צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה במוזמביק - 10 ימים - בשיתוף עם הגמל המעופף


צילום: אלון צנגוט

ספארי צלילה במוזמביק - 10 ימים

ספארי צלילה במוזמביק - 10 ימים

בשיתוף עם הגמל המעופף

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

flying_camelאל ביתן של מנטות הענק מול חופי אפריקה הפראית, על נתיב הנדידה של הלווייתנים גדולי הסנפיר, שונית אלמוגים מגוונת, חופים בתוליים ואזור הידוע באוכלוסיית כרישי לווייתן גדולה. חופי מוזמביק הפראית, בלבה של אפריקה ולחופי האוקיינוס ההודי. 
טיול צלילה ייחודי שמשלב צלילות ריף ו"חיות גדולות", חוויה קסומה, אותנטית וייחודית – עם קבוצת "הגמל המעופף".

על הלודג' Casa Anlija 
הלוד'ג בו נגור, Casa Anlija, ממוקם היישר על חוף הים, במרחק 250 מטר ממועדון הצלילה, על רצועת חוף המכונה Manta Coast. מצדו האחד של הלודג' מטעי דקל ומצדו השני חופי האוקיינוס ההודי, במפרץ מוגן שמאפשר רחצה בכל חודשי השנה. החדרים זוגיים, עם שירותים ומקלחת פרטיים, מיזוג אוויר, בריכת שחייה, גישה ישירה לחוף ומיקום מנצח באחת מפינות החמד היפות במוזמביק.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסות מישראל למוזמביק

המראה מנתב"ג בשעת ערב, בטיסה לילית ליוהנסבורג, דרום אפריקה.

יום 2
הגעה לאינהמבנה והעברה לטופו

לאחר קונקשנים קצרים ביוהנסבורג ומאפוטו (בירת מוזמביק) ננחת באינהמבנה בשעה 14:30 וממנה בנסיעה קצרה לעיירה טופו, על חופי האוקיינוס. נקבל את החדרים ונבלה את שעות אחר הצהריים והערב על החוף הקסום, ובתדרוך לצלילות של מחר.

ימים 3-8
שישה ימי צלילה מלאים

בימים אלה נצלול שתי צלילות בכל יום במגוון אתרים מסוגים שונים, ביניהם שוניות אלמוגים עם עולם מאקרו ייחודי, אזורי מנטות אוקייניות ומנטות שונית, נקווה לפגוש כרישי גיטרן, כרישי שונית שונים וכמובן כרישי לווייתן.
בין הצלילות ואחריהן, נצא לגיחות לנתיב נדידת הלווייתנים. גדולי הסנפיר נודדים לאורך חופי מוזמביק מחודשים יוני ועד נובמבר, ואנחנו נהיה שם בלב עונת הנדידה שלהם, ונצפה לראותם מקרוב ככל הניתן, בזמן שהם עולים צפונה מאזורי האכילה שלהם, כשהם קופצים ונרגשים לקראת עונת הרבייה, קרוב לקו המשווה.

יום 9
פרידה מטופו ומחוף המנטות

נעביר בוקר אחרון על חוף המנטות של טופו, בצהריים ניפרד לשלום ונעלה על טיסה בשעה 15:20, עם קונקשנים קצרים במאפוטו ויוהנסבורג, נעלה אל הטיסה הלילית חזרה ארצה.

יום 10
חזרה ארצה

בשעה 07:00 ננחת בנמל התעופה בן גוריון, אחרי טיול מיוחד ועמוס חוויות בטופו, מוזמביק.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

הערות

 • המחיר תלוי בזמינות הטיסות ויכול להשתנות בהתאם למועד הכרטוס.
 • צלילה שלישית ביום תתאפשר בחלק מהימים בעלות נוספת של 38 דולר לצלילה.


תנאי תשלום

50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-90 יום לפני מועד היציאה לטיול.
כל תשלום באשראי אפשר ב-3 תשלומים שווים.

דמי ביטול

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור הצלילות וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך 500 $ למטייל.
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר הצלילות וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • פחות מ-45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד. 
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים. 
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס).
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג.

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

מחיר הטיול כולל

 • העברות
 • טיסות בקו המוצע של חברת אל על ו-Lan Mozambique.
 • לינה בלודג' 7 לילות בחדר זוגי, על בסיס ארוחות בוקר.
 • מסים מקומיים.
 • הדרכה באנגלית וליווי מדריך ישראלי.
 • מיכל (L12) ומשקולות.
 • כ-12 צלילות.
 • גיחות מרובות לתצפיות לווייתנים.

מחיר הטיול אינו כולל

 • השכרת ציוד צלילה.
 • הוצאת ויזה למוזמביק (200 ש"ח).
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • טיפים לצוות.
 • ארוחות צהריים וערב.
 • הוצאות אישיות.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

ריף הוק – מה זה, איך משתמשים בזה ומהיכן משיגים כזה?

מאת: ירדן גור

לא כולם מכירים את ה"ריף הוק" (Reef hook), גם אם הם צוללים מנוסים שכבר ראו עולם. לא מדובר בפריט חובה שבלעדיו לא ניתן לצלול, אך בהחלט באביזר צלילה שהופך את צלילות הזרם לחוויה אחרת לגמרי, ועוזר להאריך את זמן השהות באזורים דינמיים, ללא השקעת מאמץ נוסף מצדכם.

לכתבה המלאה

עידן המחשב: 5 סיבות טובות להשתמש במחשב צלילה

מאת: ירדן גור

טבלאות הצלילה הספורטיבית היו בעבר כלי מרכזי בתכנון הצלילה. היום יש אביזר צלילה שהפך את חיינו לקלים יותר, חכמים יותר, ובעיקר – לבטוחים יותר – מחשב הצלילה. בכתבה, כמה סיבות טובות להתחיל להסתובב עם מחשב.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה בסוקורו, מקסיקו

מאת: אילנה נאורי

ברוכים הבאים לארץ הטאקו, הסומבררו והכרישים! סוקורו, אי וולקני הממוקם כ-600 ק"מ מערבית לחופי מקסיקו, הוא אחד מיעדי הצלילה המרתקים ביותר, בזכות עושר הדגה, הנופים מעל ומתחת למים, מיני הכרישים – שמציפים את האזור בכמויות, וכמובן – בזכות המנטות האוקייניות גדולות הכנף, שפוקדות את האי בנקודות קבועות, ומגלות עניין רב בצוללים.

לכתבה המלאה

צ'ק ליסט אריזה לספארי צלילה וטיול נלווה

מאת: ירדן גור

יוצאים לספארי צלילה? הכנו במיוחד עבורכם צ'ק ליסט של הדברים שכדאי לכם לארוז לקראת היציאה לטיול מסוג זה. מהנסיון שלנו, חשוב לאזן בין מה שצריך, למה שרוצים ולמה שאומר המשקל של חברת התעופה…. אז כדי שלא תשכחו שום דבר חשוב, היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

איך אורזים לספארי צלילה?

מאת: ירדן גור

לפני יציאה לספארי צלילה כדאי לחשוב על אופן אריזת המזוודה, חלוקה נכונה של הציוד והיכרות עם "חוקי המשחק" של חברות התעופה, כדי להבטיח שהכל יעבור חלק, תרתי משמע. אז איך נערכים נכון? לטיפים והמלצות היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו