צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בפלאו - 10 ימים - שבוע הכרישים בפלאו


צילום: אמיר גור

ספארי צלילה בפלאו - 10 ימים

ספארי צלילה בפלאו - 10 ימים

שבוע הכרישים בפלאו

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שבוע של צלילות מוטרפות במדינת האיים המיקרונזית פלאו. יש הכל בפלאו: שוניות אלמוגים יפהפיות, קירות ענק, להקות כרישים, מנטות, אוניות טבועות, מערות ו"חורים כחולים", אגם מדוזות ועוד. הטיול שלנו יתקיים במהלך "שבוע הכרישים" השנתי של פלאו, במהלכו יתקיימו הרצאות וכנסים בנושאים מגוונים הקשורים בכרישים, ערבי הווי ובילוי וגם צלילות מיוחדות לצפייה בהתנהגותם של טורפי העל.בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפית

מועדון הצלילה: Fish N' Fins 
מועדון Fish n' Fins הוא אחד המועדונים הגדולים והמרכזיים ביותר בפלאו, הוא בבעלות הזוג הישראלי טובה ונבות בורנובסקי, שגם יוזמים ומארחים את שבוע הכרישים של פלאו מדי שנה. למועדון צי מרשים למדי של סירות צלילה מאובזרות, מהירות ונוחות שמגיעות בקלות גם לאתרים המרוחקים יותר, ציוד צלילה חדיש, מדריכים מעולים ומקצועיים וגם אזור שהייה כיפי בין הצלילות וכמובן הבר הצמוד,  Barracuda Bar.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסות מנתב"ג לסיאול

המראה מנתב"ג לסיאול (דרום קוריאה) עם קונקשן קצר דרך מוסקבה.

יום 2
נחיתה בסיאול

בשעה 11:30 ננחת בסיאול, בירת קוריאה הדרומית ונמשיך בטיסת ערב (המראה 23:10) לפלאו. אפשר לנצל את היום לסיור בסיאול, עיר עתידנית מרשימה ביותר. ננחת בפלאו לפנות בוקר, בלילה שבין ה-1 ל-2 לחודש.
לינה במלון Sea Passion, נעים ונקי וממוקם מצוין קרוב למועדון הצלילה ולמרכז העיר.

יום 3
נחיתה בפלאו והצטרפות ל"שבוע הכרישים" (2 צלילות)

עם הנחיתה לפנות בוקר יאספו אותנו משדה התעופה אל המלון להשלמת שעות שינה, ולאחר ארוחת בוקר מאוחרת נגיע למועדון הצלילה לצלילות ראשונות במסגרת שבוע הכרישים של פלאו.
לינה במלון Sea Passion.

ימים 4-7
ימי צלילה מלאים (3 צלילות ביום)

במהלך הימים הבאים נצא כל יום לצלילות במיטב האתרים של פלאו, כולל ה-Blue Corner שמדורג לעתים קרובות ברשימת עשרת הצלילות הטובות בעולם, התעלה הגרמנית, ה-Blue Holes, מערת הקתדרלה, המטוס היפני הטבוע (ממלחמת העולם השנייה), אתר Peleliu Express המפורסם, אגם המדוזות ועוד. כל יום מסתיים ב- Barracuda Bar הצמוד למועדון הצלילה ויתקיימו בו הרצאות על כרישים, הקרנת סרטי וידאו, אירוח מומחי כרישים מפלאו ומרחבי העולם ועוד. בנוסף לפני כל יום צלילה יינתן תדרוך לגבי מיני הכרישים הצפויים באתרים של אותו יום ויוצבו "מטרות" של צפייה בכרישים שונים ובפעילות שלהם. 
לינה במלון Sea Passion.

יום 8
צלילות אחרונות וערב גאלה לסיכום שבוע הכרישים

בבוקר נצא ל-2 צלילות אחרונות בפלאו, בהן נבחר אם לחזור לאתרים שאהבנו ביותר, או לגוון באתרים חדשים, ונחזור למועדון הצלילה בשעת אחה"צ מוקדמת, לייבש את הציוד ולהצטרף ל"ערב גאלה" שמסכם את שבוע הכרישים, עם ארוחת ערב משובחת עם מאכלים מקומיים מיוחדים ומפגש פרידה ממשתתפי שבוע הכרישים.
לינה במלון Sea Passion.

יום 9
טיול יבשתי באי הגדול או טיול קיאקים

היום האחרון הוא יום אופציונלי, אפשר לבחור אם לצאת לטיול קיאקים או טרקטורונים (בתוספת תשלום), או לשכור רכבים ולצאת לסיור עצמאי באי הגדול בבלדאוב, ולטיול רגלי אל המפלים המרשימים ביותר בפלאו. לקראת הערב נצא לארוחת ערב אחרונה בפלאו, וננוח במלון עד להסעה הלילית לשדה התעופה. 
לינה במלון Sea Passion.

