צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > צלילה גיאוגרפית - סדרת הרצאות


צילום: רפי עמר

צלילה גיאוגרפית

צלילה גיאוגרפית

סדרת הרצאות על צלילה וים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טופס ליד כללי
שם פרטי
שם משפחה *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
מתעניין ב
יעד מבוקש
מועד מבוקש
formtype
pageid
fromurl
senttoemail
חומר שיווקי מהאתר

כל ההרצאות יתקיימו בשעה 19:00 בחנות הצלילה "שבא ים" המעפילים 5, צומת כפר שמריהו.
השתתפות אינה כרוכה בתשלום, אך יש להירשם מראש. מספר המקומות מוגבל.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

ההרצאה הקרובה: חוגגים פורים מתחת למים

מרצה: אמיר גור
מועד ההרצאה: 27.02.18 יום שלישי

לפעמים, בחירת תחפושת נכונה היא עניין של חיים ומוות, הישרדות ומאבק להמשיך להתקיים ולהעמיד צאצאים. הטבע "לובש" חג בכל יום ובכל דקה, מפגין מגוון אדיר של צבעים ודגמים, חיקויים מרתקים של בעלי חיים אחרים, סימני אזהרה וסימני רבייה. נפתח את העונה עם הרצאה מיוחדת לכבוד פורים, שמיועדת לכולם ובמיוחד לאוהבי הים הצעירים, בכל גיל, גם אם טרם צללו בעצמם. אל הערב הזה כולם מוזמנים להגיע מחופשים, ובמהלכו ייערך חידון נושא פרסים. ההרצאה מתאימה לילדים!

להרשמה להרצאה >

 

אנטארקטיקה

מרצה: אמיר גור
מועד ההרצאה: 27.03.18 יום שלישי 
היבשת הלבנה היא ביתם של בעלי חיים ימיים מרתקים, שבשביל מפגש איתם – שווה לחצות את העולם! לווייתנים, כלבי ים, פילי ים, וכמובן – סוגים שונים של פינגווינים ועופות ימיים נוספים. ערב שכולו מוקדש לנפלאות הטבע בתנאי קיצון, למסע מטורף בעקבות מסעות היסטוריים שאתגרו את כוח הרצון וגבול הסיבולת האנושית.   

סיפורים מהקניון

מרצה: שבי רוטמן
מועד ההרצאה: 24.04.18 יום שלישי
שבי רוטמן, ביולוגית ימית, מכורה לקניון אכזיב ומנהלת אוסף הדגים במוזיאון הטבע באונ' תל אביב, תספר לנו על השינוי הדרסטי שעבר על הים התיכון בשנים האחרונות, ובפרט – על אזור קניון אכזיב, פנינה תת ימית ייחודית שבחלקה הרדוד משתרעת שמורת הטבע הימית הגדולה ביותר בישראל. בהרצאה נצלול בין דגי הסחוס ודגי הדקר הגדולים החיים בו, נביט בנוף המאפיין אותו ונכיר מחקרים המתקיימים בו.

צלילות מים קרים

מרצה: אמיר גור
מועד ההרצאה: 15.05.18 יום שלישי
לרוב ובאופן טבעי, אנחנו מחפשים את אתרי הצלילה בהם המים חמימים והשונית צבעונית, אך הפעם נצלול ליקום מקביל, שבו צומחים יערות פרא של אצות באורך עשרות מטרים, אל מים קרים במיוחד, ועשירים בחומרי הזנה, שמושכים אליהם בעלי חיים גדולים, ומאפשרים לחסרי החוליות "לתפוח" לממדי ענק ולהתפתח בכיוונים ביזאריים. כל זה קורה באוקיינוס השקט, בצפון ארה"ב וקנדה. מצויד בחליפה יבשה, אמיר יצא "לדגום" את כוכב החייזרים הזה, וחזר עם הסיפורים והתמונות.

אוניות טבועות מול חופי ישראל

מרצה: פלביו ורגה
מועד ההרצאה: 13.06.18 יום רביעי 
דמיינו לעצמכם את ההתרגשות בלצלול לספינה טבועה שמעולם לא ביקרו בה לפניכם, להיות הראשונים שחודרים דרך המדורים ומעלים אותה על מפת הצלילה בישראל. פלביו ורגה, חוקר ומתעד ספינות טבועות, לקח על עצמו את המשימה להעלות למודעות את הסיפור שמאחורי כלי השייט שקולם גווע במצולות. לאחר תחקיר מעמיק ובאמצעות ציוד טכני הוא סוקר את השטח ו"צד" את הטבועות. בהרצאה יספר פלביו על המבצעים השונים בגילוי כלי שייט לאורך חופי ישראל.

הרצאה בהפתעה! ערב חגיגי לסיום העונה

מועד ההרצאה: יולי 2018
פרטים – בהמשך.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?