צרו קשרהתקשרו
טיולי שייט בחברה הגאוגרפית > ספארי צלילה > ספארי צלילה בתאילנד - 10 יום - הפלגת צלילה וטבע בתאילנד

ספארי צלילה בתאילנד

ספארי צלילה בתאילנד

הפלגת צלילה וטבע

צרו קשר לפרטים נוספים

התקשרו 03-5639040 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בתמונה: לוגו צלילה גיאוגרפית
שוניות אלמוגים מרהיבות, מגוון דגים, סרטנים, תמנונים וחסרי חוליות נוספים, מנטות וכרישים ונופים מרהיבים מעל המים, זה מה שמצפה לנו בהפלגה קסומה של שבעה ימים בספינה מדהימה ומיוחדת, בין איי סימילאן לסורין. ביחד עם טיול טבע בשמורת קאו-סוק באי פוקט, בה נלון במחנה אוהלים בלבו של הטבע, ניהנה מחוויית טבע מושלמת בדרום תאילנד.

הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר

מסלול הטיול

יום 1
טיסה לפוקט דרך מוסקבה

המראה בשעה 12:55 מנתב"ג ונחיתה לקונקשן במוסקבה לפני טיסות ההמשך לפוקט שבדרום תאילנד.

יום 2
נחיתה בפוקט והיכרות ראשונית עם תאילנד

נחיתה בפוקט בשעת בוקר והעברה לרזורט, נתמקם ונעשה צ'ק אין במועדון הצלילה לקראת הצלילות של למחרת. נעביר אחה"צ רגוע ברזורט, בבריכה או בספא, ונתארגן לצלילות של הימים הקרובים.

לינה ברזורט Palm Garden Resort

יום 3
עלייה לספינה Genesis I ויציאה לים

נפליג צפונה אל האתרים המפרסמים קו-בון (Koh Bon) וקו-טצ'אי (Koh Tachai) שם נקווה לראות מנטות ושפע אדיר של דגים, לובסטרים, תמנונים ועוד.לעת ערב נגיע לקבוצת איי סורין (Surin) אשר על גבול בורמה, שם נבצע צלילת לילה.

לינה בספינה Genesis I

יום 4
צלילות בסלע רישלייה

נצלול 3 צלילות בסלע רישלייה, אולם אף אחת מהן לא דומה לקודמתה – סלע רישלייה שוקק חיים, תוסס ומלא חיים ומשתנה משעה לשעה ביממה, בהתאם לפעילות בעלי החיים בו. זהו אתר הצלילה המפורסם ביותר של תאילנד, ובהחלט ראוי להימנות על אתרי הצלילה הטובים ביותר בעולם. בערב נרד דרומה לקו-טצ'אי, לצלילות לילה נוספת.

לינה בספינה Genesis I

יום 5
צלילות נוספות וירידה מהספינה

בדרכנו דרומה נצלול שוב באזור האיים קו-טצ'אי וקו-בון, וצלילה אחרונה בדוברה הטבועה Boonsung wreck, אשר טבעה בשנות ה-70 ומכוסה כולה בדגה ובעלי חיים שגדלים על פניה. לעת ערב ניכנס לנמל ונסע חזרה לרזורט. לינה ברזורט Palm Garden Resort

ימים 6-7
צלילות באיי סימילאן

ביומיים אלה נלון ברזורט ונצא לצלילות יומיות בסירה מהירה ונוחה באיי סימילאן המפורסמים ובסביבתם, ארוחות בוקר וצהריים נאכל בסירה, ונחזור כל יום בשעת אחה"צ לזורט, לנוח וליהנות בבריכה או בספא

לינה ברזורט Palm Garden Resort

יום 8
הגעה לשמורת קאו-סוק, מפגש עם פילים

אחרי ארוחת הבוקר ניפרד לשלום מהרזורט וממועדון הצלילה Sea Bees ונעלה על רכב ממוזג ונוח בדרך לשמורת הטבע המפורסמת ביותר בדרום תאילנד, קאו-סוק (Khao Sok). בהגעה לשמורה נהנה מרחצה במעיינות חמים טבעיים, תצפיות נוף עם מבט פנורמי על שטחים נרחבים מהשמורה, ולאחר ארוחת צהריים נבצע צ'ק אין במחנה Khao Sok Boutique camps שבו נשהה, שהוא מתחם אוהלים המאובזרים כמלון לכל דבר, על צלע הר מול נופים משגעים. בשעת אחר הצהריים נצא לשייט בסירות קאנו לאורך נהר הקאו-סוק, ננסה לאתר בעלי חיים ולהכיר את הצמחייה האופיינית וכמובן את נופי ההרים והיערות המאפיינים את האזור. נגיע למחנה פילים, בו נכיר מקרוב את עדר הפילים ונשתתף ברחצה שלהם בנהר. אלה לא פילים שמשמשים לטיולי רכיבה או מופעים, אלא פילים שחיים בתנאי טבע ומשמשים למפגש והיכרות עם מטיילים, כדי להיטיב להבין את בעלי החיים הענקיים הללו בטבע. בערב נשוב למחנה האוהלים, נאכל ארוחת ערב מול נופי השמורה ונאזין לצלילה הטבע.

לינה במחנה האוהלים Khao Sok Boutique camps

יום 9
טיולי ג'ונגל ומערות בשמורת קאו-סוק

אחרי ארוחת הבוקר נצא לאגם צ'אולן (Cheowlan lake), נעלה על סירה ארוכה (לונגבואט) מקומית ונחקור את השמורה תוך הפלגה מרתקת ועם נופים מרהיבים. נצא להליכות בסבך יער הגשם, וננסה לאתר בעלי חיים בשמורה כגון קופים שונים, חזירי בר, מגוון עופות ועוד. נבקר גם במערת פאקארנג (Pakarang cave) המרשימה, ונרד לעומקה, בין נטיפים לזקיפים. לאחר ארוחת הצהריים על המסעדה הצפה נחזור בהפלגה חווייתית תוך איתור בעלי חיים, ונגיע חזרה למחנה שלנו בשעת ערב מוקדמת, ליהנות מערב שקט בג'ונגל, וערב אחרון שלנו בדרום תאילנד.

לינה במחנה האוהלים Khao Sok Boutique camps

יום 10
טיסה ארצה

בשעת בוקר מוקדמת נעזוב את המחנה, ונסע לשדה התעופה בפוקט, לטיסות שלנו ארצה, עם קונקשן קצר במוסקבה, וננחת בתל אביב בשעה 22:40 בלילה.

תאריכי יציאה ומחירים

לפרטים על מועדי יציאה ומחירים התקשרו: 03-5639040

 • הספינה Genesis I:
  ספינת צלילה איכותית ומפנקת עם אווירה ייחודית ושירות מצוין ל-12 צוללים בלבד, בקבוצות צלילה קטנות של עד 4-5 צוללים למדריך מוביל. בספינה 5 חדרים זוגיים ו-2 חדרי יחיד, בכל החדרים בספינה מיזוג אוויר. שירותים ומקלחת משותפים. הצלילה מתבצעת בנוחות מהירכתיים של הספינה, ללא שימוש בסירות עזר להגעה לאתרים.

 • תוספת לחדר יחיד: 375 דולר לאדם (לכל הטיול למעט בשמורת קאו-סוק).

 • הערה לגבי הלו"ז: מסלול ההפלגה, לוח הזמנים ובחירת אתרי הצלילה עשויים להשתנות בכל עת על פי מזג האוויר והחלטות הקפטן והצוות בזמן אמת.

מחיר הטיול כולל

 • טיסות ת"א-פוקט-ת"א בקו המוצע
 • לינה בספינה, רזורט ובמחנה בשמורת קאו סוק: 9 לילות, בחדר זוגי או יחיד לפי מה שהוזמן
 • כ- 14 צלילות סה"כ, כולל 2 צלילות לילה 
 • כלכלה מלאה לכל אורך הטיול, למעט ארוחה אחת או שתיים
 • הדרכה באנגלית ובעברית
 • מיכל (L12) ומשקולות
 • ירידות או סיורים בחוף על פי התכנית שלעיל

מחיר הטיול אינו כולל

 • השכרת ציוד צלילה
 • מסים מקומיים בהפלגה – 60 דולר לאדם, לתשלום במקום
 • ביטוח רפואי ומטען
 • טיפים לצוות הספינה ולמדריכים בטיולים היבשתיים
 • הוצאות אישיות
הדפס
הסר
שמור
שלח לחבר


כדאי לקרוא

האיים המלדיביים: מפרץ האניפארו

מאת: אמיר גור

מפרץ האניפארו, או לגונת האניפארו מהווה מוקד עלייה לרגל לחובבי טבע וצוללים שרוצים להיפגש עם "הגדולים" של האוקיינוסים, במספרים גדולים. המפרץ הוכרז בשנת 2011 כאתר מורשת טבע של ארגון UNESCO העולמי, וזה שם את המקום בשורה אחת עם שמורות טבע עולמיות מפורסמות כאיי גלפגוס, שמורת קומודו ואחרים. 

לכתבה המלאה

ספארי צלילה במלדיביים - גן עדן בגובה פני הים

מאת: טל עמית

שוב ההתרגשות הזו שלפני. לא משנה כמה פעמים הייתי שם, עדיין יש תמיד את ההתרגשות שלפני. הציפייה הזו, לתחושות שיש רק שם: השקט, הנוף המדהים, החול הלבן, ומי הטורקיז. ומנגד לכל השקט הזה – הטירוף, המסיבה הגדולה של מתחת למים. האיים המלדיביים. כל קבוצה שאני נוסעת איתה, מסכמת בזה שככה כנראה נראה גן עדן.

לכתבה המלאה

ספארי צלילה קסום באי זנזיבר

מאת: מי-טל גבינג

לאן אתם? שאלה הבודקת הבטחונית בנתב"ג. "לזנזיבר" קרנו אליה בפרצופים מאושרים. רק השם שהתגלגל בפינו טמן בחובו הבטחה אקזוטית קסומה. מי-טל גבינג, מדריכת טיולי צלילה בחברה הגיאוגרפית, חזרה עם קבוצת מטיילים מספארי צלילה בזנזיבר, והיא כאן כדי לספר מה מחכה לכם באי התבלינים, מעל ומתחת למים.

לכתבה המלאה

אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם

מאת: אמיר גור

בכל מקום שבו יש ים, יש אתרי צלילה. ריכזנו כאן רשימה של אתרי הצלילה המפורסמים ביותר בעולם. אלה הם לאו דווקא האתרים הטובים ביותר, אבל הם בהחלט אתרים שכדאי להכיר, ואם יזדמן לכם להיות באזור, המידע הזה יוכל להיות שימושי מאוד ולהפוך מפנטזיה למציאות…

לכתבה המלאה

ספארי צלילה עם כרישים - 10 טיפים לכרישאי המתחיל

מאת: אמיר גור

הידעתם שיותר צוללנים נפגעים מהתחשמלות של טוסטר חשמלי מאשר מתקיפת כריש? ועם זאת, אסור לזלזל בכרישים כאשר אתם פוגשים אותם בצלילות. אנחנו מאמינים שצלילה עם כרישים היא דבר נפלא, ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים חשובים, שכדאי לכם לשנן לפני שתצאו לפגוש אותם בשטח.

לכתבה המלאה

10 דברים שכדאי לדעת על ספארי צלילה בגלפגוס

מאת: אמיר גור

אם צללתם כבר בכמה מקומות בעולם, אם אתם לא בהכרח מחפשים "גן עדן" פסטורלי ורגוע' אלא אקשן מטורף ואקסטרים של טבע ובעלי חיים, אם אתם אוהבים כרישים ואם עוד לא הייתם בגלפגוס (או אם הייתם ולא צללתם) – הכתבה הזו היא בשבילכם!

לכתבה המלאה

חיפוש טיולים

לאן?
מתי?

איך?

מה?

הרשמו לקבלת עדכונים על טיולים, אירועים והרצאות

צרו קשר
התקשרו