יום 10
טיסות ארצה

בשעה 05:00 נמריא מפלאו לסיאול, ומשם עם קונקשן קצר נוסף לטיסות ארצה. ננחת בישראל בלילה של ה-9 לחודש.

תאריכי יציאה ומחירים

יציאהחזרהימיםמחיר לאדםהערות
29/02/2009/03/2010$4,295

בהדרכת אילנה נאורי

 • המחיר הוא לאדם בחדר זוגי.
 • תוספת לחדר יחיד: $480 לאדם.

 

הערה לגבי הלו"ז: לוח הזמנים, סדר ובחירת האתרים  עשויים להשתנות על מנת לייעל זמני תנועה, ובשטח על פי מזג האוויר ושיקולים נוספים. 

תנאי תשלום

 • 50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-90 יום לפני מועד היציאה לטיול.
 • כל תשלום באשראי אפשר ב-3 תשלומים שווים

 

דמי ביטול

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול בסך 720 דולר למטייל בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • פחות מ-45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.

 דמי ביטול הטיסה מרגע הכרטוס: 650 דולר.
דמי שינוי הטיסה: 180 דולר.

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד.
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים.
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס).
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג.

טיסות 
שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

 

המחיר כולל

 • טיסות כמפורט.
 • בתי מלון כמפורט (לילה אחד בסיאול, 7 לילות בפלאו).
 • תחבורה: העברות בפלאו ובסיאול.
 • ארוחות בוקר במלונות + ארוחת צהריים קלה בימי הצלילה.
 • כ-15-16 צלילות במיטב האתרים, מיכל ומשקולות, נייטרוקס למוסמכים.
 • סיורים ופעילויות כמצוין.
 • מדריך ישראלי – אלון צנגוט.
 • מפגש קבוצה בארץ לפני הטיול.

המחיר אינו כולל

 • טיפים לצוות מקומי בצלילות ושאר הפעילויות.
 • מסי צלילה, עזיבה ומסים שונים בפלאו (כ-225 דולר).
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • ארוחות צהריים וערב מחוץ להפלגה.
 • שתייה אלכוהולית בהפלגה.
 • השכרת ציוד צלילה – למעט מיכל ומשקולות.
 • כל מה שלא כלול תחת הסעיף "המחיר כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

ריף הוק – מה זה, איך משתמשים בזה ומהיכן משיגים כזה?

מאת: ירדן גור

לא כולם מכירים את ה"ריף הוק" (Reef hook), גם אם הם צוללים מנוסים שכבר ראו עולם. לא מדובר בפריט חובה שבלעדיו לא ניתן לצלול, אך בהחלט באביזר צלילה שהופך את צלילות הזרם לחוויה אחרת לגמרי, ועוזר להאריך את זמן השהות באזורים דינמיים, ללא השקעת מאמץ נוסף מצדכם.

לכתבה המלאה

עידן המחשב: 5 סיבות טובות להשתמש במחשב צלילה

מאת: ירדן גור

טבלאות הצלילה הספורטיבית היו בעבר כלי מרכזי בתכנון הצלילה. היום יש אביזר צלילה שהפך את חיינו לקלים יותר, חכמים יותר, ובעיקר – לבטוחים יותר – מחשב הצלילה. בכתבה, כמה סיבות טובות להתחיל להסתובב עם מחשב.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה בסוקורו, מקסיקו

מאת: אילנה נאורי

ברוכים הבאים לארץ הטאקו, הסומבררו והכרישים! סוקורו, אי וולקני הממוקם כ-600 ק"מ מערבית לחופי מקסיקו, הוא אחד מיעדי הצלילה המרתקים ביותר, בזכות עושר הדגה, הנופים מעל ומתחת למים, מיני הכרישים – שמציפים את האזור בכמויות, וכמובן – בזכות המנטות האוקייניות גדולות הכנף, שפוקדות את האי בנקודות קבועות, ומגלות עניין רב בצוללים.

לכתבה המלאה

צ'ק ליסט אריזה לספארי צלילה וטיול נלווה

מאת: ירדן גור

יוצאים לספארי צלילה? הכנו במיוחד עבורכם צ'ק ליסט של הדברים שכדאי לכם לארוז לקראת היציאה לטיול מסוג זה. מהנסיון שלנו, חשוב לאזן בין מה שצריך, למה שרוצים ולמה שאומר המשקל של חברת התעופה…. אז כדי שלא תשכחו שום דבר חשוב, היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

איך אורזים לספארי צלילה?

מאת: ירדן גור

לפני יציאה לספארי צלילה כדאי לחשוב על אופן אריזת המזוודה, חלוקה נכונה של הציוד והיכרות עם "חוקי המשחק" של חברות התעופה, כדי להבטיח שהכל יעבור חלק, תרתי משמע. אז איך נערכים נכון? לטיפים והמלצות היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו