צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה באינדונזיה - 19 יום - צלילה וטבע באינדונזיה

ספארי צלילה באינדונזיה - 19 יום

ספארי צלילה באינדונזיה - 19 יום

צלילה וטבע באינדונזיה

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפיתהפלגה מדהימה בין שוניות אלמוגים מהיפות בעולם אל האי קומודו, ארצם של הדרקונים. אתרי הצלילה של קומודו מגוונים וכוללים שוניות צבעוניות ובריאות, להקות דגים צבעוניות, כרישים ומנטות ושפע אדיר של יצורים מיוחדים שאפשר למצוא רק בחלק זה של העולם. בנוסף, נבקר בשמורת הטבע של קומודו עם הטבע העשיר שבה, כולל מפגשים עם הלטאות הגדולות ביותר בעולם, דרקוני קומודו. באי באלי נסייר בין טרסות אורז מרשימות, נופים קסומים ואוכלוסייה מקומית צבעונית ומרתקת מאין כמותה. נטוס לאי בורניאו המשותף לאינדונזיה ומלזיה, ונצא לטיול הרפתקני בג'ונגלים מטריפים, למפגשים עם אחד מבעלי החיים הנדירים והמיוחדים בעולם, האורנג-אוטן.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה לסינגפור

המראה בשעה 09:40 מנתב"ג ונחיתה לקונקשן ב-11:55 באיסטנבול, לאחר מכן נמשיך לסינגפור וננחת בשעה 05:00  בבוקר שלמחרת.

יום 2
הפארק הבוטני ו- Marine Sands

מוקדם בבוקר ננחת בשדה התעופה של סינגפור. נצא לסיור בעיר, בו נכיר מעט את סינגפור, נבקר במספר אתרים חשובים, ביניהם תצפית הנוף המרהיבה על העיר מגג המלון של Marine Sands park, מזרקת האריה שהיא סמל העיר ואחר הצהריים נטייל בפארק הבוטני המרשים של העיר.
לינה במלון ברמת 3.5 כוכבים בסינגפור

יום 3
ביקור בגן החיות של סינגפור

היום נסע לגן החיות המרשים של סינגפור, אחד מגני החיות המרשימים ביותר בעולם, בין השאר בשביל להכיר את עולם החי המאפיין את "העולם המאלאי", של אינדונזיה והאי בורנאו בפרט.

לינה במלון ברמת 3.5 כוכבים בסינגפור

יום 4
טיסה מסינגפור לבאלי

בשעת צהריים נעבור לשדה התעופה ונעלה על הטיסה לבאלי, ננחת בשעת אחר צהריים מאוחרת ונעבור למלון בדנפסר.

לינה במלון The Vira בבאלי

ימים 5-11
הפלגת צלילות בספינה Mermaid

נעלה על הספינה ונצא לים, להפלגה לאורך איי סונדה הקטנים אל שמורת הטבע שסביב האי קומודו. מדי יום נבצע 4-5 צלילות כולל צלילות לילה, באתרים מגוונים של שוניות אלמוגים מרהיבות, שפע דגה, כרישים, מנטות, וערב רב של בעלי חיים צבעוניים ומוזרים שלא חלמתם שקיימים, רק באינדונזיה! השייט כולל ירידה לחוף באחד מהאיים של שמורת קומודו וסיור רגלי על מנת לפגוש מקרוב את הדרקונים, לטאות הענק הייחודיות, הקיימות רק בשמורת טבע זו.

יום 12
ירידה מהספינה וצלילות נוספות

בבוקר ניפרד לשלום מה-Mermaid, אבל לא מציוד הצלילה שלנו, ונצא ליום צלילות אינטנסיבי נוסף, באתר Nusa Penida המפורסם, אשר ידוע בעיקר כאתר הטוב ביותר בעולם לצפייה בדג המולה-מולה הענקי, כמעט רק בחודש אוגוסט! לאחר הצלילות נסע לעיירה ההררית אובוד בלבו של האי באלי, בה נלון.

לינה במלון Ramphala בעיירה אובוד

יום 13
טיול ברחבי האי באלי

אי אפשר להיות באינדונזיה בלי לחזות ביופיו של האי באלי, ולהיחשף לקסמו. האנשים, הטקסים, חיי היום-יום. את היום הזה נקדיש לכל אלה, נטייל בטרסות האורז המרשימות, נראה את חיי המקומיים בכפרים, מקדשים מקומיים, ואם יתמזל מזלנו גם פולחנים דתיים ומסורות שונות. בערב נחזור לאובוד.

לינה במלון Ramphala בעיירה אובוד

יום 14
טיסה לאי בורנאו לשמורת ג'ונגל

בבוקר נעבור לשדה התעופה לטיסה קצרה לאי בורנאו. עם הנחיתה נסע לכפר Kumai ונעלה על סירת "קלוטוק" מקומית, בה נפליג במעלה הנהר ונתבונן בבעלי החיים הרבים בג'ונגל האינדונזי. בראש ובראשונה נחפש את קופי האדם המיוחדים והנדירים – האורנג אוטן. לעת ערב נגיע ללודג'.

לינה בלודג' Rimba Lodge

ימים 15-16
ג'ונגלים, נהרות ואורנג-אוטנים

ביומיים אלה נצא למספר סיורים נוספים לאיתור "אנשי היער", וגם שפע של בעלי חיים אחרים, קופים, נחשים ועופות רבים החיים בג'ונגל. נבקר במספר אזורים שונים בג'ונגל, כשסירת הקלוטוק מהווה עבורנו אמצעי תחבורה והנהר הוא הכביש המהיר.

לינה בלודג' Rimba Lodge

יום 17
טיסה חזרה לבאלי

לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכנו חזרה במורד הנהר אל עבור שדה התעופה, לטיסה חזרה לבאלי. בהגיענו לבאלי נעבור למלון, ונבלה את אחה"צ בבאלי.

יום 18
יום בבאלי וטיסה חזרה ארצה

בשעת ערב נגיע לשדה התעופה לטיסת הערב לסינגפור. בשעה 21:45  נמריא מבאלי לסינגפור.

יום 19
טיסות ארצה

לאחר הנחיתה בסינגפור וקונקשן קצר נעלה על המטוס לטיסה לילית לאיסטנבול, נחיתת בוקר וטיסת המשך לתל אביב. ננחת בנתב"ג ב-2 לחודש בשעה 13:20.

תאריכי יציאה ומחירים

תאריכים בהתאמה אישית, למטיילים עצמאיים.
לפרטים פנו אלינו: 03-5639040

 

 • תוספת לחדר יחיד במלונות, למעט ההפלגה: $975 לאדם.
 • מסלול הטיסות והלו"ז שנגזר מהן (בעיקר בקצוות) עשוי להשתנות עדיין ברמה של יום לכאן או לכאן, והמחיר בהתאם (שינוי של $100 לכאן או לכאן, בהתאם לקיצור/הארכת הלו"ז) – עקב אי וודאות עדיין בזמן הוצאת הוויזה.
 • אשרות כניסה: דרושה אשרה לאינדונזיה. הוצאת האשרה – באמצעות משרדנו, במהלך השהות בסינגפור. על המטיילים להעביר צילומי דרכון למשרדנו, לא יאוחר מ-45 יום לפני היציאה לטיול.
 • סידורי כניסה: סידורי הכניסה לאינדונזיה נערכים על ידי החברה הגיאוגרפית, בתיאום עם הרשויות האינדונזיות. למרות כל ההסכמים והתנאים הנוחים שנוצרו לכניסת ישראלים, בהעדר יחסים דיפלומטיים רשמיים, אין החברה אחראית במקרה שבו תימנע הכניסה על ידי שלטונות אינדונזיה.
  במקרה כזה, לפני היציאה מהארץ, ועד 60 יום לפני היציאה, יוחזר לנרשם כל הכסף ששילם (למעט דמי הויזה אם החל הטיפול בה).
  במקרה של מניעת הכניסה לאינדונזיה, אחרי המועד הנ"ל, יוחזר כל הסכום, בקיזוז כל הוצאה אשר הוציאה החברה (לרבות התחייבות של החברה) ואשר לא קיבלה בעבורה החזר.
 • סדר הטיולים בבאלי עשוי להשתנות בשל אירועים מקומיים, טקסים ופסטיבלים.
 • בטיסות הפנים באינדונזיה המשקל המותר למזוודה הוא עד 15 ק"ג לאדם. על מזוודות במשקל יתר נדרש תשלום במקום.
 • המלצה למבקרים באינדונזיה: בעקבות החרפת איומי הטרור נגד יעדים מערביים וישראלים, מבקש המטה ללוחמה בטרור להזכיר ולרענן את ההמלצה הקיימת לגבי אינדונזיה (להימנע בעת זו מביקורים בלתי חיוניים). המטה ללוחמה בטרור מבקש להדגיש, עם זאת, כי ההחלטה אם לבקר באזורים הנזכרים לעיל ו/או לשהות בהם, נתונה לשיקול דעתו של כל אדם ואדם והיא על אחריותו הבלעדית. לנוסח האזהרה המעודכן הכנסו לאתר משרד החוץ.
 • בטיולינו אנו מתרחקים ממוקדי הסיכון.

מחיר הטיול כולל

 • טיסות ת"א-סינגפור-באלי-ת"א בקו המוצע או זהה לו.
 • תכנית הטיול המפורטת, בכלכלה מלאה כמעט לכל אורך הטיול (למעט החלק של סינגפור וארוחות בודדות נוספות).
 • הפלגת צלילות לקומודו בספינה Mermaid ועוד יום צלילות ב-Nusa Penida.
 • הדרכה באנגלית ובעברית
 • מיכל (L12) ומשקולות
 • ירידות או סיורים בחוף על פי התכנית שלעיל

מחיר הטיול אינו כולל

 • השכרת ציוד צלילה.
 • מסים מקומיים בהפלגה – כ-100 דולר לאדם, לתשלום במקום.
 • עלויות הנפקת הוויזה למטייל בעל דרכון ישראלי: 450 דולר לאדם.
 • נייטרוקס למוסמכים: 100 דולר לאדם.
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • טיפים לצוות הספינה ולמדריכים בטיולים היבשתיים.
 • הוצאות אישיות.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

ריף הוק – מה זה, איך משתמשים בזה ומהיכן משיגים כזה?

מאת: ירדן גור

לא כולם מכירים את ה"ריף הוק" (Reef hook), גם אם הם צוללים מנוסים שכבר ראו עולם. לא מדובר בפריט חובה שבלעדיו לא ניתן לצלול, אך בהחלט באביזר צלילה שהופך את צלילות הזרם לחוויה אחרת לגמרי, ועוזר להאריך את זמן השהות באזורים דינמיים, ללא השקעת מאמץ נוסף מצדכם.

לכתבה המלאה

עידן המחשב: 5 סיבות טובות להשתמש במחשב צלילה

מאת: ירדן גור

טבלאות הצלילה הספורטיבית היו בעבר כלי מרכזי בתכנון הצלילה. היום יש אביזר צלילה שהפך את חיינו לקלים יותר, חכמים יותר, ובעיקר – לבטוחים יותר – מחשב הצלילה. בכתבה, כמה סיבות טובות להתחיל להסתובב עם מחשב.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה בסוקורו, מקסיקו

מאת: אילנה נאורי

ברוכים הבאים לארץ הטאקו, הסומבררו והכרישים! סוקורו, אי וולקני הממוקם כ-600 ק"מ מערבית לחופי מקסיקו, הוא אחד מיעדי הצלילה המרתקים ביותר, בזכות עושר הדגה, הנופים מעל ומתחת למים, מיני הכרישים – שמציפים את האזור בכמויות, וכמובן – בזכות המנטות האוקייניות גדולות הכנף, שפוקדות את האי בנקודות קבועות, ומגלות עניין רב בצוללים.

לכתבה המלאה

צ'ק ליסט אריזה לספארי צלילה וטיול נלווה

מאת: ירדן גור

יוצאים לספארי צלילה? הכנו במיוחד עבורכם צ'ק ליסט של הדברים שכדאי לכם לארוז לקראת היציאה לטיול מסוג זה. מהנסיון שלנו, חשוב לאזן בין מה שצריך, למה שרוצים ולמה שאומר המשקל של חברת התעופה…. אז כדי שלא תשכחו שום דבר חשוב, היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

איך אורזים לספארי צלילה?

מאת: ירדן גור

לפני יציאה לספארי צלילה כדאי לחשוב על אופן אריזת המזוודה, חלוקה נכונה של הציוד והיכרות עם "חוקי המשחק" של חברות התעופה, כדי להבטיח שהכל יעבור חלק, תרתי משמע. אז איך נערכים נכון? לטיפים והמלצות היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו