צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה באיים הסרוניים - 9 ימים - אודיסיאה יוונית עם צלילה ועוד

ספארי צלילה באיים הסרוניים - 9 ימים

ספארי צלילה באיים הסרוניים - 9 ימים

אודיסיאה יוונית עם צלילה ועוד

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפיתטיול צלילה ושייט באיים הסרוניים והים האיגאי. מאתונה לאי הידרה, דרך מיטב אתרי הצלילה של הים האיגאי והאתרים ההיסטוריים המופלאים של יוון. ההפלגה במפרשית קטמרן קסומה ומפנקת, לקבוצה קטנה מאוד, באווירה אינטימית וייחודית.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
תל אביב - אתונה

טיסת ערב קצרצרה וישירה מתל אביב לבירת יוון. נחיתה בשעת ערב והעברה למלון ללינת לילה.

לינה במלון באתונה.

יום 2
ביקור באקרופוליס ועלייה ליאכטה

את הבוקר והצהריים ננצל לסיור במספר אתרים באתונה וסביבתה, כשגולת הכותרת היא כמובן האקרופוליס, האתר המפורסם ביותר במדינה.בשעת אחה"צ נגיע למרינה של אתונה ונעלה על הקטמרן המקסימה Athos, עליה נבלה ב-7 הלילות הבאים ברחבי הים האיגאי. נצא מהמרינה ונעגון במפרץ קסום, מתחת למקדשו של פוסיידון. נבקר במקדש ונצפה ממנו אל השקיעה.

לינה ביאכטה Athos

יום 3
צלילות באונייה טבועה ובמערה

נתחיל את היום בצלילה באונייה טבועה בשם Kyra Leni, אוניית משא באורך 99 מ', היושבת על קרקעית חולית בעומק 20-25 מטרים, באזור ללא זרמים. לאחר מכן נבקר במערת כלבי הים, שם נקווה למפגש פנים מול פנים עם היונק הגדול הנדיר ביותר בכדור הארץ – כלב הים הנזירי!

נרים עוגן ונפרוש מפרשים, ונפליג לעבר מפרץ Agios Nikolaos שבו נעגון ללילה. מתחת לספינה, על קרקעית רדודה בעומק 8 מטרים שוכנת אונייה טבועה לא מוכרת, ובה נבצע צלילת לילה!

יום 4
בית קברות למכוניות והפלגה לאי Fleves

נתחיל את היום בצלילה עמוקה יחסית (20-27 מטר במגרש מכונית תת-ימי, צלילה ביזארית בין מכוניות ישנות שהושלכו מסיבה לא ברורה אל הים. פרט למראה הסוריאליסטי, היום המכוניות גם מהוות בית לערב רב של בעלי חיים ימיים, דגים, תולעים ותמנונים, וזו צלילה מרתקת. אחרי ארוחת הבוקר נפליג דרומה במפרץ הסרוני, לעבר האי Fleves, לצלילה שנייה רדודה לאורך הריף. נלון את הלילה בעגינה ליד האי.

יום 5
צלילות באי Fleves וביקור באי Aegina

השכם בבוקר נבצע שתי צלילות נוספות באי Fleves, אשר אהוב מאוד על צוללים המקומיים בזכות הטופוגרפיה המרתקת ושלל בעלי החיים שבו. נפליג מערבה אל האי Aegina, בו נרד בצד הצפוני מזרחי של האי, לביקור במקדש האלה אפאיה (Aphaia temple), אלת הפוריות והחקלאות. בזמן שנבקר במקדש ובסביבתו, צוות ה-Athos יפליג סביב לאי Aegina ויחכו לנו במרינה המסודרת של האי, אליה נגיע בשעת ערב. נצא לארוחת ערב במסעדה ונבלה בטיילת, לפני שנחזור לספינה ללינת לילה במרינה.

יום 6
צלילות באונייה טבועה

נפליג אל האי Dhoroussa שבינו לבין האי השכן מפרידה תעלה צרה, אשר בה נעגון למספר שעות ונבצע 2 צלילות באונייה הטבועה Avantis, באורך 80 מטר. האונייה מונחת על צדה ומאפשרת חדירה ומבט אל תאים פנימיים בבטחה יחסית, ועל כן כדאי לבצע בה שתי צלילות. לאחר מכן נרים עוגן ונפליג דרומה אל האי Poros.

יום 7
הפלגה וצלילות באי אידרה

ננצל את רוח הבוקר להפליג עם מפרשים אל האי המקסים אידרה (Hydra), בו נבצע צלילה או שתיים בשונית ים תיכונית צבעונית במיוחד, בקיר תלול, מעברים ועוד. נעביר את הלילה בנמל של אידרה או במפרצון סמוך.

יום 8
הפלגה צפונה

נפליג חזרה צפונה אל המרינה שלנו באתונה ובדרך נעצור ונעגון במפרצים ככל שהזמן ומזג האוויר יאפשרו לנו. נעביר את הלילה במרינה Olympic Marina Lavrion.

יום 9
פרידה מהספינה וטיול באתונה

לאחר ארוחת הבוקר ביאכטה ניפרד לשלום מאפוסטולוס ומצוות ה-Athos, ונצא "לחרוש" את אתונה ואתריה המדהימים.

לאחר ארוחת ערב יוונית לסיכום הטיול, נגיע לשדה התעופה לטיסת חצות לישראל, נחיתה בשעה 01:50 בלילה.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

 • מחיר הטיול עשוי להשתנות בהתאם למחיר הטיסות אם לא מזמינים מוקדם כשזמינות טיסות זולות.
 • לו"ז ההפלגה הוא להמחשה בלבד, ועשוי להשתנות עפ"י מצב הים ושיקולים נוספים.
 • הספינה: קטמרן ATHOS
  מפרשית קטמרן קלאסית ומשובחת, באורך 47 רגל, מאובזרת ונוחה להפלגה שמשלבת צלילות עם חוויות של הפלגה ים תיכונית. בספינה 4 חדרים זוגיים, בכל אחד מיטה זוגית, אולם שניים מהם יכולים להתחלק למיטות נפרדות ע"י הוספת מחיצה בין המיטות. בכל חדר שירותים ומקלחת פרטיים.
  חשוב לדעת שזו מפרשית שמותאמת לצוללים ולא ספינת צלילה טיפוסית. היא בנויה כספינה מפרשית, צפופה ואינטימית יותר מספינות צוללים קלאסיות. בנוסף, צוות הספינה הוא 3 בלבד, ולכן המפליגים מתבקשים לעתים לקחת חלק ב"משימות" שונות בהפעלת הסירה, החל מפרישת המפרשים ועד חיתוך הסלט, כל אחד לפי רצונו ונכונותו. אם יש שאלות או ספקות לגבי אופי ההפלגה, מומלץ להיוועץ ולשאול.

מחיר הטיול כולל

 • הפלגת צלילות ביאכטת מפרש (קטמרן) במסלול גמיש בים האיגאי.
 • לינה בספינה (7 לילות).
 • כלכלה מלאה במהלך כל ימי ההפלגה – למעט 2-4 ערבים במסעדות לבחירתנו.
 • הדרכה מקומית מטעם הספינה באנגלית.
 • מדריך ישראלי מלווה – אמיר גור.
 • מיכל (12 ל') ומשקולות.
 • לינת לילה במלון עם ההגעה לאתונה.
 • שני ימי טיול באתונה וסביבתה (חצי יום לפני העלייה לספינה ויום מלא אחרי הירידה).

מחיר הטיול אינו כולל

 • כניסה לאתרים נוספים במהלך ההפלגה, לפי בחירה.
 • פעילויות נוספות שאינן מצוינות כאן.
 • השכרת ציוד צלילה.
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • ארוחות במסעדה, 2-4 במהלך ההפלגה ועוד 4 ארוחות בזמן הטיולים לפני ואחרי.
 • טיפים לצוות הספינה וההדרכה.
 • שתייה אלכוהולית וקלה פרט למים.
 • הוצאות אישיות.
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

13 עובדות קטנות על כריש אחד ענק

מאת: אמיר גור

כריש הענק הוא הדג השני הכי גדול באוקיינוסים. מה הוא אוכל? למה הדייגים יכולים להריח אותו מרחוק? ולאן הוא נעלם בחורף? היכנסו לכתבה וגלו 13 עובדות קטנות על כריש אחד ממש ממש גדול.

 

לכתבה המלאה

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם

מאת: אמיר גור

בכל מקום שבו יש ים, יש אתרי צלילה. ריכזנו כאן רשימה של אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם. אלה הם לאו דווקא האתרים הטובים ביותר, אבל הם בהחלט אתרים שכדאי להכיר, ואם יזדמן לכם להיות באזור, המידע הזה יוכל להיות שימושי מאוד ולהפוך מפנטזיה למציאות…

לכתבה המלאה

ספארי צלילה עם כרישים - 10 טיפים לכרישאי המתחיל

מאת: אמיר גור

הידעתם שיותר צוללנים נפגעים מהתחשמלות של טוסטר חשמלי מאשר מתקיפת כריש? ועם זאת, אסור לזלזל בכרישים כאשר אתם פוגשים אותם בצלילות. אנחנו מאמינים שצלילה עם כרישים היא דבר נפלא, ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים, שכדאי לכם לשנן לפני שתצאו לפגוש אותם בשטח.

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו