צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בפיליפינים - 10 ימים - כרישים בפיליפינים


צילום: אמיר גור

ספארי צלילה בפיליפינים – 10 ימים

ספארי צלילה בפיליפינים – 10 ימים

כרישים בפיליפינים

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפית

טיול צלילה סביב האי מלפסקואה  הצבעוני והמרתק שבמרכז הפיליפינים, בין שוניות אלמוגים מרהיבות, כרישים וצבי ים, דגים צבעוניים ונופים מרהיבים מעל המים.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

ימים 1-2
תל אביב - סאול - סבו

טיסת לילה מת"א לסאול (הטיסה יוצאת בשעה 22:10). הגעה לסאול ביום למחרת אחה"צ, והמשך בטיסה אל האי סבו שבפיליפינים (הגעה בשעות הלילה המאוחרות).
לינה במלון בסבו.

יום 3
עליה לספינה ויציאה לים

איסוף ברכב מהמלון והעברה לספינה. לינה בספינה Seadoors– ספינה ברמה טובה מאוד.

יום 4
האי מלפסקואה ו- Gato island

צלילה ב-Monad Shoal, אחד מאתרי הצלילה המדהימים בפיליפינים, אי טבוע שעולה מעומק של 250 מטר ויוצר מישור בעומק של 20-25 מטר מתחת לפני הים. זה בין המקומות היחידים בעולם שבהם ניתן לראות את כריש השועל המפורסם (Tresher shark), ענק יפהפה וביישן מאוד במקומות אחרים. באותו אזור תצללו במעבורת הטבועה הענקית DONA MARILYN WRECK, העטורה באלמוגים רכים וחסרי חוליות שונים, ונוחה מאוד לחדירה וסריקה מבפנים (חובה פנס!)

יום 5
האי הגעשי מריפיפי

היום תגיעו לאי הפראי מריפיפי (MARIPIPI). זהו אי בתולי ואינו מוכר לצוללים עדיין, אבל גני האלמוגים הרכים שבו הם מדהימים, וגם כרישים שחורי קצוות ואחרים, ולהקות של ברקודות מבקרות באזור.

יום 6
קימוד שואל והאי קאפיטנצ'ילו

בקימוד שואל (QUIMOD SHOAL) נצלול בשביל הסיכוי לפגוש בלהקת פטישנים ובמנטות ענקיות! באי קאפיטנצ'ילו (CAPITANCILLO ISLET) שוניות מקסימה וקירות אלמוגים רחבי ידיים.

יום 7
דרום האי לייטה

נגיע לדרום האי הענקי לייטה (Southern Leyte), ונצלול לאורך קיר אלמוגים מרשים וגני אלמוגים נפלאים, אזור עשיר בצבי ים וגם בבעלי חיים קטנים כגון חשופיות, פרוגפיש ועוד. לאחר מכן נצלול באתר Padre Burgos לצלילות לילה נדירה עם שפע של מינים ייחודיים שקשה למנות. בין צלילות הלילה הטובות בפיליפינים!

יום 8
דרום האי לייטה

היום נצלול בשמורה הימית נפנטו (NAPANTAO MARINE SANCTUARY) לאורך קירות שיורדים לעומק של 60 מ' ויותר, קניונים ומערות. שפע של אלמוגים רכים והזדמנות נהדרת לצפות בסוסון הים הגמדי הקסום. סיכוי טוב לדגי טונה ענקיים, צבי ים, עטלפי ים וגם כרישים!

ימים 9-10
ירידה מהספינה וטיסה ארצה

אחרי ארוחת בוקר מפנקת בספינה ניפרד ממנה לשלום ונבלה את היום בטיול בעיר סבו וסביבתה. לקראת הערב נגיע לשדה התעופה, לקראת הטיסה ארצה. המראה בשעה 00:45 ונחיתה בישראל בשעה 20:20, אחרי קונקשן לא ארוך בסיאול.

תאריכי יציאה ומחירים

כרגע לא מתוכננים מועדי יציאה לטיול זה.
תאריכים יפורסמו בהתאם לעונה.

הערה חשובה: מחיר הטיול עשוי להשתנות בהתאם למחיר הטיסות, אם לא מזמינים מוקדם כשזמינות טיסות זולות.

תנאי תשלום 

 • 50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-90 יום לפני מועד היציאה לטיול.
 • כל תשלום באשראי אפשרי ב-3 תשלומים שווים.


דמי ביטול 

 • עד 90 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך $850 למטייל.
 • מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.
 • פחות מ-45 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.

 

בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד. 
ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים. 
הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס). 
הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג. 

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר.

הערות

 • לו"ז ההפלגה הוא להמחשה בלבד. בפועל יבוצע מסלול גמיש בכל רחבי איי ה-Visayas במטרה לצלול באתרים שבהם הסיכוי למפגשים עם כרישים גבוה, לצד שוניות אלמוגים יפות ובעלי חיים מגוונים של שונית האלמוגים.
 • מסלול הטיול המוצע כאן מותנה בזמינות הטיסות ביום ההזמנה/כרטוס.

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינ"ל במסלול המפורט.
 • הפלגת צלילות עפ"י המסלול המפורט, ובכפוף לשינויים על פי מצב הים והעדפות צוות הספינה.
 • לינה בספינה (6 לילות). 
 • כלכלה מלאה במהלך כל ימי ההפלגה. 
 • הדרכה מקומית מטעם הספינה באנגלית.
 • מדריך ישראלי מלווה – אסף כרסנטי – מותנה במינימום של 8 נרשמים לטיול.
 • מיכל (12L) ומשקולות. 
 • העברות משדה התעופה/מלון לספינה וחזרה.
 • לילה במלון עם ההגעה לפיליפינים.
 • סיור באי סבו לפני הטיסה חזרה אם הזמן יאפשר.

המחיר אינו כולל

 • מסים ותשלומים מקומיים (דמי פארק לאומי בספינה כ-€70-€90 לתשלום במקום). 
 • פעילויות נוספות שאינן מצוינות כאן. 
 • השכרת ציוד צלילה (כ-90 יורו לסט מלא לשבוע, לא כולל מחשב). 
 • מיכל 15 ליטר – 30 יורו לשבוע. 
 • ביטוח רפואי ומטען. 
 • ארוחות נוספות מעבר למה שצוין. 
 • טיפים לצוות הספינה וההדרכה. 
 • נייטרוקס (כ-60 יורו לשבוע, למוסמכים). 
 • שתייה אלכוהולית וקלה פרט למים. 
 • הוצאות אישיות.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם

מאת: אמיר גור

בכל מקום שבו יש ים, יש אתרי צלילה. ריכזנו כאן רשימה של אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם. אלה הם לאו דווקא האתרים הטובים ביותר, אבל הם בהחלט אתרים שכדאי להכיר, ואם יזדמן לכם להיות באזור, המידע הזה יוכל להיות שימושי מאוד ולהפוך מפנטזיה למציאות…

לכתבה המלאה

ספארי צלילה עם כרישים - 10 טיפים לכרישאי המתחיל

מאת: אמיר גור

הידעתם שיותר צוללנים נפגעים מהתחשמלות של טוסטר חשמלי מאשר מתקיפת כריש? ועם זאת, אסור לזלזל בכרישים כאשר אתם פוגשים אותם בצלילות. אנחנו מאמינים שצלילה עם כרישים היא דבר נפלא, ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים, שכדאי לכם לשנן לפני שתצאו לפגוש אותם בשטח.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת על ספארי צלילה בגלפגוס

מאת: אמיר גור

אם צללתם כבר בכמה מקומות בעולם, אם אתם לא בהכרח מחפשים "גן עדן" פסטורלי ורגוע' אלא אקשן מטורף ואקסטרים של טבע ובעלי חיים, אם אתם אוהבים כרישים ואם עוד לא הייתם בגלפגוס (או אם הייתם ולא צללתם) – הכתבה הזו היא בשבילכם!

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו