צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בפיליפינים - 14 יום - כרישים בפיליפינים


צילום: אמיר גור

ספארי צלילה בפיליפינים – 14 יום

ספארי צלילה בפיליפינים – 14 יום

המיטב של הפיליפינים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפית

במרכז ים סולו שבפיליפינים, נמצאת שונית טובטהה הבתולית – אחת השוניות היפות ביותר בעולם! קירות אלמוגים צבעוניים ובריאים, להקות ענק של דגים, שפע כרישים וים של הפתעות. לאחר שנפליג ונצלול שבוע באתרים מטריפים על הספינה המפנקת Seadoors נמשיך אל האי קורון, אל האוניות הטבועות המרשימות ממלחמת העולם השנייה, אל לגונות מי התכלת בעקבות תחש הים הנדיר, הדוגונג ואל אגם הברקודה המסתורי.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה למנילה דרך הונג קונג

המראה מנתב"ג לנמל התעופה של בירת הפיליפינים (דרך הונג קונג), ומשם טיסת המשך לפוארטו פרינססה, בירת האי פאלאוון.

יום 2
נחיתה בפוארטו פרינססה, העברה למלון

עם הנחיתה בפוארטו פרינססה תחכה לנו ההסעה למלון שלנו בעיירה המקסימה סבאנג (Sabang). הרזורט Sheridan Beach Resort המפנק, שוכן בסמוך לשמורת מנגרובים (יער של עצים הגדלים במים מלוחים), אליה נצא לסיור לצפייה בעצים שוקקי החיים – קופים, לטאות ועוד. 
לינה ברזורט Sheridan Beach Resort

יום 3
הנהר התת-קרקעי ועלייה לספינה Seadoors

בבוקר נצא לסיור בנהר התת הקרקעי המפורסם של הפיליפינים, אתר מורשת עולמי של אונסק"ו שגם נבחר לאחד מ"שבעת פלאי עולם הטבע" בשנת 2011. אל הנהר מגיעים בסירה מהים, לשפך הנהר ומשם אל תוך מעבי המערה המרשימה שבה הוא זורם, במסע שכאילו לקוח מהאגדות. נכנסים לחשיכה מוחלטת ובאור הפנסים מבחינים בתצורות סלע מרהיבות, זקיפים ונטיפים, מעברים נסתרים ומי בדולח צלולים. בשעת אחה"צ נעלה על ההסעה שתיקח אותנו חזרה לפוארטו פרינססה, ונעלה על הספינה Seadoors שתהיה ביתנו לשבוע הקרוב. לאחר קבלת החדרים נאכל ארוחת ערב ונצא לים להפלגה לילית אל עבר שונית טובטהה. 
לינה בספינה Seadoors.

ימים 3-9
הפלגת צלילות בשונית טובטהה, אחד מיעדי הצלילה הטובים בעולם

את החלק המרכזי של הטיול נבלה על גבי הספינה Seadoors, ספינת צלילה מצוינת, חזקה ומאורגנת היטב, בצלילות בשונית טובטהה. שונית זו נחשבת לשיא של אתרי הצלילה בפיליפינים, בעיקר למי שמחפש שוניות אלמוגים מרשימות, עושר דגה וחיות גדולות. הזרמים החזקים באזור, לצד השוניות שעולות מקרקעית הים עד לפני המים, יוצרים תנאים נפלאים למגוון בעלי חיים אדיר ומופלא. מדי יום נבצע 3-4 צלילות (סה"כ כ-17 במהלך ההפלגה) ובאחה"צ של ה-9 לחודש נפליג חזרה לנמל, ונגיע אליו השכם בבוקר ה-10 לחודש, לירידה מהספינה. 
לינה בספינה Seadoors.

יום 9
טיסה לאי קורון וכניסה לרזורט

לאחר פרידה מה-Seadoors נגיע לשדה התעופה ובשעות הצהרים נמריא בטיסה פנימית אל האי קורון, אי מיוחד שמפורסם בקרב הצוללים בעיקר כבירת צלילות ה-wreck של הפיליפינים. מספר גבוה של כלי שייט יפנים טובעו כאן במהלך מלחמת העולם השנייה וחלקם הגדול מהווה אתרי צלילה מרהיבים ומיוחדים. אבל זה לא כל מה שיש לאי הזה להציע: יש כאן גם שוניות אלמוגים מרהיבות, לגונות שבהן סיכוי מהטובים בעולם לפגוש את הדוגונג, תחש הים הנדיר, אגמי מים מתוקים ועוד. עם הנחיתה תחכה לנו הסעה לרזורט שלנו, אליו נגיע בשעת אחה"צ-ערב וניהנה מערב רגוע לפני חוויות חדשות. 
לינה ברזורט El Rio Y Mar Resort

יום 10
צלילות באוניות טבועות בקורון

נצא לשלוש צלילות במיטב האוניות הטבועות של האי קורון, למשל אל המיכלית הענקית Kyokuzan Maru, באורך של 136 מטרים, העשירה באלמוגים ובעלי חיים מסביבה.
לינה ברזורט El Rio Y Mar Resort

יום 11
יום צלילות ושנירקולים בעקבות תחש הים

היום נצא למסע של יום שלם אל הלגונות ואזורי העשב הימי שבהם מטיילים הדוגונג, תחשי הים. כשנפגוש כאלה נתבונן בהם ראשית מהסירה, ולאחר שיתרגלו לנוכחותנו נגלוש למים לשנרקל ולצלול עמם. ננסה לאתר אותם מספר פעמים ובמספר אזורים שונים שבהם הם נוהגים לאכול. 
לינה ברזורט El Rio Y Mar Resort

יום 12
יום צלילה באגם הברקודה

את יום הצלילות האחרון שלנו בפיליפינים נבצע באחד מהאתרים יוצאי הדופן ביותר בפיליפינים: באגם מרהיב שבו מתמזגים מים מתוקים עם מי הים המלוחים ויוצרים תופעות יוצאות דופן. התופעה המורגשת ביותר היא השתנות הטמפרטורות, שיכולות להגיע עד 38 מעלות צלסיוס. הנופים התת-ימיים מרהיבים ושונים, ואפשר לפגוש בעלי חיים שלא הייתם מצפים להם בצלילות בפיליפינים… אבל הברקודה, היא כנראה לא אחת מהם…  
לינה ברזורט El Rio Y Mar Resort 

הערה: אם באחד הימים התנאים לא יאפשרו צלילות באגם הברקודה או בלגונות של הדוגונג, נצא לצלילות באי Apo הסמוך, הידוע בשוניות האלמוגים מהיפות שיש בפיליפינים ובעולם וננסה להשלים את החסר באחד הימים האחרים.

יום 13
טיסה למנילה והמראה חזרה

אחרי ארוחת הבוקר ניפרד לשלום מהאי הקסום קורון ונמריא בטיסה פנימית למנילה, שם נעלה על הטיסה ארצה.

יום 14
טיסה חזרה ארצה

בבוקר-צהריים של ה-15 למאי ננחת בישראל, אחרי קונקשן קצר בהונג קונג.

תאריכי יציאה ומחירים

כרגע לא מתוכננים מועדי יציאה לטיול זה.
תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה.

חגי זבולון הוא צלם, צפר ומדריך טיולים בעקבות חיות בר באפריקה ובעולם, למעלה מ-20 שנה. צלם תת-ימי ובעלים של חברת טיולי ספארי בטנזניה.

הערות

 • במקרה של אדם הנרשם לבד, הוא ישובץ עם עוד אדם לחדר (במיטות נפרדות).
 • לו"ז הטיול והטיסות עשוי להשתנות בהמשך על פי שינויים וזמינות טיסות הבינ"ל והפנים, ואף להיות מוחלף במסלול דומה או שווה ערך, מבלי לשנות מהותית את תוכן הטיול.
 • לו"ז ההפלגה הוא להמחשה בלבד. בפועל יבוצע מסלול גמיש בכל רחבי איי ה-Visayas במטרה לצלול באתרים שבהם הסיכוי למפגשים עם כרישים גבוה, לצד שוניות אלמוגים יפות ובעלי חיים מגוונים של שונית האלמוגים.


תנאי תשלום 

 • 50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-90 יום לפני מועד היציאה לטיול (01.02.19)
 • כל תשלום באשראי אפשרי ב-3 תשלומים שווים.


דמי ביטול 

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך $900 למטייל.
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • פחות מ-45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.

 

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד. 
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים. 
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס). 
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג. 

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

הערות

לו"ז ההפלגה הוא להמחשה בלבד. בפועל יבוצע מסלול גמיש בכל רחבי איי ה-Visayas במטרה לצלול באתרים שבהם הסיכוי למפגשים עם כרישים גבוה, לצד שוניות אלמוגים יפות ובעלי חיים מגוונים של שונית האלמוגים.

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים כמפורט בתכנית הטיול.
 • בתי מלון כמפורט.
 • תחבורה והעברות.
 • כלכלה מלאה בהפלגה וארוחות בוקר ברזורטים.
 • דמי כניסה לאֳתרים שבתכנית – למעט מסי צלילה בשמורת טובטאהה שמשולמים במקום.
 •  מדריכים דוברי עברית ואנגלית בצלילות ובסיורים.
 • סיורים ופעילויות כמצוין.
 • תכנית צלילות הכוללת כ-22-25 צלילות.
 • מדריך ישראלי מצוות החברה הגאוגרפית – חגי זבולון.
 • מפגש קבוצה בארץ לפני הטיול.

המחיר אינו כולל

 • טיפים לצוות מקומי ושאר הפעילויות.
 • דמי כניסה לפארק הלאומי בטובטאהה – 100 יורו המשולמים במזומן בספינה.
 • מסי כניסה או עזיבה בשדות תעופה בפיליפינים, אם יידרשו (10-25 דולר סה"כ).
 • הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
 • נייטרוקס.
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • חריגות מטען בטיסות הפנים (יש מגבלות בטיסות הפנים של 20 קילו לאדם).
 • השכרת ציוד צלילה – למעט מיכל ומשקולות.
 • כל מה שלא כלול תחת הסעיף "המחיר כולל".
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

ביטוח לספארי צלילה: כל מה שצריך לדעת

מאת: ירדן גור

אחת השאלות שעולות כמעט לפני כל טיול צלילה היא "איזה ביטוח צריך לעשות..?". כמו כל דבר טוב, התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתיים, כתלות בגיל הצולל וברמת הכיסוי הדרושה לו. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא ביטוח לספארי צלילה – בכתבה שלפניכם.

לכתבה המלאה

ריף הוק – מה זה, איך משתמשים בזה ומהיכן משיגים כזה?

מאת: ירדן גור

לא כולם מכירים את ה"ריף הוק" (Reef hook), גם אם הם צוללים מנוסים שכבר ראו עולם. לא מדובר בפריט חובה שבלעדיו לא ניתן לצלול, אך בהחלט באביזר צלילה שהופך את צלילות הזרם לחוויה אחרת לגמרי, ועוזר להאריך את זמן השהות באזורים דינמיים, ללא השקעת מאמץ נוסף מצדכם.

לכתבה המלאה

עידן המחשב: 5 סיבות טובות להשתמש במחשב צלילה

מאת: ירדן גור

טבלאות הצלילה הספורטיבית היו בעבר כלי מרכזי בתכנון הצלילה. היום יש אביזר צלילה שהפך את חיינו לקלים יותר, חכמים יותר, ובעיקר – לבטוחים יותר – מחשב הצלילה. בכתבה, כמה סיבות טובות להתחיל להסתובב עם מחשב.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה בסוקורו, מקסיקו

מאת: אילנה נאורי

ברוכים הבאים לארץ הטאקו, הסומבררו והכרישים! סוקורו, אי וולקני הממוקם כ-600 ק"מ מערבית לחופי מקסיקו, הוא אחד מיעדי הצלילה המרתקים ביותר, בזכות עושר הדגה, הנופים מעל ומתחת למים, מיני הכרישים – שמציפים את האזור בכמויות, וכמובן – בזכות המנטות האוקייניות גדולות הכנף, שפוקדות את האי בנקודות קבועות, ומגלות עניין רב בצוללים.

לכתבה המלאה

צ'ק ליסט אריזה לספארי צלילה וטיול נלווה

מאת: ירדן גור

יוצאים לספארי צלילה? הכנו במיוחד עבורכם צ'ק ליסט של הדברים שכדאי לכם לארוז לקראת היציאה לטיול מסוג זה. מהנסיון שלנו, חשוב לאזן בין מה שצריך, למה שרוצים ולמה שאומר המשקל של חברת התעופה…. אז כדי שלא תשכחו שום דבר חשוב, היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

איך אורזים לספארי צלילה?

מאת: ירדן גור

לפני יציאה לספארי צלילה כדאי לחשוב על אופן אריזת המזוודה, חלוקה נכונה של הציוד והיכרות עם "חוקי המשחק" של חברות התעופה, כדי להבטיח שהכל יעבור חלק, תרתי משמע. אז איך נערכים נכון? לטיפים והמלצות היכנסו לכתבה.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו