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו