צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום


צילום: אמיר גור

ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום

ספארי צלילה בגלפגוס - 12 יום

הקסם של איי גלפגוס

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפיתספארי צלילה וטבע במקום המדהים ביותר בעולם! להקות ענק של פטישנים ועוד כרישים ממינים שונים, שפע אדיר של דגה, ציפורים ימיות שמצטרפות לחגיגה, אריות ים שובבים שמגיעים לשחק, צבי ים ענקים, צבי יבשה אדירים, איגואנות בים וביבשה וגם טיולים יבשתיים לטבע הנדיר וההיסטוריה המרתקת של האיים המכושפים.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה מישראל לאקוודור

המראה מנתב"ג לפנות בוקר, קונקשן קצר ונוח באמסטרדם ונחיתה בגואיאקיל (אקוודור) בשעת אחה"צ באותו ערב. לינה בגואיאקיל.
לינה בגואיאקיל במלון ברמת 3 כוכבים נעים ונוח וקרוב לשדה התעופה

יום 2
טיסה לגלפגוס, וסיור להיכרות עם האיים

בבוקר נעבור לשדה התעופה ונטוס לאיי גלפגוס, ננחת באי המקסים סאן קריסטובל, נתמקם במלון בעיירה הקטנטונת פוורטו בקריזו מורנו, בירת איי גלפגוס. לאחר ארוחת הצהריים נצא לטיול אל גבעת הפריגטות והנופים המקסימים של האי, נבקר במרכז המבקרים כדי ללמוד מעט על האיים, ונסייר בשבילי הצמחייה הסבוכה, למפגש עם בעלי כנף, איגואנות ואריות ים.

לינה בסאן קריסטובל במלון ברמת 3 כוכבים נעים ונוח

יום 3
סיור בוקר ועלייה לספינה

את שעות הבוקר ננצל לסיור נוסף בחופי האי סאן קריסטובל, ובשעת צהריים נעלה לספינה Humboldt Explorer, לאחר התארגנות בחדרים בספינה נצא לצלילה ראשונה, צ'ק דייב, ב-Isla Lobos (אי אריות הים) שאותו אריות הים נוהגים לפקוד, ונקווה למפגש ימי ראשון עם היונקים הימיים השובבים. לאחר ארוחת הערב בספינה נצא להפלגה לילית אל יעדנו הבא.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 4
צלילות בוקר וסיור ב"אי הציפורים" – האי סימור הצפוני

צלילת בוקר באיים המרכזיים, בין להקות דגים, מחבטנים, כרישי שונית ועוד. אחרי ארוחת הצהריים  נרד לביקור יבשתי באי סימור הצפוני, "אי הציפורים", אחד האיים הנפלאים והמרתקים באיי גלפגוס, בו ניתן לפגוש מקרוב את העופות הייחודיים לאיים כגון סולה כחולת הרגל, הפריגטות אדומות הצוואר וגם לפגוש איגואנות ימיות ויבשתיות, אריות ים, ועוד. לאחר הביקור נצא להפלגה לילית ארוכה אל עבר האיים הצפוניים.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 5
צלילות באי וולף

היום נבצע 4 צלילות מדהימות באי וולף (Wolf Island), אותו פוקדות להקות ענק של פטישנים, וגם ברקודות, עטלפי ים, צבי ים, אריות ים, עופות ימיים רבים ועוד שפע אדיר של חיים ואקשן. מובטחות לנו מהצלילות הטובות ביותר שאפשר לבקש.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 6
צלילות באי וולף ובאי דרווין

בבוקר נבצע 2 צלילות נוספות באי וולף ולאחר מכן נפליג עוד צפונה אל האי הצפוני ביותר באיי גלפגוס, האי דרווין (Darwin Island). נעגון בסמוך לקשת דרווין המפורסמת, ונצא לשתי צלילות ב"תיאטרון דרווין", אתר הצלילה המפורסם של האיים שמזמן מפגשים עם מאות פטישנים, עטלפי ים ענקיים ושפע אדיר של דגה.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 7
צלילות באי דרווין

היום נבצע 4 צלילות באי דרווין, ובין לבין נפליג בסירות הזודיאק לחפש מפגשים נוספים עם אריות ים, עופות ימיים מקננים, איגואנות ימיות ועוד. לאחר הצלילות נפליג דרומה אל האי וולף.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 8
צלילות באי וולף

נחזור לאי וולף ונבצע 3 צלילות אחרונות באיים הצפוניים, אחת מהן ב"מערת הפירטים" הסודית, בה נקווה לפגוש אריות ים, מורנות ענקיות ועוד. לאחר הצלילות ניפרד לשלום מהאיים דרווין ווולף, ונפליג דרומה חזרה אל האיים המרכזיים של גלפגוס.

לינה בספינה Humboldt Explorer

יום 9
צלילות באי קוזין (Cousin Rock) וביקור באי סנטה קרוז

נבצע 2 צלילות בוקר באיים המרכזיים, למפגשים עם אריות ים, עטלפי ים, כרישים לבני קצוות וגם הזדמנות להתבונן בבעלי חיים קטנים יותר כמו סוסוני ים, דגי שונית ועוד. לאחר ארוחת הצהריים נרד לאי סנטה קרוז, שם נבקר באזור ההררי כדי להתבונן מקרוב בצבי גלפגוס, צבי היבשה הגדולים בעולם, בציפורי השיר האנדמיות לאיים והצמחייה הייחודית של האזורים הגבוהים ומשופעי הגשם. בשעות אחה"צ נגיע לעיירה פוורטו איורה, הגדולה ביותר באיים, ובה נתמקם במלון שבו נשהה בשני הלילות הבאים. ניפרד לשלום מצוות ה-Humboldt Explorer.

לינה במלון Galapagos Suite

יום 10
הפלגה לאי פלזה הדרומי, סיור באי ושנירקול

היום נצא להפלגה אל האי פלזה הדרומי (Plaza Sur) המהמם, בעל נוף קסום ומפגש קרוב עם בעלי חיים מרתקים כמו איגואנות יבשתיות, ה-Tropic bird בזמן הקינון, נחילים של עופות ימיים שצדים יחדיו, אריות ים ועוד. לאחר הביקור באי נשנרקל במפרץ מקסים עם כרישים לבני קצוות, סרטנים ועוד. נשוב לעיירה פוורטו איורה לערב אחרון בגלפגוס. לינה במלון Galapagos Suite

ימים 11-12
טיסות חזרה ארצה

בשעת בוקר נעלה לטיסה חזרה לאקוודור, ולאחר קונקשן בגואיאקיל נטוס לאמסטרדם ומשם לתל אביב. נחיתה בתל אביב בלילה שבין היום ה- 11 ליום ה- 12.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

 • תוספת של $125 לאדם בחדר בסיפון עליון.
 • הספינה: Humboldt Explorer
  ספינה מצוינת ונוחה, אורך 32.3 מטר ורוחב של 6.5 מטרים, מרווחת ויציבה. 8 חדרים זוגיים עם מיטה זוגית/מיטות נפרדות, בכל החדרים חלון חיצוני, שירותים ומקלחת פרטיים, מיזוג אוויר, טלויזיה ו-DVD. סיפון עליון מרווח וכיפי וג'קוזי, סיפון צלילה נוח בירכתיים ושתי סירות זודיאק לצלילה.

תנאי תשלום 

 • תשלום ראשון בגובה 50% מעלות הטיול עם אישור התכנית והעברת טפסי ההרשמה – אפשרי עד 3 תשלומים ללא ריבית. 
 • תשלום שני בגובה 50% מעלות הטיול עד כ-90 ימי עבודה לפני מועד יציאת הטיול, – אפשרי עד 3 תשלומים ללא ריבית. 


דמי ביטול 

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך 1,200 $. 
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו. 
 • פחות מ- 45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול. 

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד. 
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים. 
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס). 
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג. 

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

הערות

מסלול זה הוא מסלול כללי בלבד וייתכנו שינויים על פי עדכוני הספינה, מזג האוויר ועוד.

המחיר כולל

 • טיסות בינ"ל ופנימיות: כמפורט בתכנית.
 • הפלגה בספינה Humboldt Explorer
 • תחבורה: העברות לספינה וממנה בגלפגוס.
 • כלכלה מלאה בהפלגה.
 • מדריך ישראלי מצוות החברה הגאוגרפית – אמיר גור.
 • מדריכים דוברי אנגלית בהפלגה ובסיורים.
 • הפלגת צלילה (7 לילות) ע"ב מיכל ומשקולות, מינימום כ- 18 צלילות.
 • מפגש קבוצה בארץ לפני הטיול.

המחיר אינו כולל

 • טיפים לצוות מקומי בספינה ובהדרכות היבשתיות.
 • תוספת התייקרות דלק: 150 דולר לאדם (לתשלום בספינה)
 • מסי גלפגוס, תא לחץ, פארקים ועוד: כ-$150 (לתשלום בספינה).
 • חבילת נייטרוקס, לא חובה אך מומלץ מאוד: $150 (לתשלום בספינה).
 • מיכל 15 ליטר למי שזקוק.
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • ארוחות שאינן במסגרת ההפלגה.
 • השכרת ציוד צלילה כולל מחשב (מחשב הינו פריט חובה), למעט מיכל ומשקולות.
 • שתייה אלכוהולית.
 • כל מה שלא כלול תחת הסעיף "המחיר כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם

מאת: אמיר גור

בכל מקום שבו יש ים, יש אתרי צלילה. ריכזנו כאן רשימה של אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם. אלה הם לאו דווקא האתרים הטובים ביותר, אבל הם בהחלט אתרים שכדאי להכיר, ואם יזדמן לכם להיות באזור, המידע הזה יוכל להיות שימושי מאוד ולהפוך מפנטזיה למציאות…

לכתבה המלאה

ספארי צלילה עם כרישים - 10 טיפים לכרישאי המתחיל

מאת: אמיר גור

הידעתם שיותר צוללנים נפגעים מהתחשמלות של טוסטר חשמלי מאשר מתקיפת כריש? ועם זאת, אסור לזלזל בכרישים כאשר אתם פוגשים אותם בצלילות. אנחנו מאמינים שצלילה עם כרישים היא דבר נפלא, ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים, שכדאי לכם לשנן לפני שתצאו לפגוש אותם בשטח.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת על ספארי צלילה בגלפגוס

מאת: אמיר גור

אם צללתם כבר בכמה מקומות בעולם, אם אתם לא בהכרח מחפשים "גן עדן" פסטורלי ורגוע' אלא אקשן מטורף ואקסטרים של טבע ובעלי חיים, אם אתם אוהבים כרישים ואם עוד לא הייתם בגלפגוס (או אם הייתם ולא צללתם) – הכתבה הזו היא בשבילכם!

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו